Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze wyścig oglądam z nagrania, bo nie mam tyle czasu aby obejrzeć go na raz. Z ipli czy płatnego polsatu sobie nie nagram.

A kwalifikacje przerywane reklamami tym bardziej wolę nagrać. Tracę mniej czasu bo przewijam reklamy.

Dlatego mi retransmisja odpowiada ale nie w takiej postaci jak na psn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nSport był w darmowym DVB-T, to NC+ mogłaby udostępniać więcej transmisji za darmo. Problem w tym, że na płatnym nSport nie ma nawet powtórek ligi angielskiej i hiszpańskiej, a oferta pod względem ilości transmisji jest słabsza od PSN. Prawda jest taka, że każdy nadawca ma prawo udostępniać za darmo tylko te transmisje, które musi, a F1 na PSN może być traktowana tak samo, jak każda inna retransmisja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam zawsze na żywo. Retransmisje na PSN wykorzystuję w celu archiwizacji, bo nie mam możliwości nagrywania bezpośrednio.

Nie da się ściągnąć na dysk wyścigu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boogeyman ma chyba Iplę a nie abonament.

No właśnie, wiem,że chyba seriale z Ipli da się ściągnąć na dysk jak ma się tam konto, więc pytam czy z F1 nie ma takiej możliwości by później znaleźć materiał na Ipli, ściągnąć i wgrać na płytkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zmiany ramówki na niedzielę: rozgrzewka Moto3 i Moto 2 od 13:40 w PSN na żywo ,brak wogóle rozgrzewki MotoGP na rzadnej antenie, a mogliby spokojnie dać na żywo w PSE o 14:40,albo jako premiera w PSN o 19:05, bo nie ma nic wtedy tam na żywo, a wyścigi Moto2 i MotoGP na żywo od 17:20 w PSE(powtórki prawdopodobnie w poniedziałek w PSN),Moto3 jako premiera o 1:15 w nocy z niedzieli na poniedziałek w PSN, w niedzielę o 17:00 na żywo finał tenisowego turnieju w Barcelonie, dodatkowo finał tenisowego turnieju w Bukareszcie w PSN jako premiera w pn. o 17:05,a w niedzielę w PSN o 23:00 Piłka nożna:Liga holenderska PEC Zwolle - PSV Eindhoven jako premiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok: Niestety F1 ani żadnego innego sportu nie można sobie pobrać na dysk. Poza tym na ipli nie udostępniają też żadnych materiałów z F1, jak np. starszych wyścigów. Gdyby udostępniali, to pewnie nagrywanie bym sobie odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję rozgryść takie kwiatki jak premierowa relacja finału turnieju ATP w Bukareszcie w poniedziałek o 17:07. Dlaczego ponad dobę po zakończeniu tego meczu? Na żywo w niedzielę nie udało się go pokazać bo nie było miejsca ale na pewno było miejsce by puścić mecz z odtworzenia już wieczorem. Dlaczego zatem zdecydowano się na emisję w poniedziałek i to dopiero po południu? Czy ma to związek z tym, że w niedzielę nie było komu skomentować? Podobna sytuacja będzie w weekend z turniejem World Tour w siatkówce plażowej na Polsacie Sport Extra. Półfinały z odtworzenia wcześnie rano ale w nocy transmisji nie chce im się przeprowadzać? Wiem, że oglądalność i tak byłaby nędzna ale to po prostu nie wypada, tak się nie powinno robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję rozgryść takie kwiatki jak premierowa relacja finału turnieju ATP w Bukareszcie w poniedziałek o 17:07. Dlaczego ponad dobę po zakończeniu tego meczu? Na żywo w niedzielę nie udało się go pokazać bo nie było miejsca ale na pewno było miejsce by puścić mecz z odtworzenia już wieczorem. Dlaczego zatem zdecydowano się na emisję w poniedziałek i to dopiero po południu?

 

W niedzielę wieczorem też niebyło miejsca bo od 19:45 na żywo była koszykówka:TBL, o 23:00 premiera liga holenderska:PEC-PSV,a 1:15 premiera Moto3-wyscig o GP Argrntyny, lepiej w poniedziałek po południu niż rano i dobrze,że w Polsacie Sport News.

 

A tak nie w tym temacie w niedzielę mecz finałowy tenisowego turnieju w Barcelonie skończył się wcześniej i po 18 nadano magazyn Trans World Sport i wogóle nie było pasków(przynajmniej przez kilkanście minut jak go oglądałem, a podczas F1 są nawet dwa paski :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek999 bo to pierwszy raz taka praktyka?? Wielokrotnie już mieliśmy do czynienia z taką sytuacją jeśli chodzi o tenis.

Fan_tv mnie nie kręci ogladanie retransmisji, jeszcze 24 godziny później i to z latającym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie kręci ogladanie retransmisji, jeszcze 24 godziny później i to z latającym wynikiem.

 

Przecież jak jest premiera to nie ma paska z wynikiem.

 

Przeglądałem program PSN na maj i......:

CO ZA SKANDAL !!!!!!!

GP Hiszpanii F1:nie pokażą 1 i 3 sesji treningowej, 2 sesję w piątek 9.05.14. o 23:00, kwalifikacje w sobotę o 23:00, wyścigi dopiero rano w poniedziałek i w środę po południu(parę dni po wyścigu).

 

Ciekawostką jest to,że planują pokazać mecz Niemcy-Polska w PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...