Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ma te kanały? Tylko w Europie, trochę w Afryce i Bliskim Wschodzie oraz coś w Ameryce Łacińskiej. A co z Australią, Indiami, czy Azją Południowo-Wschodniej? Nic.

 

Dla mnie "The Walking Dead"/"Fear the Walking Dead" na kanale innym niż FOX nie miałoby żadnego sensu. Nie po to FIC z nimi ściśle współpracuje, żeby później z tego rezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozum jedno, FIC jest światowym dystrybutorem TWD i nie ma to żadnego przełożenia na FTWD. AMC tam gdzie ma swoje kanały może serial pokazać, a reszcie sprzedać.

Ja nie mówię, że tak będzie. Niewykluczone, że Fox zakupi prawa do tego serialu. Jednak na tę chwilę twierdzenie, że FTWD będzie na Foxie, bo jest tam TWD, to myślenie życzeniowe, pozbawione jakichkolwiek podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On powoli staje się Modą na sukces. Postapokaliptyczny świat a facet robi sobie w środku lasu zupkę instant. Zachodzi go facet z bronią w ręku, jego kumpel czai się gdzieś w krzakach. Zamiast go od razu zabić, w końcu są wytrawnymi zabójcami co widać później, to facet prosi go o oddanie wszystkiego. Przy okazji snuje jakąś bajeczkę o wilkach, początkach Stanów Zjednoczonych. Czyli typowe zachowanie podczas zombie apokalipsy :D Gościu od zupki instant łapie kij i obezwładnia dwóch gości którzy zorganizowali całkiem sprawnie działającą zombie zasadzkę w TIR-ach. W tym serialu nic się kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czemu w zeszłym tygodniu zamiast Imperium odc.7 poleciał The Walking Dead ? żenująca sytuacja planaując nagranie w EPG a tu zonk, tym bardziej ciężko złapać powtórkę.. to samo tyczy się Gotham odc.13 na 13Ulica, poleciał serial Świadkowie o ilę się nie mylę.. podobnie dwa tygodnie z rzędu było z CSI Las Vegas na AXN... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AXN zawsze był syf, ale reszta może wynika ze zmiany czasu? Mi się jeden serial też źle przez to nagrał.

 

Siódmy odc. Imperium jeszcze dzisiaj o 22 będzie. Swoją drogą bardzo fajny serial, Backstrom również, za to Maski Szpiega na które najbardziej się napaliłem z niedawnych premier okazały się bardzo drętwe, plastikowe, nudne... Straszna słabizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szkoda tylko, że najprawdopodobniej serial zostanie anulowany i nie wyprodukują 2 sezonu, jest jeszcze mała nadzieja, ale radzę przygotować się na najgorsze. Szkoda, bardzo polubiłem ten serial. :<

 

Agentka Carter od 19 maja na FOX, chętnie sprawdzę, choć nie oczekuję zbyt wiele, bo Agenci Tarczy są moim zdaniem strasznie słabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo tyle, że jak będzie to będzie. W USA też dopiero co się skończył sezon pierwszy (noo, trochę wcześniej), a tego typu seriale pojawiają się raczej co roku. Obstawiam, że tak jak teraz, w USA 2 sezon pod koniec 2015r, u nas mniej więcej miesiąc później. Jeszcze "trochę" sobie poczekamy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, faktycznie za wcześnie wypuścili, myślałem że to po prostu odpowiednik tego, że w USA udostępnili pierwszy odcinek w necie na stronie FOXu. Ja zdążyłem obejrzeć na TV w aplikacji Ipli własnie i ten serial (przynajmniej ten odcinek) jest tragicznie żałosny. Nie powiem żebym się zawiódł bo od początku nie miałem wielkich oczekiwań (reklamowali się "Serial reżysera filmu Szósty zmysł!", a przecież wiemy jak żałosne filmy później on tworzył) ale takiego kompletnego dna się nie spodziewałem. Wszystko tak tajemnicze, że po[beep]ć się można. Zero budowania klimatu, zero gry aktorskiej, zero czegokolwiek co miałoby mnie przekonać do sięgnięcia po odcinek drugi. Jedno wielkie WTF to według twórców tego "dzieła" zaleta sama w sobie.

 

TL;DR Wayward Pines - NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak tajemnicze, że po[beep]ć się można.

Taki zamiar tajemniczosci dla tego serialu byl zakladany, w koncu porownuja go do "Twin Peaks". Ja mu dam szanse.

Ten serial (jak i książka) ma tyle wspólnego z Twin Peaks, że w obu mamy małe miasteczko. TYLE. Książka od początku reklamowała się jako inspirowana Twin Peaksem tylko po to, by naciągnąć fanów na kupno, najlepsze co słyszałem o tym dziele to "Da się szybko przeczytać".

 

I nie chodzi mi oczywiście o to, by nie było tajemniczo, chcę po prostu by zostało to zrobione ze smakiem, nie tak niedorzecznie i łopatologicznie jak tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...