Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Błędne myślenie. Dla milionów ludzi ze wsi i miasteczek, korzystających tylko z NTC jest to główny i jedyny program sportowy. Nikt z nich zapewne go nie traktuje jako zapchajdziury, tylko jedynej możliwości zobaczenie jakiegokolwiek sportu. Każda w nim relacja czy transmisja jest prawdopodobnie dla nich premierą, i ostatnią okazją zobaczenia danych zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie interesuje ludzi z Polsatu, zresztą naprawdę bardzo dużo osób ma TV satelitarną,a jak nie ma to po prostu z wyboru- jak widać sport, który jest w kanałach otwartych( głównie TVP,ale i Polsat im wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklam nie da się utrzymać wydarzeń sportowych - przynajmniej w Polsce.

 

Ale tu chodzi o pasek na ekranie, a nie reklamy.

 

.......

Wczoraj w PSN pokazali calą sesje F1, dzisiaj zerknąłem oczywiscie ścieli i oczywiście dwa paski, ale piszmy do nich dalej może ulegną z tymi paskami przynajmniej podczas pierwszej relacji z wyścigu w PSN(na początku sezonu był jeden pasek albo nawet nawet nie było żadnego paska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziś widziałem jakąś powtórkę tenisa z jednym paskiem i o niebo lepiej. Tylko zegar jest wtedy niedostosowany i głupio to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklam nie da się utrzymać wydarzeń sportowych - przynajmniej w Polsce.
Ale tu chodzi o pasek na ekranie, a nie reklamy.

Ale PSN to kanał reklamowy platformy sat. "Chcesz oglądać komfortowo F1, kup pakiety CP" - mniej więcej taki slogan nasuwa mi się przy oglądaniu tego kanału. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklam nie da się utrzymać wydarzeń sportowych - przynajmniej w Polsce.
Ale tu chodzi o pasek na ekranie, a nie reklamy.

Ale PSN to kanał reklamowy platformy sat. "Chcesz oglądać komfortowo F1, kup pakiety CP" - mniej więcej taki slogan nasuwa mi się przy oglądaniu tego kanału. :P

Jesteś jednym z niewielu na tym forum, który w 100% pojął sens istnienia tego kanału i "relacji" F1 na nim.8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belzebiusz - my to pojmujemy, sam o tym pisałem, że to fikcyjny kanał. Ale skoro już istnieje to ja, widz, nie będę obierał strony nadawcy i mówił: dobrze to kanał fikcyjny, reklamowy, informacyjny, nic na nim nie powinno być ciekawego i godzę się na fuszerkę, którą jako jedyny darmowy program sportowy może oglądać najwięcej ludzi w Polsce. Z powodu jego powszechnej dostępności. Tak mówiąc i godząc się na to, tylko ich utwierdzamy w tym co robią. Ja się w to nie wpisuję , tak to może mówić Kmita, któremu za to płacą. Ja darmowo nie będę ich tłumaczyć i popierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski zasłaniam, reklamy przewijam, ale niestety wyścig został obcięty masakrycznie. Po pierwsze został obcięty dwa razy, po drugie ciął albo [beep], albo celowo. Bo obcięty został wyścig, a jazda dwa razy za samochodem bezpieczeństwa została pokazana w całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Marx: Spokojnie, dzisiaj o 23:00 powinna być pełna relacja bez ścinania. Wyścig był niesamowity, przebił nawet GP Kanady. Mi udało się odebrać bezpłatnie na czeskiej Novie, ale tam też trochę lipa, bo przerywają reklamami i tym samym ścinają relację live. Z chęcią obejrzę ten wyścig jeszcze raz na PSN, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pokazali też powtórkę sesji kwalifikacyjnej, (zresztą jutro też jest o 9:05), wczoraj wycieli ok. 50% wyścigu, a dzisiaj rzeczywiście cały wyścig od 23:00 tak miej więcej do 2:00 z przerwami na sportowe podsumowanie dnia (2x), też polecam,świetny wyścig.

................

W nocy na głównym Polsacie widziałem że F1 powtarzali :D

Szkoda,że nie oglądałem bo bez pasków, a ścieli?

...........................

czy liga rosyjska i holenderska będzie na PSN? :D

Liga holenderska startuje za dwa tygodnie i będzie częściowo na żywo w PSN , liga rosyjska też, również ukraińska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...