Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale leci propoaganda w Sport Flash w PSN , samozachwyt i praktycznie nie widzenie problemu, że mecze MŚ są tylko dla wybrancyh. Wmawiają innych winę, wmawiają, że inni się czepiają i dobrze, że się czepiają bo mają rację, a polsat nie ma sobie nic do zarzucenia, albo nie chce się do tego przyznać.

Nawet ostatnio Niemczyk chwalił polsat, a wczesniej słusznie krytykował polsat, był pewnie na dywaniku i pewnie coś tam powiedzieli (wiadomo co) i od razu zmienił opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przepychanki i mocowanie się przy swoich racjach nikomu nie służą. Chyba, że chodzi o wciąganie do tej zabawy

i w końcowym efekcie skłócenia widzów. W ogóle tak się zastanawiam, dlaczego dopiero w trakcie trwania MŚ sprawa ta wykwitła aż do rangi być albo nie być (...)?

Jest gorzej, że niektórzy tanim kosztem, chcą zdobyć poklask i włączają swoje sztuczne oburzenia. A może chodzi o to, że ta impreza organizatorom za bardzo się udaje? Bo już nie wiem o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavl6, mam dokładnie takie samo zdanie zdanie na ten temat o czym już wielokrotnie pisałem. A Ty, fan tv nie masz z tego co wiem żadnej platformy, kablówki i płaczesz na tym forum najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miliony Polaków mogą oglądać MŚ. Ja bym się czepiał raczej tych, którzy się w ostatniej chwili wycofali ze sponsoringu.

Miliony mają,ale i miliony nie mają.

Jest gorzej, że niektórzy tanim kosztem, chcą zdobyć poklask i włączają swoje sztuczne oburzenia. A może chodzi o to, że ta impreza organizatorom za bardzo się udaje? Bo już nie wiem o co chodzi?

Skąd wiesz,że od razu sztuczne?? Rzucasz tu kalumnami, w innym wątku podaliśmy konkrety- ceny biletów na Polaków, gra w najmniejszej hali czy zakodowanie Mundialu. Czy to się komuś podoba czy nie- Mecze MŚ gdyby były w otwartym kanale oglądało by z 5 mln osób,a tak ogląda 1 mln. Czyli jednak chyba znaczna część osób została pozbawiona Mundialu. Krytyka jest normalna, czy podczas EURO 2012 nie było krytyki turnieju?? Była. Chociażby taka,że bilety byly bardzo drogie i w większości na meczach byli tak zwani pikniki,a nie kibice, że wszędzie dookoła jest drogo, że nie przyjechało tylu kibiców z zagranicy ile zapowiadano. Nie było krytyki TVP?? Była. Zaczynając od komentatorów,a kończąc na studiu Wedla Kurzajewskiego. Czy TVP robiła teksty na ten temat, mściła się, zarzucała malkontenctwo?? Nie. To Polsat rozdmu[beep]e afery, bo jest zakompleksiony na swoim punkcie i mega wrażliwy. Dlatego na każdym kroku podkreślają jacy to oni są wspaniali, najlepsi, wielką telewizją,a Solorza nazywają filantropem. Przecież to samochwalstwo świadczy właśnie o zakompleksieniu tych osób. Jak ktoś coś robi porządnie to go inni pochwalą. Polsat był powszechnie chwalony za EURO 2008 czy jest za F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz,że od razu sztuczne?? Rzucasz tu (...)

Kiedy do mistrzostw się sposobiono, to nikt specjalnie nie grzmiał. Myśląc, że to wszystko jakoś się ułoży. A dziś! Gdy mistrzostwa te są na półmetku, to głos zabierają wszelkie celebryci, którzy ze sportem mają tyle wspólnego, co ja z zeszłorocznym śniegiem. Gorzej, że głos zabierają decydenci, którzy mogli a nie zechcieli?! I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby o zaskarbienie tłumu tu chodziło. W szczególności narzucania swoich racji w tym własnego usprawiedliwienia. Tak na wszelki wypadek.

Magazynują wątpliwej jakości uznanie i poklask. Nie stwierdzam jednoznacznie i niczego nie przesadzam w swoim poprzednim postcie. Zadaję wiele znaków z zapytaniem. Nie ulegam żadnej euforii, a także nie daję się jej ponieść. Widzę natomiast, że jeśli tylko te mistrzostwa oglądam, ludzi na trybunach hal kibicujących z zachwytem. I tego im zazdroszczę, tej ludzkiej sportowej zabawy. Ale o tym cicho sza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to cichosza. Piszę o tym sam w wątku Polsat Sport. Piszę także tu: http://www.sportowefakty.pl/kibice/2719 ... -przezycie

Kto robi ten szum?? Owsiak, TVP ma prawo odpowiadać na zarzuty niesłusznie kierowane w ich stronę. Robi także Polsat nagłaśniając i rozdmu[beep]ąc tą krytykę. Czy ona jest całkiem nieuzasadniona ?? No chyba nie. Zainteresowanie siatkówką jest w Polsce duże, więc na pewno dziwi brak kompletu na meczach Polaków,tak samo jak fakt,że gospodarze grają na najmniejszym obiekcie MŚ, negatywne dla takiej imprezy jest zakodowanie i pisałem o tym od dawna, więc robienie zarzutów o sztucznym oburzaniu się jest w stosunku do mnie nieuzasadnione. Polsatowi w sumie też na tym zależy , bo więcej o MŚ się mówi, sami to podsysają odpowiadając i krytykując konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to cichosza. Piszę o tym sam w wątku Polsat Sport. Piszę także tu: http://www.sportowefakty.pl/kibice/2719 ... -przezycie

Kto robi ten szum?? Owsiak, TVP ma prawo odpowiadać na zarzuty niesłusznie kierowane w ich stronę. Robi także Polsat nagłaśniając i rozdmu[beep]ąc tą krytykę. Czy ona jest całkiem nieuzasadniona ?? No chyba nie. Zainteresowanie siatkówką jest w Polsce duże, więc na pewno dziwi brak kompletu na meczach Polaków,tak samo jak fakt,że gospodarze grają na najmniejszym obiekcie MŚ, negatywne dla takiej imprezy jest zakodowanie i pisałem o tym od dawna, więc robienie zarzutów o sztucznym oburzaniu się jest w stosunku do mnie nieuzasadnione. Polsatowi w sumie też na tym zależy , bo więcej o MŚ się mówi, sami to podsysają odpowiadając i krytykując konkurencję.

 

Link który zacytowałeś pokazuje istotę żalów Owsiaka - tego WŁAŚNIE nie pokazuje TVP, a nie samych meczów, do których nie ma praw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavl6, mam dokładnie takie samo zdanie zdanie na ten temat o czym już wielokrotnie pisałem. A Ty, fan tv nie masz z tego co wiem żadnej platformy, kablówki i płaczesz na tym forum najbardziej.

 

 

Ja też nie mam żadnej platformy i kablówki, ale jak widać nie winię za to nikogo i nie płaczę, że nie mogę czegoś oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanie TV nie przejmuj się, niech obrzucają inwektywami. To,że coś krytykujemy nie oznacza płaczu, malkontenctwa itd. Skoro trybuny nie są pełne na Polakach to znaczy,że coś jest nie tak. Skoro Owsiak stwierdza,że nie ma atmosfery ogólnonarodowej,że nie rozmawia się na ulicy o MŚ, w sklepach itd. to znaczy,że co jest chyba oczywiste zakodowanie wpłynęło negatywnie i co oczywiste Mundial ogląda znacznie mniej osób niż by mogło. Rozgrywanie meczów Polaków we Wrocławiu- najmniejszym obiekcie MŚ. To są konkrety. Zauważane przez fanów siatkówki, także tych co mają CP.

Od strony nadawcy to zdecydowana większość meczów w kanałach SD, w tym prawdziwe hity jak Rosja-Brazylia, USA-Włochy itd. Robienie MŚ z dziupli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to krytykować. Skoro zakodowali mundial, to powinni chociażby wysłać WSZYSTKICH komentatorów na hale. Dla mnie to parodia, że taka impreza jest dostępna dla nielicznych.

 

A cała sytuacja pokazuje, że Polsat nie ma matematyków, finansistów itd... Przecież mogli nie kupować tej imprezy, a tak nawet przetargu nie było, prawa kupili pod stolikiem, a [beep]e dwa tygodnie przed mundialem zorientowali się, że kasy brakuje. Podobnie było ze Śląskiem Wrocław, też sie przeliczyli, a miałbyc to WIELKI klub :P Albo z Polsatem Sport News. Mial to być odppwiednik Sky Sports News, informacje co chwilę, reporterzy....a jak się okazało, nie ma funduszy, wykiwali ludzi (Grzywacz, Stanowski, Durda...wszyscy ci którzy dostali propozycje) i zrobili gów** a nie kanal informacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Polacy grali we Wrocławiu, bo Pan S. chciał przeprosić kibiców Śląska :)? Oby nie było takich "byznesmenów" jak Pan S., Pan Wojciechowski, o Panu Królu nie wspominając(spadek Polonii Warszawa!). Polsatu Sport News już od dawna nie włączam, bo to taka tuba propagandowa- zero emocji i 100% cukrowania właścicielowi... Właściwie nie ma już dobrej stacji z wiadomościami sportowymi, po tym jak Orange Sport utracił większość praw :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie ME będzie w Polsce duże, tym bardziej że będą się odbywały w okresie wakacyjnym, co Polsat może wykorzystać w celu poprawy wyników oglądalności swoich kanałów. Dlatego na kanałach otwartych (zwłaszcza PSN) może być więcej meczów, chyba że Polsat będzie niezadowolony z wyników oglądalności meczów kwalifikacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że nie ogladam siatkarskiego Mundialu i to prawda, ale wcozraj przełączyłem na PSN a tam relacja o ile dobrze pamiętam Marcina Lepy z trybun i widaać jak polska gra na żywo z Francja, i przez kilkadziesiąt sekund obejrzałem mecz Polska-Francja za darmo. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...