Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

golbi_84 zapytam z czystej ciekawości, skąd masz takie informacje o wszystkich premierach AXN na listopad? Jeśli to tajemnica to ok, ale interesuję się tymi sprawami i dlatego pytam z czystej ciekawości, czy bierzesz te informację z biura reklamy TVN, który sprzedaje czas w AXN, czy innej strony? Pozdrawiam

 

Z ramówki ze strony kanałow ale wczoraj widziałem zapowiedzi na AXN seriali: Scorpion, Skandal, Od zmierzchu do świtu

 

Dzięki wielkie za odpowiedź, poszukam sobie na oficjalnych stronach AXN, choć przyznam, że kiedyś szukałem i nie bardzo udało mi się coś znaleźć :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardziej podobała się Wataha po pierwszym odcinku. Klimat w Zbrodni trochę słabszy, ale ciekawsze postacie (np. główny bohater). Niestety, niektórzy aktorzy wypadli sztucznie, przez co kilka scen wyglądało nienaturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odcinki? A to taki serial testowy, jak widzowie zareagują na produkcję własną. Jeśli będzie dobra ogladalność, to może ruszą z produkcją całego tasiemca po 25 odcinków na sezon. Ja tam wolę krótsze seriale, tak, aby twórcy nie dzielili włos na czworo i nie rozciągali fabuły w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo przewidziano mniej odcinków - dlatego. :P

 

Nie liczyłbym na 13 odcinkowe i dłuższe serie. Dlatego, że ich produkcja kosztuje masę pieniędzy. Stać na to może tylko TVP, TVN, Polsat i HBO. Kanału basic cable raczej nie. Gdyby taka długa seria się nie przyjęła, byłaby potężna finansowa wtopa. Na razie będą góra 10 odcinkowe produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy odcinki? Co to za serial? Ledwo co się zdążysz wciągnąć i koniec. Oby kolejne produkcje były dłuższe.

 

Zobacz sobie na rynek serialowy w UK. Tam jeden sezon serialu to góra 6 odcinków. Stawiają na jakość, a nie na ilość. A serial AXN to bardziej mini-serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo przewidziano mniej odcinków - dlatego. :P

 

Nie liczyłbym na 13 odcinkowe i dłuższe serie. Dlatego, że ich produkcja kosztuje masę pieniędzy. Stać na to może tylko TVP, TVN, Polsat i HBO. Kanału basic cable raczej nie. Gdyby taka długa seria się nie przyjęła, byłaby potężna finansowa wtopa. Na razie będą góra 10 odcinkowe produkcje.

 

 

Noto jest chyba logiczne, że jak jest mniej odcinków to szybciej akcja, ale to zależy jeszcze jak wielowątkowy jest serial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To samo z Watahą było. Dali smaka i koniec. Watahę i Zbrodnię mogliby podciągnąć o wiele wiele dłużej. Ah ta Polska.

Niech się w końcu nauczą, że seriale są w 12 odcinkach, a nie 6 czy 3. Dla mnie to nie serial.

 

Dzięki za info, bo od 2 tygodni codziennie przeglądam program i szukam 4 odcinka Zbrodni :)

 

PS. I dla mnie to nie było zakończenie jeszcze... bez kitu. Takie zakończenie? To żadne zakończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@browar:

Dla mnie lepsze takie krótkie, niż wieloodcinkowe tasiemce. Nie ma reguł, co do długości serialu. Być może obie stacje jeszcze coś dla polskich widzów wyprodukują, cierpliwości.

 

I również jestem ciekawe, co z wersjami HD pozostałych AXN'ów. Ten podstawowy w sumie nadaje już od dość dawna. Mogli spokojnie uruchomić wersje w wysokiej rozdzielczości, kiedy robili rebranding White'a i Blacka. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli, ale jak widać uznali, że obecnie jest to nieopłacalne. Operatorzy już nie są tak chętni do dodawania wersji HD, jaki kiedyś, głównie ze względu na ograniczoną ilość wolnego miejsca. W przypadku kanałów tematycznych AXN dochodzą jeszcze słabe wyniki oglądalności, które z pewnością nie pomogłaby w dystrybucji ich wersji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...