Skocz do zawartości

4FUN DANCE


Nicker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już nowy tydzień, mamy poniedziałek a w MUX-L3 w dalszym ciągu identyfikator Tv Disco.

Tymczasem jest 4Fun Fit & Dance, zastanawiam się kto podejmuje decyzję o tym by był aktualny identyfikator stacji tv:

- Operatotor mux-a

- Stacja tv

- ktos inny

Specjalnie dziś rano skanowałem kanał 36 majac nadzieję że zaktualizuje sie nazwa tego kanału czyli TV Disco zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój tv automatycznie zaktualizował nazwę Tv Disco na na obecną

Jednak to operator Mux L-3 Radomsko był winny tej sytuacji, bowiem równocześnie ze zmianą nazwy w EPG pojawiła się aktualna ramówka. A jeszce wczoraj w EPG była ramówka Tv Disco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety do 4fun Fit&Dance wróciło disco polo... A tak ładnie kanał się prezentował... Zrzut z przed chwili:

 

0f2fa08dafdb.png

 

Chyba że to jednorazowy wybryk, bo teraz klipy zapowiadają widzowie. Mam nadzieję że to drugie. To na prawdę świetna stacja z lepszymi nowościami dance od VIVY aczkolwiek za często ich nie oglądam i dopiero teraz na to coś się natknąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy tacy naiwni jesteście czy tylko udajecie?? :) Każda stacja trzyma jakiś format.. ludzie zamawiają i gramy disco polo tzn. że chcemy zagrać disco polo. U mnie też ludzie zamawiają disco polo a nie gram.

 

p.s. W UPC w ogóle nie ma kanału, czerń i brak epg.

Twoja stacja panie Dyrektorze nigdy nie grała i nie będzie grać disco polo, a stacja TV.DISCO (obecnie 4fun Fit & Dance) grała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: jak trwoga to do Boga i osobę,która przywróci Disco Polo na stałe na pewno nie zwolnią,bo podniesie im to słupki do góry,starzy widzowie powinni powrócić.....fakty są takie jakie są: z takim formatem,jaki jest obecnie mają o wiele gorszą oglądalność niż mieli za czasów grania Disco Polo przez 24 h/d,więc nie wykluczone,że powoli przymierzają się do powrotu do tego,co było przed lutym 2015 i przeprosinami do fanów Disco Polo za to,że zrezygnowali,bo teraz na pewno by wiele dali,żeby powrócić do oglądalności z czasów starego formatu (mimo,że ta wtedy też na kolana nie powalała).....tyle,że z nową nazwą i oprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sądzę, że to drugie. Teraz rządzą widzowie i to oni decydują, jaka piosenka ma lecieć na tej stacji. Ludzie pamiętają, że w tej stacji pod wcześniejszą nazwą leciało disco polo.

 

 

Ja myślę, że większość nawet nie wie, że 4fun Fit & Dance powstało z TV.Disco, co więcej jak ktoś nie siedzący w temacie włączy ten kanał to może nawet pomysleć, że ogląda normalnego 4fun'a, a "Fit&Dance" to tylko nazwa pasma. Sądzę, że disco polo poleciało, bo Stars.TV wspominał, że oglądalność słaba, więc wtedy trzeba się pozbyć godności (w przypadku 4fun.TV raczej nigdy jej za wiele nie było, więc wiele nie tracą 8) ) i próbować przyciągnąć widza obojętnie jak.

 

Jeżeli jedynym sposobem podniesienia oglądalności stacji muzycznej jest dorzucanie discopolo do plejlisty to faktycznie coraz gorzej z polskim społeczeństwem, przynajmniej jego telewizyjną częścią. Obrazek dopełniają te wszystkie polsatowsko-tefauenowskie docu-bzdury - ja się dziwię, jak to możliwe, że wg badań przeciętny Polak siedzi przed telewizją 4h dziennie (!), nawet najmłodsza grupa ma wskaźnik ponad 2h i wzrósł on od poprzedniego roku o kilka minut.

 

Kiedyś telewizja miała wyższy poziom, dzisiaj ciekawsze treści znajdujemy w Internecie, ale to już mały offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry! 4FUN FIT&DANCE nie zaczął emitować disco-polo. Faktycznie widzowie mogą u nas wybierać teledyski, ale w puli nie ma utworów w tej stylistyce. To jednorazowy wypadek przy pracy jednego z programmerów. I na pewno nie będziemy się starali przyciągnąć widza obojętnie jak. Stacji grających disco-polo z pewnością na rynku kanałów muzycznych jest już nadto. Zamiast disco-polo wolimy prezentować rodzimych wykonawców, którzy mają coś do powiedzenia w temacie muzyki tanecznej i elektronicznej. Na playliście są np. Gromee, Sabina Jeszka, Krist Van D i Seb Skalski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grała ale... zmieniamy nazwę, zmieniamy format muzyczny, zmieniamy wizerunek i co? Za chwilę znowu wrzucamy disco polo bo ludzie zamawiają? Zabawne :)

 

Stars strasznie interesujesz się konkurencją :) Ciesz się dobrą oglądalnością póki jest bo nic nie jest pewne na tym rynku :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalcie te śmieci w ekranu wszystkich stacji 4 Fun Media. To wkurza tylko widza. Po co te sms-y, temperatura powietrza itd. oraz co chwila wyświetla się info o aplikacji APP 4 Fun :-( Osobiście ekran proszę z tych śmieci tak jak to zrobiła VIVA Polska.

Trzeba zarobić na reklamach i SMS-ach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...