Skocz do zawartości

Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sundance Channel HD, który wznowił jakiś czas temu nadawanie na satelicie EUROBIRD 9A (9E), został wzbogacony o polskie napisy i dźwięk AC3. 12 kwietnia 2010 roku, kanał ten pojawił się w ofercie sieci kablowej UPC Polska, urozmaicając pakiet Super HD. Sundance Channel HD to amerykański kanał filmowy. Oferuje produkcje światowego kina niezależnego, dokumenty, krótkie filmy i programy informacyjne na temat filmów.

Filmy są nadawane w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. Program nie zawiera reklam. Sygnał stacji na satelicie zapewnia hiszpańska spółka TSA. Sundance Channel HD jest nadawany w systemie Viaccess PC4.0 (provider ID 042730) z bitrate 9,2 Mbit/s (wideo) i 192 kbit/s (audio).

Parametry techniczne Sundance Channel HD:

EUROBIRD 9A (9E)
12,092 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK
SID: 20113
PID V:481
PID A: 4221 (stereo), 4222 (AC3)
kodowanie: Viaccess PC4.0

Strona internetowa: http://www.sundancechannel.com 

:arrow:https://satkurier.pl/news/54370/sundance-channel-hd-z-polskimi-napisami.html

 

Kanał filmowy HD z oryginalną ścieżką dźwiękową z polskimi napisami i dźwiękiem AC3 (dla niektórych to pewnie dobra wiadomość i zarazem szczyt marzeń), ale pewnie jak to w Polsce nie będzie dostępny w żadnej platformie cyfrowej :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a ja myslałem że to kanał muzyczny Sundance Channel

Tak jak Discovery Channel :D.

 

 

A wracając do Sundance Channel HD. Patrzyłem na ramówkę i kanał jest naprawdę ciekawy. Zdecydowany plus za to że filmy lecą w oryginale z polskimi napisami do wyboru.

 

Jednakże może to być plusem a zarazem minusem. Przykładowo gdyby kanał miał dołączyć do N a napisy działy by tak jak na nFilmach czy MGM (a raczej "nie działały") to trzeba by wszystko oglądać w oryginale bez napisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Obecnie kanał można odbierać FTA na Eurobird 9E, w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami DVB. Jak macie możliwość odbioru tego satelity, to warto przyjrzeć się tej stacji z bliska, bo zapewne niedługo zostanie zakodowana. Moim zdaniem, ciekawe produkcje i do tego w High Definition. Chciałbym, by pojawił się w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dziś "słonecznotaneczny kanał" dołączył do "słonecznej" platformy.

Ciekawe, bo jak słusznie zauważył autor pierwszego posta - na początku nic nie wskazywało na to, że zawita do Polski na poważnie i dołączy do jakiejkolwiek platformy :)

Niebawem powinno okazać się, czy było warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo pytanie do abonentów CP : czy wersja SD jest dokładną kopią wersji HD? Chodzi mi o zawartość, nie o jakość ;)

Z ramówki zamieszczonej w internecie wynika że tak. Ta wersja co nadaje w N razem z kanałem WiP również jest taka sama pod względem ramówki. A abonenci CP, czyli między innymi ja nic Ci więcej nie powiedzą bo my mamy tylko to: "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...