Skocz do zawartości

_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

halloweenowa ramówka cartoon network(wybrane specjalne odcinki bajek)

piątek

18:00 billy i mandy(pełnometrażowa)

19:10 nowy scooby doo

20:00 dom dla zmyślonych przyjaciół pani foster

20:25 co gryzie jimmiego

sobota

10:35 billy i mandy-zemsta boogeymana(pełnometrażowa)

12:05 nowy scooby doo

14:30 mroczne przygody billego i mandy

15:40 nowy scooby doo

17:10 mroczne przygody billego i mandy

18:00 dom dla zmyślonych przyjaćiól pani foster

18:25 nowy scooby doo

19:15 co gryzie jimmyego

19:40 mroczne przygody billego i mandy

20:05 nowy scooby doo

niedziela

09:00 mroczne przygody billego i mandy

10:10 nowy scooby doo

11:40 podwójne życie jagody lee

12:30 dom dla zmyślonych przyjaciól panie foster

13:10 nowy scooby doo

14:45 co gryzie jimmiego

15:10 nowy scooby doo

16:45 scooby doo

17:10 nowy scooby doo

18:00 billy i mandy-zemsta boogeymana(pełnometrażowa)

19:30 nowy scooby doo

20:15 nowy scooby doo

 

według epg inea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witajcie :D .

Ja musze złożyć pewną informacje że serial Młodzi Tytani zamiast Odcinków 1-52 puszcza w około odcinki 26-50 :read: a jak jest odcinek ''Koniec cz.1'' to jest po tym następny odcinek pt:Misja z Przechwytem a nie Koniec cz.2 :D .Lepiej ktoś wyśle e-mail żeby puszczali wrzystkie odcinki a nie te powtórkowe.

To mnie denerwuje że to puszczają w około a nie od początku :D.

Prosze o wsprcie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat denerwuje nie koniecznie tylko na CN ale tez i na innych bajkowych że jak ogląda się jakiś serial i na koniec piszą CDN to niemal graniczy z cudem obejrzenie tego następnego odcinka będącego kontynuacja poprzedniego... Przeważnie puszczają zupełnie inny nie po kolei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zauważyłem inną ciekawostkę, teraz pojawia się już coraz rzadziej. :) Podczas napisów końcowych Laboratorium Dextera (w wersji z piosenką), zamienione są wersje językowe polska z rumuńską. Jest to o tyle dziwne, że po przełączeniu na wersję rumuńską słychać polską piosenkę, a na niej nałożony głos lektora wymieniający pewnie coś w rodzaju "wersja rumuńska na zlecenie...". W polskiej wersji natomiast słychać tylko rumuńską wersję piosenki. Ten przykład daje nam do myślenia jak działa ten kanał od zaplecza. Rumuński lektor jest jakby oddzielną warstwą dźwiękową od samej bajki z rumuńską piosenką. Inaczej byłoby słychać po prostu zamienione wersje piosenki polską z rumuńską.

 

Inna ciekawostka: przełączając na angielską wersję podczas przerw między bajkami, można usłyszeć oryginalne podkłady dźwiękowe filmików, niestety bez głosów bohaterów i spikera. Trochę szkoda. :wink: Myślałem, że wczuję się w klimat Cartoon Network z czasów analogu.

 

A wracając do samego Cartoon Network, jak podoba wam się "nowe" logo (literki CN)? Po dosyć długiej przerwie w odbieraniu tego kanału, jakiś rok temu mocno się zdziwiłem widząc nowe logo. Stare podobało mi się dużo bardziej, było po prostu takie klasyczne. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przekonałem do nowego logo. Początkowo byłem bardzo niechętnie nastawiony do tych zmian, ale to był jeden z lepszych rebrendingów jeśli chodzi o stacje telewizyjne. Logo zostało porządnie odświeżone, ale jednocześnie niewiele, jeśli w ogóle, nie straciło ze swego uroku. Powiedziałbym, że na pewno jest bardziej dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...