Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery w Canal+ 26.01-1.02.2015

 

Poniedziałek 26 stycznia

21:00 Isa - SF, USA 2014 CANAL+

 

Środa 28 stycznia

21:00 Rakieta - dramat obyczajowy, Australia/Tajlandia 2013 CANAL+

 

Piątek 30 stycznia

21:00 Zauroczenie - thriller, USA 2013 CANAL+

 

Sobota 31 stycznia

21:00 Grand Budapest Hotel - komedia, Niemcy/Wielka Brytania/USA 2014 CANAL+

 

Niedziela 1 lutego

18:00 Królowa Śniegu - animowany, Rosja 2012 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że nc+ planuje jakieś zmiany w paczce Canal+ i, że być może będzie nawet więcej kanałów i możliwe, że pojawi się Canal+ Seriale. Czy w takim razie jak mam dostęp do 6xCanal+ to nawet po zmianach będe miał wszystkie kanały? Niedawno podpisałem umowę i ni chce żeby było tak, że coś mi zabierają i jeszcze będę musiał dodatkowo płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te zapowiedzi się potwierdzą, to C+ Family będzie niepotrzebny. Po co go trzymać ? Druga wątpliwość dotyczy seriali ale tego dowiemy się dopiero jak poznamy ramówkę. Założe się, że seriale nie znikną z ramówki C+, tak jak to się dzieje ze sportem. Po prostu w ich miejsce musieliby umiescić filmy co byłoby zbyt kosztowne. Ewentualnie wzorem HBO mozna nie dawać premiery tylko powtórkę jakiegoś filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle taki podział kanałów (CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Family) jest archaiczny tak, jak jego odpowiedniki sportowe. W tym "dziwoląg" nSport. Za to wyraźnie widać, że nośne hasło "fuzja" dla dawnej C+ i n a obecnie nc+ nikogo i niczego tam nie nauczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu (przy dyskusjach o starcie nc+) byłem zdania, że menago z ITI nic nowego nie wymyślą i wzór zostanie wzięty z Francji (oczywiście zubożony o kwestię braku HBO na tamtym rynku , Canal+ Serie nadaje tam Grę o tron m.in...).

Po 3. próbach przelewania z pustego w próżne (opcje po 2 kanały stacji, opcja 6x, opcja Film i Sport) nc+ wraca do koncepcji źródłowej. Zdaje się... na podstawowy Canal+ wróci też sport (żużel, krajowa piłka, może kosz). Oczywiście w dawce jedynie reklamowej np. po 1 meczu w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby wrócił program Sport+Extra prowadzony przez Rafała Wolskiego. Obawiam się, że nawet jak wystartuje Canal+ Seriale, to nie zlikwidują kolekcji Seriale+, bo wyschnie im źródełko pieniędzy :). Absolutnie niezbędny jest C+ Sport2, bo system powtórek meczów obecnie jest beznadziejny, podobnie jak filmów. Kiedyś film miał premierę w C+, za chwilę był dostępny w C+ Film. To było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 2-8.02.2015

 

Poniedziałek 2 lutego

21:00 April Rain - sensacyjny, USA 2014 CANAL+

 

Wtorek 3 lutego

21:00 Wymarzony bachor - komedia, Francja 2013 CANAL+

 

Piątek 6 lutego

21:00 Tokariew: Zabójca z przeszłości - dramat kryminalny, Francja/USA 2014 CANAL+

 

Sobota 7 lutego

21:00 Sierpień w hrabstwie Osage - dramat obyczajowy, USA 2013 CANAL+

 

Niedziela 8 lutego

21:00 Reality - komedia, Francja/Włochy 2012 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, jakie wytwórnie filmowe posiada

Canal+ a jakie HBO i kto ma przewagę w kwestii filmów. ;-)

C+: Universal, Paramount, 20th Century Fox, Monolith, Kino Świat oraz kilka mniejszych

HBO: Warner, Sony, Disney, MGM

 

Jak widać, lekką przewagę ma Canal+

 

Niemiecka platforma Sky Deutschland postanowiła wyjść na przeciw fanom tego popularnego serialu i uruchomić specjalny kanał dedykowany wyłącznie niemu - Sky Thrones HD. Zastąpi on stację Sky Hits HD w dniach 10-26 kwietnia.

źródło: Satkurier

 

Ciekawe kiedy u nas wpadną na równie "genialne" pomysły. Jakoś sobie nie wyobrażam sobie kanału C+ Indiana Jones, jak dla mnie to już przesada.

Poza tym u nas by to nie przeszło, bo zaraz by się znalazła grupa abonentów, która by chciała rozwiązywać umowy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 9-15.02.2015

 

Poniedziałek 9 lutego

21:00 Kiedy anioły śpiewają - familijny, USA 2013 CANAL+

 

Wtorek 10 lutego

21:00 Senada - dramat obyczajowy, Słowenia/Francja/Włochy/Bośnia i Hercegowina 2013 CANAL+

 

Piątek 13 lutego

21:00 Legenda Herkulesa - przygodowy, USA 2014 CANAL+

 

Sobota 14 lutego

21:00 Facet (nie)potrzebny od zaraz - komedia romantyczna, Polska 2014 CANAL+

 

Niedziela 15 lutego

21:00 Wykapany ojciec - komedia, USA 2013 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...