Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście ze jaskrawe logo axn niszczy telewizory. Można o tym przeczytać np na forum elektroda.

stary i nowszy przykład, dotyczy logo kanałów telewizyjnych.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic844434.html

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2197091.html

:lol2: Panie, ja mam nowszego Samsunga i żadne tego typu problemy mi się nie pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poważnie mówiąc, to chyba nie masz zbyt wygórowanych wymagań, jeśli chodzi o jakość obrazu kanałów oferowanych przez polskie platformy satelitarne i sieci kablowe, skoro zachwycasz się kiepskością oferowaną przez kanały AXN. :)

Chyba omijałeś lekcje czytania ze zrozumieniem na języku polskim? W którym momencie się zachwyciłem? Napisałem, że podczas "Przygód Merlina" jakość była ok z pewnością zbliżona do HD, a że była to statyczna scena, ciężko było się do czegoś przyczepić, natomiast podczas "Kill Billa" z pewnością było to dość dobre SD, w kilkui momentach miałem wątpliwości, dlatego nie oceniam tamtejszej emisji wysoko. Co do dźwięku zgadzam się z @lcd40, że najwyższych lotów nie jest, jednakże nie spuszczam się z kolegami jak on z tego powodu. Oglądać się da, że przebojów kinowych ze świetnymi efektami dźwiękowymi AXN nie emituje.

 

@Logomaniak: też mam Samsunga, w mojej rodzinie także są Samsungi i jakoś nikomu się logotypy nie wypalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że to niemożliwe. I czemu pokazujesz mi ekran, który CNN pokazywał prawdopodobnie przez kilka miesięcy lub lat non stop? Na starych ekranach monochromatycznych także wypalały się okienka Windowsa 3.11. No cóż, niewłaściwa eksploatacja odbiornika. Jakbyś samochodem jeździł tylko na pierwszym biegu, silnik prawodpodobnie by się szybciej zużył.

 

Do @Wikinga:

Gdzie tu masz piksele przy statycznych scenach? Nawet przy dynamicznych ich nie widać. Warto wziąć pod uwagę, że materiał został dodatkowo skompresowany przez YT. W większości scenek nie ma tam full hd, jednak należy pamiętać, że to tylko internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@bastelal, nie chce być hamski (zrobiłem błąd ortograficzny, bo nie wiedzieć czemu blokuje te słowo), ale nie [beep]ziel już o tych rzeczach, bo wystrczy, że LCD40 zrobił o tym niezły wykład stronę temu. @Kemor21, po mojemu to wina ze strony Polsatu, albo źle dostarczony do nich przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to wczoraj widziałem na AXN HD podczas oglądania "Merlina" po 16 i na pewno nie jest to wina ani odbioru sygnału ani dekodowania w dekoderze bo spr. inne kanały z tego samego TP CP czyli FOX HD, FOX Life HD i na tych stacjach nie było tego problemu. Jest to ewidentnie albo wina operatora uplinku czyli CP albo dostawcy sygnału czyli AXN Networks. Ja stawiam na to drugie bo tylko jeden kanał z tego TP się coraz sypie a jakby CP uplink siadał to by objawiał się ten problem na wszystkich kanałach z tej pojemności. Co ciekawe jakiś czas temu to samo się pojawiało na przekazie AXN Spin HD z pojemności NC+ ale już tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Bo AXN White nadaje bardziej stonowane filmy i seriale niż AXN i AXN Black. Co w tym złego, że wyemitowali coś z polskiego kina? Koncesja nie ma znaczenia. FoxLife też nie ma z nami nic wspólnego, a jednak ostatnio dokłada do polskich produkcji i nawet oznacza je belkami z "lokowaniem produktu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rzadko oglądam TV więc nie wiem na ile to zjawisko jest powszechne, ale ostatnio zaglądam na AXN w środowe wieczory(Hannibal - II sezon) i jest tam taki licznik podczas reklam, za ile mają one się skończyć. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że zegar pokazuje np. 3min. a reklamy często trwają nawet dwa razy dłużej! Więc jaki jest sens tego typu liczników? Czyżby pytanie retoryczne?

Jeszcze jedna "ciekawostka" Reklama się kończy po 5min. następnie 2min. serialu i kolejna reklama :brawo: Jak widać spece od wizerunku nie śpią. Tak to widzę: "U nas nie ma reklam po 10min. tylko 2 po 5min. w krótkim odstępie czasu" I wszyscy zadowoleni :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...