Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że trochę wina leży po stronie właścicieli praw którzy windują ceny bardzo wysoko. I potem taki Ronaldo zarabia tyle za dzień co ja za rok. To jest zupełnie oderwane od rzeczywistości. Dlatego z zasady nie płacę za sport. Jak jest za free to obejrzę, jak nie ma - też przeżyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, Polsat w tym roku zakupił prawa w ostatniej chwili i to pod presją widzów. Jak się okaże jednak że wyniki oglądalności będą marne to kolejnego sezonu nie kupią. Tym bardziej że motosportu jest u nich obecnie dostatek. Widzowie powolutku nabierają sympatii do Rallycrosu, Moto GP czy nawet Euroformula Open. Do tych ostatnich prawa są taniutkie a występuje w nich nasz rodak w dodatku sponsorowany przez CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tez z drugiej strony przy tym zamieszaniu z F1 ujawniło się jak wielu sypatyków tej serii jest w naszym pieknym kraju. Zdecyduje suchy bilans strat i zysków...

 

co ciekawe rozmawiałem niedawno z jednym Irlandczykiem (maniakiem sportów motorowych: moto gp i f1) ktory oglada wszystko, treningi, kwalifikacje itp i powiedział ze na wyspach zeby moc to ogladac to trzeba wywalic potężną kwote rzedu kilkudziesięciu funtów :) A u nas moto gp za [beep] a F1 za 19 zł na miesiac - nie narzekajmy na polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najlepiej byłoby sobie darować tą szopkę z newsami i zrobić z tego zwykły kanał sportowy na wzór nSport+ (np. Polsat Sport Open, Polsat Sport Mini bądź Polsat Sport Promo), ustalić może by jakaś dyscyplina czy rozgrywki w pierwszej kolejności będą na tym kanale, a nie na Polsat Sport czy Polsat Sport Extra oraz postawić na HD (skoro Polsatu Volleyball już nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ramówki wynika, że nie planują pokazania GP Japonii F1 w PSN (chodzi o wyścig), pisałem do nich, a oni tradycyjnie milczą, :x

Śledź Magazyn sportowy w nocy z niedzieli na poniedziałek w Polsacie, bardzo często lecą tam wyścigi F1.

 

Nie wiem czy dam radę, może tak być, że będę musiał wstać o 5:45 i nie wiem jak ja wytrzymam dzień praktycznie bez snu. :?

Piszmy może do PS, może dodadzą powtorkę w PSN tak jak dodali wcześniej nieplanowane GP Kanady.

.................

Wczoraj jak była premiera turnieju tenisowego w Malezji to byl jeden pasek, ktory zasłaniał tabelkę i przerywali Sport Flashem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zarywać nocy dla niepewnej retransmisji nie ma co. Bardziej miałem na myśli zaprogramować sobie nagranie i obejrzeć później. Mając DVB-T powinieneś mieć taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to nie jest racja? ludzie narzekaja na CP, że to zle, to za mało, to nie pasuje - a dostają za darmo (albo za bardzo mało) solidną i bogatą oferte sportową. Już widze jak nc plus daje w najnizszym abonamencie F1 :) tak jak kiedys chcialem na nsport obejrzec vive kielce, gdzie reklamuja sie jako Velux LM. Poogladalem, bylo na canal plus sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie narzekaja na CP, że to zle, to za mało, to nie pasuje - a dostają za darmo (albo za bardzo mało) solidną i bogatą oferte sportową.

Dawno ktoś mnie tak nie rozbawił. Skąd się bierze to dziwne przekonanie, że w CP jest coś za darmo. Sam kiedyś poszedłem do punktu sprzedaży i okazało się, że cały pakiet sportowy w HD nie dostanę taniej niż za co najmniej 60 złotych. Nie oszukujmy się w Polsacie Sport News mamy ochłapy, a i to często przerywane w najbardziej niespodziewanych momentach. Ni to stacja newsowa, ni to sportowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...