Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy, są punkty, jest rywalizacja na precyzję, celność i wyczucie. Coś jak Snooker. Tu się jednak liczą umiejętności, a są przecież sporty gdzie bardziej szczęście decyduje. Tak to by ktoś mógł powiedzieć, że piłka to też bieganie po jakimś polu, pastwisku i w danym momencie na 22 zawodników tak naprawdę jeden z piłką gra, a reszta patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, są punkty, jest rywalizacja na precyzję, celność i wyczucie. Coś jak Snooker. Tu się jednak liczą umiejętności, a są przecież sporty gdzie bardziej szczęście decyduje. Tak to by ktoś mógł powiedzieć, że piłka to też bieganie po jakimś polu, pastwisku i w danym momencie na 22 zawodników tak naprawdę jeden z piłką gra, a reszta patrzy.

Może cechy wymagane są podobne,ale zdecydowanie wolę snooker. Oczywiście się tu argumentami przerzucać nie będę, stacje mają wyniki ogladalności, są czynniki, które decydują o tym czy dany sport jest popularny czy nie. Gdybyśmy mieli czołowego golfistę świata to zainteresowanie golfem w naszym kraju znacznie by wzrosło. Golfa uważam i ta jest dużo biorąc pod uwagę zainteresowanie w naszym kraju, liczba transmisji jest nieporównywalna do tego co było,a własciwie nie było, bo transmisje zawodów Golfa są dopiero od kilku lat. Miłośnicy golfa( choć mam wrażenie,że niektórzy są miłośnikami wszystkiego co pokazuje PSN) wiedzą ,że jutro jest transmisja zawodów golfowych na TVP SPORT i jako miłośnicy tego sportu nie przegapią tej transmisji, w końcu to taki piękny sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

PSN to jeszcze jak narazie jest jedyny kanał sportowy, który posiadam na stałe, a więc oglądam go dużo. Gdybym miał TVP Sport i nie było w tym czasie nic lepszego do oglądania, to i może ten turniej golfowy bym obejrzał, choć to jakiś turniej amatorów chyba. I czy ja się Ciebie czepiałem kiedykolwiek np. o miłość do tenisa? Nie, nie czepiałem. Oglądaj sobie co chcesz i innym też pozwól, a nie się głupio śmiejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem?? Przecież to wydarzenie można obejrzeć za pośrednictwem strony sport.tvp.pl, nie trzeba mieć TVP SPORT. Mówię,że dobrze by było gdyby to zainteresowanie przekładało się na interesowanie się wydarzeniami w danej dyscyplinie sportowej,a nie jedynie na oglądaniu tego co nam oferuje PSN. Gdyby tak było skoro się czepiasz tenisa(dlaczego nie piłki nożnej, skoków narciarskich, siatkówki, lekkoatletyki,pływania i kilkoma innymi. którymi się żywo interesuję) to oglądałbym jedynie to co nam serwuje PSN, do którego też wyłącznie mam dostęp,a oglądam mecze tenisowe w ramach AO, French Open czy turniejów tenisowych nie emitowanych przez Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To najwidoczniej zupełnie olewasz jakość i oglądasz w g... jakości na nielegalnych streamach tylko byle oglądać albo płacisz za iple. A napisałem akurat o tenisie, bo o nim najczęściej piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to nudny sport i kto ma czas siedzieć po 10 h oglądając zmagania.
Dla mnie jest to nudny sport i podejrzewam,że takich jak ja jest większość.

 

Można też powiedzieć, że tenis też to nudny sport, caly rok grają, odbijają tą piłeczkę z jednej strony kortu na drugą, mecze też przez kilka godzin na dobę i to kilkaset dni w roku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najwidoczniej zupełnie olewasz jakość i oglądasz w g... jakości na nielegalnych streamach tylko byle oglądać albo płacisz za iple. A napisałem akurat o tenisie, bo o nim najczęściej piszesz.

Zobaczymy jak pójdziesz na studia to czy będziesz miał własny telewizor i antenę satelitarną z dekoderem to pogadamy o tym jakie masz możliwości. Racja- jakość dla mnie nie jest najważniejsza. Muszę wyważyć kwestie także finansowe i realizowanie swojej pasji jaką jest sport.

FanieTV oczywiście,że można i myślisz,że tak nie piszą. Myślisz,że mnie to rusza- nie, mamy wolny kraj i po prostu każdy może wyrazić opinię. Naprawdę nie ma się o co obrażać. Napisałem,że w Polsce golf nie jest popularny, no bo nie jest. To samo pisze się o piłce nożnej. Dla mnie akurat golf jest nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FanieTV oczywiście,że można i myślisz,że tak nie piszą. Myślisz,że mnie to rusza- nie, mamy wolny kraj i po prostu każdy może wyrazić opinię. Naprawdę nie ma się o co obrażać. Napisałem,że w Polsce golf nie jest popularny, no bo nie jest. To samo pisze się o piłce nożnej. Dla mnie akurat golf jest nudny.

 

Nie no, nie obrażam się, to tylko takie ''uprzejmości'' i żarciki, nie mam nic do ciebie, ani do innych co np. jakiejś dyscypliny nie lubią, pełen luzik. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nowe transmisje w Polsacie Sport News:

 

25.07.

14:00 Piłka nożna plażowa: Turniej Mundialito w Portugalii - mecz: Japonia - USA (na żywo)

15:20 Piłka nożna plażowa: Turniej Mundialito w Portugalii - mecz: Węgry - Portugalia (na żywo)

23:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier - 2. sesja treningowa (retransmisja/skrót)

 

26.07.

11:30 Tenis: Turniej ATP w Gstaad - 1. mecz półfinałowy (na żywo)

14:00 Piłka nożna plażowa: Turniej Mundialito w Portugalii - mecz: Japonia - Węgry (na żywo)

15:20 Piłka nożna plażowa: Turniej Mundialito w Portugalii - mecz: Portugalia - USA (na żywo)

17:05 Formuła 1: Grand Prix Węgier - 3. sesja treningowa (retransmisja)

21:05 Formuła 1: Grand Prix Węgier - sesja kwalifikacyjna (retransmisja)

 

27.07.

11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - wyścig w Budapeszcie (na żywo)

14:00 Piłka nożna plażowa: Turniej Mundialito w Portugalii - mecz: USA - Węgry (na żywo)

15:20 Piłka nożna plażowa: Turniej Mundialito w Portugalii - mecz: Portugalia - Japonia (na żywo)

19:05 Formuła 1: Grand Prix Węgier (retransmisja/skrót)*

* w poniedziałek wersja 3 godzinna bez scinania o 23:00

23:00 BMX: Mistrzostwa Świata w Rotterdamie (retransmisja)

 

31.07.

21:00 Polska 2014 (premiera)

 

01.08.

17:30 Siatkówka plażowa: Zawody World Tour w Klagenfurcie - mecz ćwierćfinałowy mężczyzn (na żywo)

19:45 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Portugalia (na żywo)

 

02.08.

19:45 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Szwecja (na żywo)

 

03.08.

19:45 Koszykówka mężczyzn: Turniej towarzyski w Toruniu - mecz: Polska - Iran (na żywo)

 

07.08.

21:00 Polska 2014 (premiera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kto obsługuje technicznie tą stację. Albo jakieś odrzuty za marne grosze, albo ktoś z doskoku, albo jakiś chyba stróż. Bo jak ktoś normalny nie zauważa na ekranie, że jest retransmisja wyścigu F1 i pasek zakrywa nazwiska zawodników i czasy przez całe 2 godziny, a oni nawet tego nie widzą i nie wyłączą paska info, ma którym w dodatku są wyświetlane już wyniki końcowe wyścigu. Albo w połowie dają Sport flash, który nie dość, że trwa kilka minut to gość też czyta kto wygrał. To jak to nazwać sabotaż, lekceważenie widzów, olewkę, czy po prostu zwykłe amatorstwo? Widać że to kolejny fikcyjny kanał Polsatu, który powstał tylko w tym celu, żeby zabrać miejsce na MUX innym. Właśnie nie po to by coś pokazywać, ale po to by inni tam nie mogli nadawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wyniki, wynikami, bo to idzie jeszcze zrozumieć podczas powtórki na kanale informacyjnym, ale to zasłanianie ekranu aż dwoma paskami jest najgorsze. I to nawet zasłaniają w ten sposób premiery magazynów o czym pisał fan tv. W zupełności wystarczyłby tylko ten dolny pasek. Jednak to wszystko jest tak specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, dlaczego magazyn Polska 2014 nie leci w PSN na żywo. A coś mi świta, że kiedyś tak było.

Był na żywo o 20:30 gdzieś tak miej więcej do kwietnia.

................

Ja nie wiem kto obsługuje technicznie tą stację. Albo jakieś odrzuty za marne grosze, albo ktoś z doskoku, albo jakiś chyba stróż. Bo jak ktoś normalny nie zauważa na ekranie, że jest retransmisja wyścigu F1 i pasek zakrywa nazwiska zawodników i czasy przez całe 2 godziny, a oni nawet tego nie widzą i nie wyłączą paska info, ma którym w dodatku są wyświetlane już wyniki końcowe wyścigu. Albo w połowie dają Sport flash, który nie dość, że trwa kilka minut to gość też czyta kto wygrał. To jak to nazwać sabotaż, lekceważenie widzów, olewkę, czy po prostu zwykłe amatorstwo? Widać że to kolejny fikcyjny kanał Polsatu, który powstał tylko w tym celu, żeby zabrać miejsce na MUX innym. Właśnie nie po to by coś pokazywać, ale po to by inni tam nie mogli nadawać.
Wyniki, wynikami, bo to idzie jeszcze zrozumieć podczas powtórki na kanale informacyjnym, ale to zasłanianie ekranu aż dwoma paskami jest najgorsze. I to nawet zasłaniają w ten sposób premiery magazynów o czym pisał fan tv. W zupełności wystarczyłby tylko ten dolny pasek. Jednak to wszystko jest tak specjalnie.
Taka sama sytuacja jest z brytyjskim żużlem. Nazwiska zawodników, wynik meczu (generalnie wszystko co najważniejsze) jest w dolnej części ekranu i też tego paska nie wyłączają. Cały polsat - najmniejszym kosztem największa fuszerka.

 

To piszmy do PS przez twittera lub e-mail-em, może to jakoś ograniczą, wtedy gdy zasłania ważne informacje, w przypadku treningów i kwalifikacji F1 jeden pasek może być , ale podczas wyścigu nawet ten dolny pasek zasłania kolejność i straty.

Oto zdjęcia z początku sezonu.

2355535300_1395479807_thumb.jpg 4781079600_1395479807_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przykładu powyżej to niestety, jest to ta właśnie nasza polska bylejakość. Żaden rząd, prezydent, czy inna władza tego nie zmieni. Jesteśmy bałaganiarzami, mamy tą bylejakość we krwi i muszą minąć długie lata, pokolenia, żeby to wyplenić. Można powiedzieć, że przez lata Polska inna, ale ludzie ci sami. Pewnie w Niemczech czy Anglii po drugim takim przypadku by gościa zwolnili, lub przynajmniej odsunęli, ale u nas machną ręką i tyle - nawet tutaj forumowiczowie dają na to przyzwolenie i próbują nieudolnie ich tłumaczyć, że zawinił komputer, że przecież powtórka, że każdy wyniki zna itp. Jest widać na to duża zgoda, dlatego wiecznie tak jest i nic się z tym nie robi. Wiele rzeczy z filmów Barei nadal pozostało w nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...