Skocz do zawartości

p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z rebreadingiem kanału Hallmark Channel na 13th Street Universal, 13 września 2010 roku o godzinie 20:00. Zakładam wątek o tym kanale.

 

Jak poinformował Colin McLeod w wywiadzie dla wirtualnemedia_pl nowościami w tym kanale będą:

- serial "Nowe gliny"

- "Ryzyko"

- "Front"

- serial "Haven"

- nowe sezony seriali "Dowody zbrodni" oraz "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".

 

We wrześniu pojawi się też strona internetowa 13thstreet.pl

 

Edycja: Nie 13street.pl, a 13thstreet.pl. @puszczyk, dzięki za zwrócenie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ramówka właściwie identyczna jak obecnie na Hallmarku. Właściwie można rzec, że już mamy 13th Street, bo obecny Hallmark to już nie ta sama stacja co jeszcze kilka miesięcy temu. Wcześniej dominowały tam seriale i filmy obyczajowe, bardziej dla kobiet. Nagle ramówkę zdominowały kryminały.

 

Mam nadzieję, że przynajmniej jakość obrazu na 13stej ulicy będzie lepsza aniżeli obecnie na Hallmarku. Żeby chociaż zrównała się głównym Universalem. No i czekam na 16:9 albo chociaż więcej seriali w letterboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych i tych, którzy nie mogą lub nie potrafią wyszukać ramówki, podam ją ja (na 13 września):

Program TV 13th Street Universal - 13.09.2010
- 20:00, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (odc. 5)
- 21:00, Nowe gliny (odc. 1 i 2)
- 23:00, Ryzyko (film)
- 1:00, Nowe gliny (odc. 1 i 2, powtórka)
- 5:00, Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (odc. 1)

 

Repertuar filmowy 13th Street Universal od 13 do 17.09.2010 roku:

- 13 września, 23:00 - Ryzyko
- 14 września, 7:00 - Urwany film
- 15 września, 1:00 - Skrywane zbrodnie
- 15 września, 3:00 - Moment przełomu
- 15 września, 7:00 - Moment przełomu (powtórka)
- 16 września, 0:00 - Perfekcyjny plan
- 16 września, 2:00 - W matni
- 16 września, 4:00 - W biały dzień
- 16 września, 7:00 - Kto tu rządzi?
- 16 września, 21:00 - Ryzyko (powtórka)
- 17 września, 0:00 - Przesyłka specjalna
- 17 września, 2:00 - Tajemnicza kobieta: Gra
- 17 września, 4:00 - Prawie dziecko

 

Seriale, które będą emitowane to:

- CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
- Nowe gliny
- Prawo i porządek
- Nocny kurs
- Patrol morski
- Morderstwa w Midsomer
- Żona idealna
- Dowody zbrodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że przynajmniej jakość obrazu na 13stej ulicy będzie lepsza aniżeli obecnie na Hallmarku. Żeby chociaż zrównała się głównym Universalem. No i czekam na 16:9 albo chociaż więcej seriali w letterboxie.

 

Skoro to rebreading a nie zupełnie nowy kanał to jakość techniczna raczej pozostanie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hallmarku oglądałem w zasadzie tylko Żonę idealną, więc dobrze że znajdzie się również na 13th Street, zaskoczeniem była dla mnie emisja niedługo po premierze w USA, ponieważ Hallmark kojarzył mi się głównie z powtórkami. Oglądałbym CSI ale odstraszał mnie kiepski lektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych i tych, którzy nie mogą lub nie potrafią wyszukać ramówki, podam ją ja (na 13 września):

Program TV 13th Street Universal - 13.09.2010
- 20:00, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (odc. 5)
- 21:00, Nowe gliny (odc. 1 i 2)
- 23:00, Ryzyko (film)
- 1:00, Nowe gliny (odc. 1 i 2, powtórka)
- 5:00, Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar (odc. 1)

Mocno zaczynają.Od razu od CSI.Fajnie. :D A co do stronki internetowej to powiem,że bardzo fajnie jest wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno zaczynają.Od razu od CSI.Fajnie. :D A co do stronki internetowej to powiem,że bardzo fajnie jest wykonana.

 

Co w tym fajnego ? CSI jest przecież emitowane na Hallmarku. Pomijając fakt, że serial ten obecny jest też w ramówce Polsatu, TVP2 (kiedyś), AXN, Universal Channel, TV 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie, że spodziewaliście się lepszej jakości skoro kanał nadaje w tym samym miejscu i na tych samych parametrach co Hallmark :> Jeszcze raz się to powtórzy na forum, ale niech będzie: to była tylko zmiana nazwy i oprawy kanału + kilka nowych seriali, a nie dodany nowy kanał na jakimś nie zapchanym transponderze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, parametry odbioru nie zmieniły się, ale na moje oko z jakością Hallmarku/13th Street jest już chyba problem u samego źródła. Są kanały z rozdzielczością 544x576 z podobnym bitratem które wyglądają znacznie lepiej. Możnaby więc coś poprawić niekoniecznie zmieniając transponder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... XXI wiek, rok 2010.. startuje kanal jednego z najwiekszych koncernow medialnych na swiecie NBC Universal. Wszystko oczywiscie w SD z bitratem starego divixa (brakuje tylko mrozenia obrazu) i najnowoczesniejszego w swiecie formatu obrazu, ktory jest obecnie trendy... 4:3. Gdzie to sie dzieje, oczywiscie u nas... w Polsce. Nigdzie indziej by sobie na takie jaja powazny koncern nie pozwolil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać o cenzurze i oczywiście festiwalu powtórek bo jedynie serial Rookie Blue to premiera.

 

Cóż NBC Universal powinno się jednak uczyć od FOX czy AXN. Tam dużo nie gadali tylko uruchomi wersje HD FOXlife i AXN, a Universal zapowiada wersje HD swoich kanałów chyba już od około roku. Do tego teraz zapowiadany jest start stacji FOX, od razu w HD i z wieloma premierowymi serialami, w tym z premierą absolutną - The Walking Dead.

Strona 13th Street Universal też miała być mega hiper zarąbista a jest takie samo badziewie jak Universal Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...