Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po zmianach tak wygląda ramówka na żywo (premiera) PSN na najbliższy weekend:

 

01.08.

17:55 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Vorskla Połtawa - Szachtar Donieck (na żywo)

19:50 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Portugalia (na żywo)

 

02.08.

15:25 Piłka nożna - mecz towarzyski: Malaga CF - Newcastle United (na żywo)

17:45 Piłka nożna - mecz towarzyski: Schalke 04 Gelsenkirchen - West Ham United (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Szwecja (na żywo)

23:00 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Metalist Charków - Dynamo Kijów (premiera)

 

03.08.

15:25 Piłka nożna - mecz towarzyski: Malaga CF - West Ham United (na żywo)

17:45 Piłka nożna - mecz: Schalke 04 Gelsenkirchen - Newcastle United (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Iran (na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobrze, że jest w końcu trochę piłki nożnej. Polsat najbardziej kuleje właśnie pod tym względem. Przydałaby się jakaś porządna, warta oglądania liga na poziomie. Właściwie tylko dobrej piłki brakuje w CP do idealnej oferty sportowej. Mi osobiście do szczęścia nie jest to konieczne, ale na pewno bym nie pogardził taką Premier League albo Primera Division, choćby w sublicencji. Wiem, że to brzmi nierealnie, ale jeśli za eliminacje i finały Euro 2016 oraz eliminacje MŚ 2018 na wyłączność wyłożyli 35 mln, to jakaś nadzieja na kolejne duże piłkarskie inwestycje w przyszłości chyba istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Premier League i Primera Division niech zostaną w C+ bo to najlepsze ligi a do tego trzeba najlepszych komentatorów jak Twaro, Rosół, Wolski i Orłowski. Polsat niema nikogo do tych lig. Poza tym do kupienia jest mnóstwo ciekawych lig, belgijska, brazylijska, portugalska. Te trzy z pewnością mocno uatrakcyjniłyby ramówkę Polsatów sportowych.

 

No i ciekaw jestem czy nadal posiadaja Chelsea TV, Barca TV ? Ktoś coś wie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję konwersować z Bozydarem Iwanowem podvzas Superpucharu Polski. On już o tym mówi otwarxie, wśród "znajomumych". W Polsacie jest dla kasy i bardzo głęboko myśli o zmianie pracodawcy :P Szczerze powiem to nie dziwie się, eliminacje EURO raz na parę miesięcy to nic, w porównaniu z tym co ewentualnie miałby w nc+, bo myślę, że wzięli by go z otwartymi rękami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie mam nic przeciwko temu, żeby nc+ nadal miała te ligi, zresztą ciężko by było je im odebrać. Wystarczyłaby sublicencja jak to było z Ekstraklasą. Polsat przecież też ma świetnych komentatorów jak Borek, Kołtoń, Iwanow, Włodarczyk i wielu innych.

 

Co do wyżej wymienionych telewizji klubowych, to chyba posiadają nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję konwersować z Bozydarem Iwanowem podvzas Superpucharu Polski. On już o tym mówi otwarxie, wśród "znajomumych". W Polsacie jest dla kasy i bardzo głęboko myśli o zmianie pracodawcy :P Szczerze powiem to nie dziwie się, eliminacje EURO raz na parę miesięcy to nic, w porównaniu z tym co ewentualnie miałby w nc+, bo myślę, że wzięli by go z otwartymi rękami

Iwanow w nc+ to byłby bardzo ruch ;) Tylko nie wiem co on miałby komentować oprócz polskiej Ekstraklasy i europejskich pucharów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro posiadaja to szkoda, że żadnych sparingów nie pokazuja, a Barca i Chelsea takie już grała/ciągle gra.

 

Bożydar niech wróci do komentania ligi holenderskiej, zawsze fajnie sie go słucha a przy Eredivisie był niewidziany daaawno niestety ;/ Może teraz jak Milik w Ajaxie to częściej siebie wyznaczy do komentowania ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazję konwersować z Bozydarem Iwanowem podvzas Superpucharu Polski. On już o tym mówi otwarxie, wśród "znajomumych". W Polsacie jest dla kasy i bardzo głęboko myśli o zmianie pracodawcy :P Szczerze powiem to nie dziwie się, eliminacje EURO raz na parę miesięcy to nic, w porównaniu z tym co ewentualnie miałby w nc+, bo myślę, że wzięli by go z otwartymi rękami
Moim zdaniem nie powinno upubliczniać się prywatnych rozmów,ale to twoja sprawa. Jak sytuacja z piłką wygląda w Polsacie każdy widzi. Bożydar Iwanow poza tym nie pamiętam by komentował coś innego - więc alternatywy jakieś brak. Borek ma sporty walki. Z drugiej strony - NC+ ma już dość liczne grono komentatorów, po co im kolejny. Więc Iwanow jak mu dobrze płaci to niech siedzi w Polsacie i robi ligę holenderską, eliminacje i EURO 2016.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ciekaw jestem czy nadal posiadaja Chelsea TV, Barca TV ? Ktoś coś wie na ten temat ?

Co do wyżej wymienionych telewizji klubowych, to chyba posiadają nadal.

Barca TV nie pokazują już przecież od kilku miesięcy, chyba od lutego, a Chelsea pokazywali do końca sezonu i chyba jeszcze mają.

Bożydar niech wróci do komentania ligi holenderskiej, zawsze fajnie sie go słucha a przy Eredivisie był niewidziany daaawno niestety ;/ Może teraz jak Milik w Ajaxie to częściej siebie wyznaczy do komentowania ?

No, masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianach tak wygląda ramówka na żywo (premiera) PSN na najbliższy weekend:

AKTUALIZACJA

01.08.

17:05 IAAF World Athletics (premiera)

17:55 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Vorskla Połtawa - Szachtar Donieck (na żywo)

19:50 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Portugalia (na żywo)

22:05 ATP World Tour Uncovered (premiera)

 

02.08.

15:25 Piłka nożna - mecz towarzyski: Malaga CF - Newcastle United (na żywo)

17:45 Piłka nożna - mecz towarzyski: Schalke 04 Gelsenkirchen - West Ham United (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Szwecja (na żywo)

23:00 Piłka nożna: Liga ukraińska - mecz: Metalist Charków - Dynamo Kijów (premiera)

 

03.08.

15:25 Piłka nożna - mecz towarzyski: Malaga CF - West Ham United (na żywo)

17:45 Piłka nożna - mecz: Schalke 04 Gelsenkirchen - Newcastle United (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Iran (na żywo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak były premiery magazynów IAAF World Athletics i ATP World Tour Uncovered to były dopiski premiera, ale były dwa paski, a gdy jest napis premiera nie powinno być wcale, tylko przez kilkanaście sekund nie było paska, ale potem znowu wróciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyłem mecz Metalist-Dynamo a ten [beep] polsat nawet nie pokazuje wyniku i minuty,niech już lepiej tego nie pokazują
Ojej tragedia się stała :D Feed z Ukrainy idzie bez grafiki ekranowej, widocznie nie byli przygotowani i nie nałożyli swojej.

Rzeczywiście nie było i to jest wpadka, ale w piątek jak był inny mecz ligi ukraińskiej to był i nowy zegar w porownaniu z porzednim sezonem. Wczoraj mecz był jako premiera i nigdy takich programów nie przerywano sportowym podsumowaniem dnia czy sport fleszem, a wczoraj przerwali i odstęp przez to między pierwszą a druga połową wyniósł pół godziny.

 

.................

Wczoraj jak był mecz koszykowki to przez kilkanaście minut też nie było zegara i wyniku, przez większośc meczu naszczęscie był, ale grafika była inna niż w piątek :/

 

.................

Kmita powie: nie chcecie pasków? Proszę płacić, u nas nic za darmo. Bo przecież trzeba by zatrudnić przytomną osobę do włączania i włączania. Teraz darmowo zatrudniamy emerytów do obsługi technicznej - stąd te wieczne wpadki Polsatu.

Przecież jak zapłacę to i tak będe miał paski na PSN. :jupi:

Chodzi o to, że jak zawsze był napis premiera to nie było pasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyłem mecz Metalist-Dynamo a ten [beep] polsat nawet nie pokazuje wyniku i minuty,niech już lepiej tego nie pokazują
Ojej tragedia się stała :D Feed z Ukrainy idzie bez grafiki ekranowej, widocznie nie byli przygotowani i nie nałożyli swojej.

Rzeczywiście nie było i to jest wpadka, ale w piątek jak był inny mecz ligi ukraińskiej to był i nowy zegar w porownaniu z porzednim sezonem. Wczoraj mecz był jako premiera i nigdy takich programów nie przerywano sportowym podsumowaniem dnia czy sport fleszem, a wczoraj przerwali i odstęp przez to między pierwszą a druga połową wyniósł pół godziny.

 

Jak ta nowa grafika wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Polsat to techniczne dno

I to jest zdecydowanie niezaprzeczalny fakt, niestety. Tutaj można by podawać wiele przykładów, np. ramka w głównym Polsacie od ponad tygodnia. Nie wiem, czy oni tego nie widzą, czy po prostu olewają. Nie sądzę, aby w takiej telewizji pracowali jacyś amatorzy (choć tak to często wygląda), raczej nie o to tutaj chodzi. Głównie w tym całym technicznym zacofaniu Polsatu chodzi o pieniądze. Po co się mają wysilać skoro i tak się sprzeda. Jako widzowie przeważnie nie jesteśmy zbyt wymagający, poza entuzjastami z tego forum, czy kilku innych. Ta druga grupa jest znaczną mniejszością.

 

PSN jest kanałem umyślnie traktowanym gorzej. Ma głównie na celu działania promocyjne, zachęcające do wzięcia CP. Taka głównie jest jego polityka. Ale to już było wiele razy i nie odkryłem nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...