Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do przerwania tenisa celem pokazania Punchera - pełna zgoda. Mogli pokazać magazyn z odtworzenia. Ale dziś byłbym bardziej wyrozumiały, wszak grały Polki. Trudna sytuacja. Najlepiej byłoby tak jak napisał @wisłok, mianowicie dodatkowy kanał. Mogliby też mecz siatkówki plażowej pokazać na Polsat Sport.pl

Moim zdaniem należało dać informację wcześniej,że planowanej transmisji z meczu M.Szarapowej nie będzie, bo decyzją nadawcy nadamy mecz MŚ w siatkówce Plażowej. Moim zdaniem zrobili jak zwykle najgorzej jak można było- rozpoczęli transmisję by za chwilę ją przerwać.

Szkoda,że Polsat, który bardzo obszernie i dobrze pokazuje turnieje ATP co roku nie radzi sobie z obsługą Wimbledonu i psuje sobie renomę u kibiców białego sportu.

@Fanie mnie nie kręcą Premiery, retransmisje(bo tu część meczu zgodnie ze standardami Polsatu winno być uznana jako retransmisja ,a część jako premiera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z meczu Kądzioły i Szałankiewicza będzie?

Sorry, że ci dopiero teraz odpisuje, ale dla porządku napiszę, że był, tylko troche sie opóźnił przez inny mecz, był o d 21:25.

 

A mecz Szarapowej mieli pokazać wieczorem(specjalnie w sporcie TVP 1 wyciszylem, żeby nie poznać wyniku), a oni o 1:00 w nocy. :dammit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że Polsat, który bardzo obszernie i dobrze pokazuje turnieje ATP co roku nie radzi sobie z obsługą Wimbledonu i psuje sobie renomę u kibiców białego sportu.

@Fanie mnie nie kręcą Premiery, retransmisje(bo tu część meczu zgodnie ze standardami Polsatu winno być uznana jako retransmisja ,a część jako premiera..

 

No tak, świetnie pokazują ATP.... W tym roku najwazniejszy turniej ATP 1000 w Indian Wells nie byl pokazywany w nocy i wyłączali transmisję o północy, gdy tam była 16.00 i gry się rozkręcały. A ramówka w nocy była pusta i nawet jakby chcieli to na dwoch kanalach by puszczali, a oni nawet na jednym nie puszczali. Dlaczego? Bo komentatorom chcialo sie spac? Jak to wytlumaczyc. Poranne retransmisje tez mnie nie kreca, wtedy to ja spalem bo zylem w amerykanskiej strefie czasowej. Mogli nawet puszczac bez komentarza. Jednak oni patrza na ogladalnosc i to ze przecietni kibice nie ogladaja o tej porze, ale juz mecz Sharapovej tylko z Londynu o 1.00 mozna puscic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z meczu Kądzioły i Szałankiewicza będzie?

Sorry, że ci dopiero teraz odpisuje, ale dla porządku napiszę, że był, tylko troche sie opóźnił przez inny mecz, był o d 21:25.

 

A mecz Szarapowej mieli pokazać wieczorem(specjalnie w sporcie TVP 1 wyciszylem, żeby nie poznać wyniku), a oni o 1:00 w nocy. :dammit:

Myślałem, bo włączyłem Newsa o 1:35(po długaśnym bloku reklamowym),że wtedy pokazywali, bo był mecz Djokovicia z Nieminenem. To co oni pokazują jakieś skróty?? Fanie_TV może Ty masz na to czas, podejrzewam,że zdecydowana większość nie ma czasu oglądać PSN całymi dniami i wieczorami śledząc ramówkę kiedy oni łaskawie coś wyemitują. Tak samo jak ja nie będę się odcinał od informacji o wyniku meczu Szarapowej 10 godzin by go obejrzeć o 1.00. Litości.. Ja śledzę wyniki na bieżąco, bo obstawiam mecze..

Dziś też przerwą transmisję meczu Mahuta z Berdychem by nadać to jak inni grają w grę komputerową.. Więc z tych 7 meczów na trzech antenach pokażą najwyżej 5 w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, bo włączyłem Newsa o 1:35(po długaśnym bloku reklamowym),że wtedy pokazywali, bo był mecz Djokovicia z Nieminenem. To co oni pokazują jakieś skróty?? Fanie_TV może Ty masz na to czas, podejrzewam,że zdecydowana większość nie ma czasu oglądać PSN całymi dniami i wieczorami śledząc ramówkę kiedy oni łaskawie coś wyemitują. Tak samo jak ja nie będę się odcinał od informacji o wyniku meczu Szarapowej 10 godzin by go obejrzeć o 1.00. Litości.. Ja śledzę wyniki na bieżąco, bo obstawiam mecze..

Nie zrozumiałem cię. Był mecz Szarapowej o 1 w nocy w PSN czy nie? Ja nie oglądałem PSN aż tak często, zwłaszcza w nocy bo rano muszę wcześnie wstawać. Ale Marcin Muras napisał na twitterze najpierw, że mecz Szarapowej pokażą w całości wieczorem , a potem dopiero napisał, że o 1 nocy. Czekałem bo myślałem, że pokażą około 19:40 lub 22:20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem TV przed pójściem spać tj. 1.35(chciałem sprawdzić, bo widziałem w ramówce,że ma być Wimbledon i z ciekawości czy może retransmitują jak to miało miejsce w innych latach mecze Polaków). Trafiłem na blok reklamowy po którym był drugi set meczu Nowaka Djjokovicia. Myślałem, że oglądałeś o 1.00 PSN ,że był mecz Szarapowej i dziwiłem się,że tak szybko by go skończyli emitować. Wygląda jednak na to,że meczu Rosjanki przynajmniej wtedy jednak nie było.

Bo jesteś bardziej zorientowany w ramówce PSN- emitują w retransmisji mecze Polaków na PSN???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądam PSN tylko tak miej wiecej w godzinach (oczywiście nie cały czas) 15:00-23:00 i wtedy żadnej powtórki Wimbledonu nie było. Są czasami powtórki z Wimbledonu w nocy i rano, ale ostatnio nie oglądam wtedy PSN.

 

 

...........................

W najbliższych dniach oprócz Wimbledonu także bardzo dużo motorsportu w Polsacie Sport News. Będzie WRC od czwartku do niedzieli (jeden etap nawet w glównym Polsacie), GP2 (2 wyścigi), GP3 (2 wyścigi), Euroformuła (2 wyścigi) i Porsche SuperCup, powtórki będą też (przynajmniej na razie planują) F1 i Rallycrossu, ktore na żywo/premierowo bedą odpowiednio w Polsacie Sport i w Polsacie Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność IE było dobre z racji tego, że oglądali je studenciaki w akademikach, gimby oraz maturzyści.

nikt nie katował się w pracy o 14 nad IE.

to nie IO gdzie chce się oglądac, pragnie, czuje się zapotrzebowanie nawet w pracy - jak by tu uciec od pracy. Przy IE nie miałem do czynienia z żadną podnietą, był brak zainteresowania nawet siatkówką, gdzie siatkówkę w wykonaniu Polaków kocham bo jestem patriotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność IE było dobre z racji tego, że oglądali je studenciaki w akademikach, gimby oraz maturzyści.

nikt nie katował się w pracy o 14 nad IE.

to nie IO gdzie chce się oglądac, pragnie, czuje się zapotrzebowanie nawet w pracy - jak by tu uciec od pracy. Przy IE nie miałem do czynienia z żadną podnietą, był brak zainteresowania nawet siatkówką, gdzie siatkówkę w wykonaniu Polaków kocham bo jestem patriotą.

 

Zgadzam się. IE były słabe i trochę na siłę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie tak jakby CP wymyślił te IE i sam je zorganizował. Trochę dramatyzujecie. Idąc tym tokiem myślenia nie powinno się grać w ligach w Armenii, Uzbekistanie czy Polsce, bo to troszkę inny poziom, troszkę słabsi piłkarze i opakowanie całego produktu niż w Anglii, Hiszpanii czy we Włoszech. Każda impreza sportowa, która ma na celu rywalizację, podnoszenie swoich umiejętności jest warta rozegrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadacie tak jakby CP wymyślił te IE i sam je zorganizował. Trochę dramatyzujecie. Idąc tym tokiem myślenia nie powinno się grać w ligach w Armenii, Uzbekistanie czy Polsce, bo to troszkę inny poziom, troszkę słabsi piłkarze i opakowanie całego produktu niż w Anglii, Hiszpanii czy we Włoszech. Każda impreza sportowa, która ma na celu rywalizację, podnoszenie swoich umiejętności jest warta rozegrania.

 

 

A kto tak napisał? Po prostu te Igrzyska są głównie dla pieniędzy, bo to widać. A rywalizacja na pewno jest dobra, ale nas to nie rajcuje. Jesteś przewrazliwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie dorzucili do ramówki Polsatu Sport News kwalifikacje F1. Zawsze fajnie obejrzeć w PSN, mimo, że to retransmisja. W ten weekend ramówka PSN pod względem sportów motorowych jest naprawdę okazała i dużo lepsza od prawie wszystkich stacji sportowych.

 

 

04.07.

09:00 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Brazylia - Serbia (na żywo)

12:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Polski - 13. odcinek specjalny: Paprotki (na żywo)

13:05 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Holandia - Czechy (premiera)

15:00 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 1. wyścig w Austrii (na żywo)

15:40 Formuła GP2: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. wyścig (na żywo)

17:20 Formuła GP3: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. wyścig (na żywo)

18:20 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii - sesja kwalifikacyjna (retransmisja)

19:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - studio (na żywo)

20:25 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Polska - USA (na żywo)

22:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - studio (na żywo)

23:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Polski - skrót wydarzeń dnia (premiera)

23:40 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa - mecz fazy grupowej: Belgia - Holandia (premiera)

02:00 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Portoryko - Polska (na żywo)

 

05.07.

07:05 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Włochy - Belgia (premiera)

09:25 Formuła GP3: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. wyścig (na żywo)

10:35 Formuła GP2: Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. wyścig (na żywo)

11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - Grand Prix Wielkiej Brytanii (na żywo)

12:50 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open - 2. wyścig w Austrii (na żywo)

13:30 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Chiny - Rosja (na żywo)

16:05 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Dominikana - Serbia (premiera)

18:00 Siatkówka kobiet: World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Turcja - Włochy (na żywo)

20:30 Rugby: Ekstraliga - mecz finałowy: Arka Gdynia - Budowlani Łódź (na żywo)

22:30 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Polski - skrót wydarzeń dnia (premiera)

23:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Polski - podsumowanie (premiera)

00:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Polski - 19. odcinek specjalny: Baranowo 2 (power stage) (retransmisja),(na żywo w Polsacie o 12:00)

 

06.07.

14:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 8. dzień (na żywo)

23:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 8. dzień (retransmisja)

 

07.07.

11:05 Tenis: Turniej Wimbledon - 8. dzień (retransmisja)

15:05 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii (retransmisja/skrót)

19:05 Tenis: Turniej Wimbledon - 9. dzień (retransmisja)

23:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 9. dzień (retransmisja)

 

08.07.

11:05 Tenis: Turniej Wimbledon - 9. dzień (retransmisja)

13:05 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Szwecji (retransmisja)

19:05 Tenis: Turniej Wimbledon - 10. dzień (retransmisja)

23:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 10 . dzień (retransmisja)

 

09.07.

11:05 Tenis: Turniej Wimbledon - 10. dzień (retransmisja)

18:00 E-sport: League of Legends Championship Series (na żywo)

19:05 Tenis: Turniej Wimbledon - 11 dzień (retransmisja)

23:00 Tenis: Turniej Wimbledon - 11. dzień (retransmisja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tyle motorsportu w PSN, ale wczoraj opóźnił się wyścig Euroformuły i nie zdąrzyli na GP2 na start. Mieli do wyboru zdąrzyc na start GP2 i nie pokazać podium Euroformuły, pokazać z 15 minutowym opóźnieniem z napisem premiera GP2 albo nie pokazać startu GP 2 i kilku pierwszych okrążeń i wybrali niestety ostatnią opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...