Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W poniedziałek o 22:00 premiera 5. sezonu "The Walking Dead". Nie miałem wcześniej dostępu do FOX, ale zainteresowała mnie pewna zagrywka ze strony nadawcy. Zaraz po emisji pierwszego odcinka, stacja zaserwuje nam jego powtórkę. Oznacza to, że S05E01 można zobaczyć dwa razy pod rząd - o 22:00 i 22:55. Mało tego, serial pojawi się także w FoxLife - tego samego dnia, o tej samej godzinie, lecz w pojedynczej emisji. Nie zauważyłem, aby planowano tam jego powtórzenie... Tydzień później w tym miejscu pojawi się już co innego. Generalnie jest to albo błąd w układaniu programu lub akcja promocyjna na drugiej antenie. Brakuje jeszcze emisji w National Geographic Channel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial może nie jest aż tak słaby - jednak lepiej by wciągał, gdyby zrobiono z niego soap operę i emitowano 5 razy w tygodniu. A tak to czekamy tygodniami na kolejny odcinek, który okazuje się maksymalnie średni :P Dobrze, że rusza drugi sezon "Agentów TARCZY". Coś się będzie działo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że premiera jest o 22 a powtórka o 22:55 to celowe działanie, w zeszłym sezonie też tak było. Kilka razy skorzystałem :) Generalnie serial jest beznadziejnie słaby i wnerwiający, tam się nic nie dzieje :lol2: Ale oglądam, od 1 sezonu :)

Bardzo grzeszysz mówiąc że jest słaby ;) To jeden z moich ulubionych seriali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon kapitalny, przypominam go jak leci w Tv Puls, ale premierowo przynajmniej dla mnie czwarty sezon w TVP 1 jest chwilami sporo gorszy, ale i tak fajny :D .

Ale moim zdaniem bez sensu dawać TWD na FOX o 22:00, na FOX Life o 22:00 i potem znowu na FOX o 22:55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że premiera jest o 22 a powtórka o 22:55 to celowe działanie, w zeszłym sezonie też tak było. Kilka razy skorzystałem :) Generalnie serial jest beznadziejnie słaby i wnerwiający, tam się nic nie dzieje :lol2: Ale oglądam, od 1 sezonu :)

Bardzo grzeszysz mówiąc że jest słaby ;) To jeden z moich ulubionych seriali :D

Ja z reguły nie oglądam seriali jak już nie raz tu wspomniałem, ale Walking Dead mnie wciągnął. Wg. mnie jeden z lepszych ostatnio seriali. Poza tym czekam na „Pod kopułą 2”. Ale ten pewnie będzie w Canal+ w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Wiadomo coś nowego w sprawie emisji ,,Homeland 4''? W zapowiedziach było że jesienią, a tymczasem cisza.

 

I jak tu nie korzystać ze streamingu na stronach z serialami? Już 6. odcinków z tego sezonu można oglądać w wersji HD i z napisami.

 

Nie wykluczone, że ostatecznie pojawi się jak poprzednie sezony dopiero na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś nowego w sprawie emisji ,,Homeland 4''? W zapowiedziach było że jesienią, a tymczasem cisza.

Będzie, ale najpierw w VOD+ Seriale+ od nc+. Emisja na FOX jest z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Jak nie nawet rocznym.

_________________________

 

Z tymi The Simpsons, to dziwna sprawa jest. CANAL+ od paru sezonów olewa, mimo posiadanych praw do Twentieth Century Fox. Mogliby zacząć emisję premierowych odcinków. Z chęcią bym obejrzał crossover episode'y z Family Guy czy Futuramą, który będzie miał dzisiaj premierę w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...