Skocz do zawartości

p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na profilu UC napisano, że Gotham przeniesione na 13 ulicę, bo bardziej odpowiada profilowi tego kanału. Mrok, krew i te sprawy...

I w fatalnej wersji SD :/

jw.

 

Dlatego liczę na pasmo powtórkowe w Universal Channel HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
I w fatalnej wersji SD :/
O tym nie będę się wypowiadał, bo to temat rzeka, który tak naprawdę powinien umrzeć śmiercią naturalną w XXI wieku. Suma sumarum, na wielu telewizorach (w tym na moim), czasami po prostu nie da się tego oglądać !!! :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest taki najgorszy jest Gotham, będzie STALKER. Niczym nie różni się od innych kanałów. Tak naprawdę to praiwe wszędzie czy na Universal czy na AXN jest 1-2 premiery w miesiącu i powtórki. A czy serial dobry czy dno to rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bates Motel" sezon drugi. Mija już prawie rok od premiery, a jak nie ma, tak nadal go nie ma. Dobrze, że już go widziałem. Trzeci sezon obejrzę sobie tak samo z napisami w HD z torrentów, a nie będę czekał na ten kanał premium. Zresztą, czy ktoś w Polsce udostępnił już drugi sezon legalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej typowy procedural, który stara się wyróżnić jedynie tym że nie opowiada o rozwiązywaniu morderstw, ale o sprawach związanych z nękaniem (stalkingiem). W necie krążą pogłoski, że w najbliższym czasie zostanie anulowany bo miał słabą oglądalność, także tym bardziej chyba nie ma co nim sobie zaprzątać głowy. Pierwszy odcinek obczaję, jeśli mnie jakoś nie zachwyci (co jest mało prawdopodobne) to więcej nie zamierzam.

 

Mnie 13 Ulica zainteresowała emisją starego, dobrego "Nieustraszonego" od pierwszego sezonu oraz tym, że tylko tam leci teraz Gotham. Prócz tego mają teraz cykl z Tarantino, także w końcu mam okazję by sobie nadrobić Jackie Brown i oba Kill Bille. Więcej zalet nie znajdę, tak ogólnie oceniając to kanał jest raczej kiepski, tak samo jak na SciFi puszczają za dużo powtórek i nie ma HD. Chociaż SciFi oceniam teraz troszkę wyżej bo puszczają świetny serial "12 małp" tylko kilka dni po premierze w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...