Skocz do zawartości

_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Karol, jest na kilka języków przetłumaczone, w tym na polski, tak więc o co kaman?

Nie chodzi o tłumaczenie, lecz o to, że nadawcy raczej się takimi petycjami nie interesują. Tutaj masz przypadek - centara poza granicami naszego kraju, a i tak dobrze zarabia na tym "wschodnim" rynku :)

 

Obwiniaj Atmedię, a nie Turner, to Turner kupuje to co im Atmedia da...

Jeśli się nie znasz, to najlepiej zamilcz, a nie opowiadaj brednie. Co Turner kupuje? O czym Ty mówisz? Jeśli kupuje, to na czym zarabia? To nadawca Cartoon Network decyduje kiedy i w jakich godzinach posiada czas antenowy do wydzierżawienia na potrzeby reklam, a At Media jedynie zaopatrza go w spoty reklamowe - takie jest jego zadanie: pozyskać reklamodawców, zmontować ich spoty w bloki reklamowe i wysłać je telewizji do emisji. Tym sposobem pokazałeś, że twoje namawianie do brania udziału w petycjach nie ma sensu, skoro sam nie wiesz z kim chcesz rozmawiać o tym, by było lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wszystko zaczęło się psuć od kiedy zmieniono biuro reklamy dla turnera. Dla Boomeranga to jest plus bo jakoś zapycha ten polski blok i nie trzeba oglądać w kółko Garfielda Short. Lecz dla Cartoona to jest minus. Już nawet Toma i Jerrego nie emitują kiedy powinien być jeden odcinek. Lecz też nie rozumiem czemu Cartoon tak jak Boomerang emituje tylko część odcinków Toma i Jerrego a nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!! CN we wrześniu obchodzi 15.urodziny ciekawostką jest też fakt że polski CN rozpoczął emisję testową latem 1998 roku w ramach testów platformy satelitarnej Wizja TV dlatego dla fanów CN Niespodzianka:

http://media2.pl/media/105413-Cartoon-N ... inowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cartoon Network to po raz pierwszy tą stację obejrzałem w marcu 2005 roku (kiedy zamontowano u mnie w domu Cyfrę+) i pamiętam najbardziej jak namiętniej oglądałem m.in ''Atomówki'', ''Laboratorium Dextera'', ''Ed, Edd i Eddy'', ''Scooby Doo'', ''Tom i Jerry'', ''Flinstonowie'' i ''Chojrak: Tchórzliwy pies''. Przestałem tę stację oglądać w 2010 roku m.in z tego że zacząłem oglądać inne stacje telewizyjne oraz to że najnowsze pozycje programowe doprowadziły mnie do tego że Cartoon Network mi się znudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2005 to jeszcze coś tam nadawali... Niezniszczalne ,,Atomówki", różne serie "Scooby'ego", ,,Xiaolin - Pojedynek mistrzów" ,,Johnny Bravo", ,,Jam łasica", ,,Mroczne Przygody Billy’ego i Mandy", ,,Kryptonim: Klan Na Drzewie", ,,Mucha Lucha", ,,Kaczor Dodgers", ,,Atomowa Betty", ,,Młodzi Tytani", ,,B-Daman", ,,Harcerz Lazlo", ,,Podwójne życie Jagody Lee" i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cartoon Network oglądałem od 2004 roku i to było najlepsze lata tej stacji Scooby'ego", ,,Xiaolin - Pojedynek mistrzów" ,,Johnny Bravo", ,,Jam łasica", ,,Mroczne Przygody Billy’ego i Mandy", ,,Kryptonim: Klan Na Drzewie", ,,Mucha Lucha", ,,Kaczor Dodgers", ,,Atomowa Betty", ,,Młodzi Tytani", ,,", ,,Harcerz Lazlo", ,,Podwójne życie Jagody Lee" Zło w Potrawcę Tom i Jery ale w 2010 roku Wszystko się popsuło dano jakieś Ben10 Plan totalnej porażki a to było fajne Batmam Eliod kid a o tych starszych najlepszych bajkach zapomniano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

O której godzinie są pokazywani "Jeźdźcy smoków"? Już drugi raz próbuję obejrzeć po 19:00, a tam zupełnie coś innego leci (kosmiczne potwory napażają się w labiryntach). Czy mógłby ktoś podać czas RZECZYWISTY emisji tego serialu, a nie wirtualny w programie? Najśmieszniejsze, że przez pół godziny tej bzdury kosmicznej wyświetla się w EPG, że lecą "Jeźdźcy smoków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Mi to wygląda że Cartoon Network planuje przejście na 16/9 , ale żeby to potwierdzić musimy poczekać do 14:00 aż się skończą Atomówki lub będzie reklama.

 

Edit: Pooglądałem trochę atomówki, i te pasy pojawiają się tylko jak jest bajka, na napisach końcowych i gdy jest reklama tych pasów nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenzura pojawiła się po raz kolejny w PnP. Odcinka nie oglądałem, ale kolega na forum poświęconym tejże stacji oglądał ten odcinek. Nosi tytuł: "Wspomnienia wspomnień". Pozwolę sobie zacytować jego wypowiedź:"Marcelina kopiąca swojego byłego chłopaka była zbyt okrutna dla dzieci więc ograniczono liczbę kopnięć do dwóch, natomiast teraz kopie go tylko raz, on się przewraca, koniec odcinka".

 

Jak dla mnie to, co robi teraz Cartoon Network jest nie na miejscu, i cenzura nie powinna występować w tymże serialu. Przypominam, że ta kreskówka nie jest dla przedszkolaków, tylko dla nastolatków i dorosłych, czyli 12+. Jak tak dalej pójdzie, to podczas odcinka Toma i Jerry'ego zamiast obrazu będzie wielka siwa belka i biały napis w środku "CENZURA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy wiadomo kiedy Cartoon Network przejdzie w format 16/9. Bo to normalnie wstyd aby żaden kanał od Turnera kierowany dla Polski nie nadawał w tym formacie. (nie pisać o CNN bo ten kanał jest światowy a nie dla polski). Już każda grupa telewizyjna nadaje w Polsce z tym formatem. Ba już nawet w HD a Turner nawet nie myśli aby jaki kolwiek kanał nadawał w 16/9. Czy ktoś kto ma jakieś namiary na kontakt z Turnerem może zadać te pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenzura pojawiła się po raz kolejny w PnP. Odcinka nie oglądałem, ale kolega na forum poświęconym tejże stacji oglądał ten odcinek. Nosi tytuł: "Wspomnienia wspomnień". Pozwolę sobie zacytować jego wypowiedź:"Marcelina kopiąca swojego byłego chłopaka była zbyt okrutna dla dzieci więc ograniczono liczbę kopnięć do dwóch, natomiast teraz kopie go tylko raz, on się przewraca, koniec odcinka".

 

Jak dla mnie to, co robi teraz Cartoon Network jest nie na miejscu, i cenzura nie powinna występować w tymże serialu. Przypominam, że ta kreskówka nie jest dla przedszkolaków, tylko dla nastolatków i dorosłych, czyli 12+. Jak tak dalej pójdzie, to podczas odcinka Toma i Jerry'ego zamiast obrazu będzie wielka siwa belka i biały napis w środku "CENZURA".

 

To co robi od wielu lat we wszystkich kwestiach Cartoon Network to jest jakiś żart - poziom bajek jest zatrważająco niski. A oni teraz coś ograniczają z powodu okrucieństwa. Mogliby już zostawić to bez cenzury - po jakimkolwiek fragmencie PnP dzieciom nic by się nie stało, już CN o nie zadba. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...