Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według wirtualnemedia_pl, jesienią tego roku do Polski ma wkroczyć stacja FOX. Bardzo fajnie, mam nadzieję, że będą dawać Simpsonów, no i oczywiście liczę na HD. Bo chyba nie po to powstał FoxLife HD, żeby teraz te seriale pokazywać w FOX w marnej jakości i pewnie w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia. Rozmnożyły nam się kanały z serialami i przez to jest duże rozdrobnienie.

Mamy już: AXN, AXN Crime, AXN Sci-Fi, Fox, Fox Life, Universal Ch, 13th Street, Sci-Fi Ch, Comedy Central, Comedy Central Family.

 

Też mam nadzieje, że pojawi się wersja HD i od początku kanał będzie we wszystkich platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fajnie by było, ale już kiedyś były huczne zapowiedzi wprowadzenia do Polski kanału FX, mówiono też o FOX Crime i nic z tego ostatecznie nie wyszło. Oby tym razem było inaczej, ale póki nie pojawią się jakieś bardziej oficjalne informacje, lepiej nie robić sobie jakichś wielkich nadziei ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo, fox ma byc nastawiony na mlode osoby i ramowke w 100% maja wypelniac seriale... the simpsons, the cleveland show, glee, modern family, family guy, the walking dead. Kanal ma wystartowac jesienia. Mysle ze bedzie to listopad, dlaczego? bo wtedy startuje w usa the walking dead... a fox ma zadebiutowac tym wlasnie serialem ktory bedzie u nas pare dni po amerykanskiej premierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu kolejny kanał z serialami. Tyle mamy i kolejny tworzą. Za dużo tego jest już na rynku. Wszytko to jest tak na siłę tworzone.

 

Przydałby się jakich medialny gigant, albo i nie gigant tylko spółka medialna, który pozamiatałby wszystkie kanały serialowe, filmowe sportowe i stworzyła porządne, że wszystko na jednych kanałach, a nie jak teraz tu jest to, a konkurencji ma to (czytaj prawa do wytwórni filowych, prawa do transmisji sportowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam FOX wcale nie byłby głupim pomysłem. Ale FOX Life jest bardzo podobny do profilu FOXa - w zasadzie to FOX bez seriali kryminalnych i akcji, dlatego obawy Pawop mogą być słuszne. Gdyby FOX zainwestował w trochę więcej niż tylko seriale (profil rozrywkowy, DVB-T) to witałbym go zdecydowanie bardziej otwarcie. Na razie osobiście traktuję go w kategorii "Co nie mieści się w FOX Life to do FOXa". No cóż, można i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze zamiast tego FOX powinni wprowadzic FOX CRIME, jak dla mnie lepsze rozwiazanie. Bo Fox Life nie emituje seriali kryminalnych no chyba ze Portret Zabojcy, a FOX juz wogole. Tylko bedzie zapelnial swoja ramowke tym co nie dalo rady wcisnac do Fox Life ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co nie mieści się w FOX Life to do FOXa...

Taki jest właśnie powód powstania Foxa. Jakoś zombiaki średnio pasują do Fox Life :D

Jeśli chodzi o Fox Crime, to identyczny profil ma AXN (13th street też będzie podobny). Poza tym dalej byłby problem z niektórymi serialami, a tak to tak jak pisał Bartek, seriale obyczajowe do FL, a reszta do Foxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten nasz polski "FOX" to trochę będziesz starał się być takim polskim "Fuelem", czyli imitować rzeczywiście kanał młodzieżowy - może pojawią się tutaj też np. walki MMA? FOX i TV6 pewnie mają możliwości uzupełnienia podstawowych polskich kanałów, ale czy im się to powiedzie ... Patrząc zresztą na rynek europejski kwestią czasu wydaje się kolejna taka stacja przypominająca ogólną - ale kobiecą (taki polski odpowiednik stacji ze stajni SBS, np. jak FEMtv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę na Foxa, nareszcie będzie można obejrzeć seriale takie jak Family Guy, Cleveland Show, Simpsonów itp. w miarę szybko, przynajmniej taką mam nadzieję, no i w HD, bez tego sobie nie poradzą.. Myślę, że jeśli ramówka będzie kryminały, sensacyjne + bajki to będzie strzał w 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Co nie mieści się w FOX Life to do FOXa...

Taki jest właśnie powód powstania Foxa. Jakoś zombiaki średnio pasują do Fox Life :D

Z drugiej strony True Blood też raczej do FOXlife niezbyt pasuje a jednak powtarzają co trochę pierwszy sezon.

 

Ja tylko mam nadzieję że FOX od początku wystartuje także w jakości HD, bo inaczej będzie to jak dla mnie zbyteczny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
satkurier.pl[/url]":t4rt9le8]Pod koniec sierpnia br. wyciekła wiadomość, że FOX International Channels (FIC) planuje jesienią 2010 roku uruchomić w Polsce nowy kanał serialowy pod swoją marką. Teraz spółka poinformowała, że pragnie, aby debiutująca na polskim rynku stacja od początku był dostępna w wersji HD i SD. Sam manager FIC w Europie, Carlos Ortega, zauważył, że popularność kanałów HD wśród Polaków jest bardzo wysoka, a oferta naszego rynku należy do najbogatszych w Europie. [...]

Czyli tak jak się spodziewałem, mają zamiar od samego początku stworzyć dwie wersje kanału FOX - w HD i SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...