Skocz do zawartości

Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Przy przekazie Sundance Channel HD z TP CP działa z powrotem ścieżka Dolby Digital w oryginalnej wersji językowej. Obecnie emitowany jest program "In Conversatio: John Hurt" w przypadku, którego nie ma napisów, ale są do wyboru dwie ścieżki językowe - oryginalna (o której wspomniałem) oraz z polskim lektorem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna sytuacja z Sundance Channel:

 

Przekaz Cyfrowego Polsatu - Sundance Channel SD:

tp. 112 (10.758, V, 27500, 3/4, DVB-S2/8PSK)

ID: Sundance

PID V: 293 (MPEG-4/SD)

PID A: 549 (pol)

PID PCR: 293

SID: 17025

Obecnie tylko ścieżka z lektorem pl, obraz bez wtopionych w niego napisów.

 

Przekaz Cyfrowego Polsatu - Sundance Channel HD:

tp. 120 (10.911, V, 27500, 3/4, DVB-S2/8PSK)

ID: Sundance HD

PID V: 257 (MPEG-4/HD)

PID A: 513 (pol), 545 (org AC-3)

PID PCR: 257

SID: 15901

Obecnie ścieżka z lektorem pl w stereo i ścieżka oryginalna w DD, obraz bez wtopionych w niego napisów.

 

Przekaz n - Wojna i Pokój HD/Sundance HD:

tp. 3 (11.258, H, 27500, 3/4, DVB-S2/8PSK)

ID: WiP - Sundance HD

PID V: 561 (MPEG-4/HD)

PID A: 661 (pol AC-3), 761 (org AC-3)

PID PCR: 561

SID: 15208, 15035

Obecnie ścieżka z lektorem pl w DD i ścieżka oryginalna w DD, obraz bez wtopionych w niego napisów.

 

Czyli ogólnie kanał nadaje z dwoma ścieżkami, jedną z lektorem pl, drugą oryginalną. Nie nadaje już napisów nakładanych na obraz. W CP brak napisów w formie opcji dodatkowej, w n można wybrać napisy pol, ale nic się nie wyświetla(napisów brak).

Szkoda że kanał pozbawiono napisów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Ale widocznie polskie realia do takich kanałów są udane, porządna nazwa lecz ramówka pozostawia wiele do życzenia czasami.

Dlatego nie rozumiem polityki chęci pobierania dodatkowej opłaty za takie kanały (w nc+). To samo dotyczy History HD, wstyd z takich kanałów robić kanały Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zniknęły całkowicie napisy, nie ma nawet tych w j. angielskim. Tak mam w UPC. Mogłem do tej pory oglądać film w wersji orygnialnej i jak czegoś nie dosłyszałem, to mogłem posiłkowac się dodatkowymi napisami angielskimi.

Nie mówiąc juz o tym, że najlepiej było jak miałem napisy polskie i wersję oryginalną. chyba rzeczywiście kanał pójdzie na straty.

Jako ciekawostkę dodam, że na Sundance mogliśmy oglądać już w maju nowy film Andrew Bujalskiego "Computer Chess", który obecnie będzie prezentowany na lipcowym festiwalu Nowe Horyzonty w sekcji Panorama (prezentacja premierowego kina z całego świata). Widzowie telewizyjni są szybsi od kinowych :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
Sundance Channel w październiku 2014 roku wyemituje, po raz pierwszy, retransmisję wspólnego występu pożegnalnego brytyjskiej grupy satyrycznej pod tytułem "Monty Python Live (Mostly) One Down, Five To Go".

 

Retransmisja z występu "Monty Python Live (Mostly) One Down, Five To Go" na antenie Sundance Channel już 5 października br. o godz. 22:00.

 

http://media2.pl/media/114224-Pozegnalny-wystep-Monty-Pythona-na-antenie-Sundance-Channel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak jest przy niektórych filmach, czasem to co mówi lektor też nie pokrywa się w 100% z napisami mimo że kontekst ten sam - ciekawe czy zmieniło się jakieś prawo co bo od pewnego czasu dużo filmów znów jest znów z napisami, logo przesunięte blizej środka a czasem są problemy techniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...