Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jest Viasat Explorer, Viasat History i niedługo TV1000 Balkan w Polsce, to czy nie będzie innych kanałów z rodziny Viasat. Zainteresowały mnie dwa kanały: Viasat Crime (kanał z filmami i serialami kryminalnymi od 1 lutego leci całą dobę) i Viasat Nature (kanał przyrodniczy i naukowy). :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardzoej interesujący jest Viasat Nature... Ciągle w Polsce za mało takich kanałów... Mamy tylko:

 

Discovery

D. Historia

D. Traver & Living

D. Science

D. Civilisation

D. HD

National Geographic

Planete

Travel Channel

Viasat History

Viasat Explorer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też prawda ja ma n i mnie jakoś nie interesuje mnie kanał Discovery Historia, lecz Discovery HD jest super!!! Fajnie by było mieć Viasat Nature w n. :D:D:D

 

Czy istnieje kanał Viasat Action??? :D:D:D

 

W jakich krajach jest Viasat 3 oprócz Danii, Szwecji, Norwegii, Węgier i Słowenii??? :D:D:D

 

Edycja pitter: połączone trzy posty. Przenoszę do Hyde Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeżeli jest Viasat Explorer, Viasat History i niedługo TV1000 Balkan w Polsce,

Ten kanał nie nazywa się TV1000 Balkan tylko TV 1000 i robiony będzie specjalne na Polski rynek.

 

Edycja RafiX: Zawsze należy sprawdzić datę kiedy post został wysłany, tak się składa że 5 lutego nie było jeszcze wiadomo że to będzie oddzielny TV1000 dla Polski, dzisiaj już to wiemy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jakoś tych Viasatów nie widać, a chętnie bym sobie pooglądał zwłaszcza Viasat Nature. Rzeczywiście mało mamy tego typu kanałów w Polsce. A te które są to już schodzą na psy. Zwłaszcza Discovery Channel. Nawet na Animal Planet zaczynają puszczać same gnioty typu najzabawniejsze zwierzęta świata, policja dla zwierząt, na pomoc zwierzętom itp, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No to może wyglądać tak, że nie tylko będzie w kablówkach... Przecież ostatnio wyłączono z CP kanał TV1000.. więc paczka Viasat może się pojawić w N albo w C+ w postaci kanałów: Viasat Explorer, Viasat History, TV1000 i Viasat Nature ;) Niezła byłaby niespodzianka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W tym roku polski rynek telewizyjny może powiększyć się o nowy kanał dokumentalny. Skandynawski nadawca Viasat Broadcasting, zamierza uruchomić nowy kanał na rynek Europy Środkowej.

Start nowego kanału Viasat Broadcasting pod nazwą Viasat Nature zaplanowano na maj 2010 roku - dowiedział się portal parabola.cz. Nowa stacja dokumentalna w Polsce byłaby m.in. konkurencją dla kanału Nat Geo Wild oraz Animal Planet.

 

Dostępne w Polsce programy Viasat Broadcasting to Viasat Explorer, Viasat History i TV1000 Polska.

 

info: dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to by mogli postarać się powiększyć dostępność pozostałych (już obecnych na polskim rynku) swoich kanałów, bo na chwilę obecną to żyją wyłącznie z zysków z platform kablowych. Nie wiem czy to im wystarcza czy też nie, ale bez udostępnienia swoich kanałów w przynajmniej jednej z polskich platform satelitarnych rynku nie zawojują, więc omawiany Viasat Nature byłby słabą konkurencją dla choćby wspomnianego Animal Planet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być taki przepis, że jak wprowadzasz nowy kanał do Polski to w ciągu miesiąca musi on znaleźć w ofercie jakiejś platformy cyfrowej :)

Ja nowemu kanałowi Viasat mówię stanowcze nie. Chyba, że pozostałe ich kanały dołączą do jakiejś platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja nowemu kanałowi Viasat mówię stanowcze nie. Chyba, że pozostałe ich kanały dołączą do jakiejś platformy.

 

Jeżeli oferta nowego kanału Viasatu będzie równie porażająca, co poprzednich (tzn. 5 programów powtarzanych na okrągło), to z pewnością platformy będą się aż zabijały, żeby dołączyć go do swoich pakietów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...