Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

satkurier.pl[/url]":1e6o0723]Spółka 4Fun Media, do której należą młodzieżowe stacje satelitarne 4fun.tv i rebel.tv zapowiada, że za pieniądze zarobione na giełdzie planuje uruchomić nowe kanały oraz myśli o przejęciach. 4Fun Media trafi na GPW jeszcze w tym roku. Publiczna subskrypcja planowana jest na połowę października. Sprzedane mają zostać akcje nowej emisji – od 200 do 800 tys., z których spółka początkowo chciała pozyskać ponad 20 mln zł, jednak teraz nastawia się na mniejsze sumy. – To będą skromniejsze, wielomilionowe środki – mówi Ewa Czekała, prezes 4Fun Media.

 

4Fun Media zdecydowała się wypuścić swoje akcje na Giełdę Papierów Wartościowych, ponieważ chce pozyskać pieniądze na polepszenie wiosennej ramówki, a także ma w planach uruchomienie nowego kanału dla młodzieży w przyszłym roku.

 

– Pomoże to w budowaniu wartości spółki na rynku i pozwoli nam pozyskać środki na nowe formaty w wiosennej ramówce. Pracujemy też nad nowym kanałem dla szerokiej widowni młodzieżowej – chcemy go wprowadzić na rynek w przyszłym roku. Wiele zależy tu oczywiście od sytuacji na rynku dystrybucji, ale myślimy o I połowie przyszłego roku – poinformowała Czekała.

 

To jednak nie jedyna nowa stacja, jaką firma ma w planach, ponieważ pragnie ona rozbudowywać się jako grupa oferująca programy i kanały dla osób w wieku 16 – 49 lat. – Według prognoz domów mediowych kanały tematyczne to media reklamowe, które będą się teraz intensywnie rozwijały – mówi Czekała.

Spółka 4Fun Media już w styczniu br. zapowiadała nowy kanał z muzyką taneczną, który miał wystartować pod koniec 2010 roku (źródło). Od tamtego czasu nie pojawiła się żadna nowa informacja, aż do dnia dzisiejszego. Już wiemy, że kanał pojawi się w przyszłym roku, ale co ciekawe może nie będzie to tylko jeden kanał. Spółka 4Fun Media ma apetyt na więcej nowych stacji tematycznych i co za tym idzie - większe oczekiwane dochody. Zatem rozpoczyna się ciekawy okres, a właściwie się już zaczął i chyba pora na utworzenie nowego wątku, dotyczącego właśnie nowych kanałów spółki 4Fun Media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"padziero" ale nie mowie o "głównej" antenie czyli 4 fan tv tylko o nowym kanale dla młodzieży który ma (najprawdopodobniej) startować w I kwartale przyszłego roku. Rynek muzyczny potrzebuje w Polsce stacji dla pokolenia "Muzycznego MTV" a główny 4 fan co widać po weekendach tematycznych ma bogatą bibliotekę klipów z lat 80' , 90' itd. Nowy kanał muzyczny dla młodzieży ... a co z 4 fan TV ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję kanał wyłącznie z polska muzyką. Dużo jest takich kanałów w innych krajach (tylko narodowa muzyka)

 

Mógłby to być bardzo dobry kanał, ale pod kilkoma warunkami:

- nie tylko piosenki z ostatniej dekady, ale także starsze klasyczne polskie przeboje (lata 60', 70', 80', 90')

- żadnych głupich programów podobnych do tych z MTV czy Vivy, co najmniej 90% powinna stanowić muzyka

- żadnego hip hopu ani innych tego typu rzeczy (no chyba, że jakaś jedna krótka audycja dziennie i takie rzeczy tylko i wyłącznie w niej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepszą stacja by była stacja z muzyka Greatest Hits lat 70',80',90',00' Dlaczego.... ponieważ taki kanał miałby większy rynek widzów . Całe pokolenie "muzycznego MTV" chętnie oglądało by taka stację....a powiem że i młodzież ma często już dość H(K)itowych przebojów z Eski itp....

 

Wieczorami mogły by być pasma tematyczne tak jak kiedyś na VIVIE PLUS że w poniedziałek rock wtorek Hip hop ... itd.

 

4 Fan kiedyś(na początku) inspirował się właśnie formułą GTC......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu taki kanał by mógł na siebie zarobić, ponieważ nie ma takiego kanału FTA. Jedynie Rebel czasem pokaże starsze klipy, ale to tylko z muzyką rock i metal, a tutaj mogli by również pokazywać Dance, House, stary amerykański rap.

 

Tak powinno być, a nie planują utworzyć jakiś drugi kanał z tandetną, komercyjną muzyką dance, gdzie pewnie większość teledysków będzie się powtarzać z kanału 4 Fun TV. W dodatku nie wiem po co im drugi taki kanał, skoro mają już jeden z identyczną muzyką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinien powstać kanał który miałby wydzielone pasma muzyczne. Zarówno jeśli chodzi o lata czyli np. od lat 60 do teraz a także na gatunki muzyczne i każdy by wiedział kiedy co leci i by oglądał. Wydaje mi się że wtedy można by też wprowadzić system głosowania sms na teledyski jak na początku miał 4fun-leci muzyka z lat 90 chcę posłuchać Freddiego Mercurego to wysyłam na niego smsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...