Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[pierwsze premiery października]

1.10: Robbie Williams: One Night at the Palladium

2.10: Fisherowie odc. 2; W garniturach III odc. 13; Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

3.10: Jack Ryan: Teoria chaosu

4.10: Michael J. Fox Show odc. 19, 20; Ani słowa więcej

5.10: Piraci odc. 7, 8

6.10: Obóz integracyjny

7.10: Mentalista VI odc. 6

8.10: Bling Ring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wysłałem zapytanie do nc+, czyli do firmy odpowiedzilanej za produkcję i dsytrybucję Canal+.

 

Szanowne nc+ mi odpisało:

 

"Uprzejmie informuję, że wszelkie kwestie związane z posiadaną ofertą powinny zostać skierwoane do operatora, z którym zawarł umowę".

 

Czy mam rozumieć, że to UPC jest odpowiedzialne za podmienienie napisów przy drugim odcinku "Piratów"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. C+ miało udział przy wielu fajnych i dobrych polskich produkcjach, więc warto dalej w to iść. A seriale to też klasyka m.in. 13 Posterunek. Marzy mi się jakiś dobry serial produkcji C+. Widać, że szefowie bardziej chcą zainwestować w polski rynek i stać się czymś w rodzaju amerykańskiego HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W ostatnich latach brakowało mi większego zaangażowania w polską kinematografię przez Canal+. Ostatnia inwestycje w serial "Krew z krwi" moim zdaniem była udana, serial mi się podobał. Ostatnio Canal+ opuszcza się także w promocji polskiego kina. Przykładowo w tym roku zabrakło nawet relacji z gdańskiego festiwalu, który w poprzednich latach był szeroko relacjonowany przez Canal+. Dodatkowo coraz więcej polskich filmów emituje HBO. Miejmy nadzieję, że nc+ naprawi swój błąd i ponownie będą mocno kojarzyć się z polskim filmem i serialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 22-28.09.2014

 

Poniedziałek 22 września

23:20 Aftershock: Miasto chaosu - thriller, USA/Chile 2012 CANAL+

 

Środa 24 września

21:00 Kongres - dramat SF, Belgia/Francja/Niemcy/USA/Luksemburg/Izrael/Polska 2013 CANAL+

 

Piątek 26 września

21:00 Ślepy traf - thriller, USA 2013 CANAL+

 

Sobota 27 września

18:00 Turbo - animowany, USA 2013 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! UWAGA!

 

Najbliższa emisja drugiego odcinka "Piratów" w piątek 19.09.2014 o godz. 23:30 w Canal+ Film 2. Czy moglibyście sprawdzić jakie napisy u Waszego operatora zostaną udostępnione? Czy również będą to napisy z odcinka czwartego podczas emisji odcinka drugiego?

W nc+ tym razem napisy działają prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, tym razem napisy do 2 odc. Piratów były w porządku. Tylko dlaczego były kolorowe? Przynajmniej w mojej sieci kablowej.

 

Jeśli chodzi o seriale, to mam nadzieję, że tym razem wyprodukują też coś komediowego. Kiedyś im to nieźle wychodziło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 29.09-5.10.2014

 

Poniedziałek 29 września

21:00 Aresztujcie mnie! - thriller, Francja 2013 CANAL+

 

Środa 1 października

21:00 Robbie Williams: One Night at the Palladium - koncert CANAL+

 

Czwartek 2 października

22:15 Sierpniowe niebo: 63 dni chwały - wojenny, Polska 2013 CANAL+

 

Piątek 3 października

21:00 Jack Ryan: Teoria chaosu - sensacyjny, Rosja/USA 2014 CANAL+

 

Sobota 4 października

21:00 Ani słowa więcej - komediodramat, USA 2013 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 6-12.10.2014

 

Poniedziałek 6 października

21:00 Obóz integracyjny - komedia sensacyjna, Portoryko/Wielka Brytania/USA 2013 CANAL+

23:25 Ściśle tajne: Historia WikiLeaks - dokumentalny, USA 2013 CANAL+

 

Środa 8 października

21:00 Bling Ring - dramat obyczajowy, Francja/Niemcy/Japonia/Wielka Brytania/USA 2013 CANAL+

 

Piątek 10 października

21:00 Za 5 dolarów - komediodramat, USA 2008 CANAL+

 

Sobota 11 października

21:00 Życie Adeli: Rozdział 1 i 2 - wersja reżyserska, Belgia/Francja/Hiszpania 2013 CANAL+

 

Niedziela 12 października

18:00 Rycerz Blaszka: Pogromca smoków - animowany, Niemcy 2013 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co komu serwis informacyjny w C+ ?

Ja rozumiem dokument - bo te przyrodnicze zwłaszcza zawsze były w Canalu świetne. Rozumiem mecze, koncerty itp. Ale takie rzeczy były w Canal+ od początku istnienia.

Nie ma natomiast sensu bawić się w serwisy informacyjne.

Po co jeszcze dodatkowo robić konkurencję samemu sobie (mam na myśli TVN 24 i Fakty w TVN). Nie sądzę żeby się na to zdecydowali.

Moim zdaniem w praktyce zmieni się niewiele - tak jak już pisałem, przecież te rzeczy były już w Canal+ od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...