Skocz do zawartości

Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogląda ktoś teraz ten kanał? Napisy naniesione na obraz mają się nijak do treści filmu. Lektor jest zgodny z treścią filmu a napisy albo są z kosmosu albo są przesunięte. Najgorsze że wtopione na stałe w obraz i nie da się oglądać filmu.

 

W wersji HD nie ma takiego problemu z napisami, ponieważ są w odpowiedniej chwili ale co prawda innej treści niż lektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stanąłem przed kolejnym dylematem wyboru Platformy Cyfrowej i nawet nie wiecie jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem kanał Sundance Channel jako >>>dodatkowo płatny<<< w ofercie nc+ :lol2:

 

Nie przeczę przyjemna stacja, ale żeby specjalnie za nią płacić? Wzbudziło to niemały uśmiech na mej twarzy.

 

Lubię Sundance przede wszystkim za odmienność. Nawet kilka filmów zdążyłem już na tym kanale obejrzeć m.in. "Glengarry Glen Ross" z Al'em Pacino i "Goats" z Davidem Duchovnym. Szczególnie cenię ten kanał za ciekawe, niebanalne filmy dokumentalne.

 

Kanał Redforda zaskoczył mnie ostatnio premierą filmu "Dinosaur 13"...

 

...do tego stopnia, że poczułem się jak abonent premium 8) Bowiem jeszcze niedawno widziałem trailer tego dokumentu na aplikacji CineTrailer w moim telewizorze.

 

 

Ogląda ktoś teraz ten kanał? Napisy naniesione na obraz mają się nijak do treści filmu. Lektor jest zgodny z treścią filmu a napisy albo są z kosmosu albo są przesunięte. Najgorsze że wtopione na stałe w obraz i nie da się oglądać filmu.

Nawet ostatnio przypadkowo natrafiłem na film z lektorem i z tymi denerwującymi napisami. Chciałbym tylko zapytać po co one właściwie są? Nie da się ich jakoś wyłączyć? Mocno przeszkadzają w trakcie oglądania.

 

Niech ten nadawca się zdecyduje albo da wybór telewidzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę nie kumam tych newsów:

 

https://satkurier.pl/news/115142/sundanc ... fryki.html

http://media2.pl/media/121985-Sundance- ... fryce.html

 

O co chodzi? Przecież ten film śmiga sobie w Sundancie od przynajmniej roku, jeśli nie dłużej. Widzę go co chwilę w ramówce i już chyba ze trzy razy go oglądałem...

 

Czemu więc powtórka powtórki ogłaszana jest z taką pompą? :lol2: WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Swego czasu napisałem tak:

Kanał Sundance Channel nie spełnił moich oczekiwań. A prędzej rozczarował. W mojej ofercie jest, bo jest. Sztuka dla sztuki.

Jakoś wczoraj, tak niespodziewanie o godzinie 22:00 zawiesiłem oko na kanale Sundance Channel. I właśnie tam obejrzałem interesujący film "The Brother from Another Planet" (z 1984). Film niskobudżetowy ale jak wciągający i, jak dobrze zrealizowany.

Dziwny niepowtarzalny i cichy dramat o człowieku, który ląduje na ziemi, jako uciekinier z innej planety, gdzie podobno był niewolnikiem.

I jeśli będzie taka okazja, to polecam ten film koniecznie obejrzeć. To jeden z lepszych i najbardziej niedocenionych filmów, jakie kiedykolwiek widziałem.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Do kanału nie mam dostępu, ale chyba, podobnie jak Cinemaxy przeszedł odświeżenie. Na stronie CP jest logo Sundance TV. Ktoś sprawdzi ?

 

Ed.: I od dziś kanał chyba się nazywa Sundance TV, a nie Sundance Channel. Na FB też podmienili awatara na Sundance TV.

Edytowane przez Mimic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pojawiły się może napisy do wyboru? :wink:

Niestety nie. Oglądam dość często ten kanał. Zmieniła się tylko oprawa i logo. To ostatnie, stało się trochę lepiej przeźroczyste i przeniesiono je bardziej w róg ekranu. Pozbyto się też czarnej otoczki wokół loga. I zrezygnowano z charakterystycznej czcionki. Oprawa też jest bardziej minimalistyczna i oparta na kontrastach. Czyli, białe tło i czarne napisy. Trochę przypomina tą, która jest na kanale E!. NBC chyba bardziej chce ujednolicić oprawy swoich kanałów.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest bardzo ciekawy i niestety nie jest doceniany. Szkoda tylko, że jest za ekstra opłatą (nc+). U mnie w domu SundanceTV bardzo często gości. A wracając do dzisiejszych zmian, to oceniam je na plus. Kanał ma teraz bardzo ładne i dyskretne logo oraz prostą i elegancką oprawę. Gdyby był tylko szerzej dostępny, to jestem pewien, że zyskałby wielu fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...