Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A jest w ogóle na satelicie? Bo słyszałem, że Viasat nie jest zainteresowany nadawaniem bez współpracy lokalnego partnera. Sami nie chcą tyle płacić za transponder. Czyli Viasat Nature/History HD pozostanie na razie tylko w kablówkach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie to w najbliszym czasie CP czy Viasat nie zmieni zdania i nie doda kanalow w jakosci HD to cieniutko widze przyszlosc tych kanalow .Sam osobiscie jesli cos ogladam to tylko w HD ,zreszta na liscie mam same HD ustawione ,niech troche pomysla juz nie te czasy co sie abonent kanalami SD tragicznej jakosci obrazu zachwycal teraz wylacznie HD kanaly powinny byc dodawane do Platform Cyfrowych a nie badziew SD .Czekamy na Viasat History HD /Viasat Nature HD w Cyfrowym Polsacie w ostatecznosci z dopiskiem Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały nie będą miały wysokich wyników, bo narazie są one ambitne z śladową ilością pseudokumentów - dopóki nie zrobi się tego śmieciówka dopóty oglądalność nie wzrośnie. Takie prawo rządzi telewizją... Głupie to ,ale taki GUST mają Widzowie. Oglądać Amerykanów walczących w licytacjach o starocia czy wypłukujących złoto z żoładków aligatoróe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały po prostu nie mają nic ciekawego do zaoferowania. Ciągle tylko same powtórki. Odkąd przejął je Polsat i wprowadził reklamy, jeszcze bardziej się popsuły. Kiedyś były dość ciekawe te krótkie reportaże w przerwach pomiędzy reklamami. Teraz już ich praktycznie nie ma.

 

.Sam osobiscie jesli cos ogladam to tylko w HD ,zreszta na liscie mam same HD ustawione

podniecające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie to w najbliszym czasie CP czy Viasat nie zmieni zdania i nie doda kanalow w jakosci HD to cieniutko widze przyszlosc tych kanalow .Sam osobiscie jesli cos ogladam to tylko w HD ,zreszta na liscie mam same HD ustawione ,niech troche pomysla juz nie te czasy co sie abonent kanalami SD tragicznej jakosci obrazu zachwycal teraz wylacznie HD kanaly powinny byc dodawane do Platform Cyfrowych a nie badziew SD .Czekamy na Viasat History HD /Viasat Nature HD w Cyfrowym Polsacie w ostatecznosci z dopiskiem Polsat

Ja dla odmiany nie oglądam HD i nawet jakbym miał TV HD, to pewnie rzadko i tak bym je oglądał 8)

 

Wracając do tematu, to jako abonent CP mogę powiedzieć, że czar prysł - kiedyś narzekało się dlaczego nie ma Viasatów w CP, a teraz jak już się pojawiły, to dziwię się, że kiedyś marzyłem o tych kanałach. :roll: Dopuki nie zaczęły się "zapętlać" programy, to można powiedzieć, że oglądałem VE/PVE codziennie, teraz nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz tam coś obejrzałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały nie będą miały wysokich wyników, bo narazie są one ambitne z śladową ilością pseudokumentów - dopóki nie zrobi się tego śmieciówka dopóty oglądalność nie wzrośnie. Takie prawo rządzi telewizją... Głupie to ,ale taki GUST mają Widzowie. Oglądać Amerykanów walczących w licytacjach o starocia czy wypłukujących złoto z żoładków aligatoróe

Przecież programów tego typu pełno jest na Viasat Explorer :D

Jedynym kanałem trzymającym wysoki poziom jest Viasat History. Jednak powtórek jest naprawdę dość dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe loga mogliby przesunąć bardzie do rogu. Poprzednie miało bardzie poziomą orientację to taka pozycja pasowała. To jest bardzie pionowe i chyba jednak za bardzo odstaje od krawędzi.

Teraz marka Viasat jest bardziej podkreślona w logo. Poprzednio na ekranie praktycznie nie była widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wrześniowe premiery na Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Nature: we wrześniu 2014 roku na antenie Polsat Viasat Explore "Olbrzymy na sprzedaż" i "Saperskie polowania"; Polsat Viasat History pokaże serie: "Inkwizycja" i "Kobiety, które tworzyły historię"; natomiast Polsat Viasat Nature wyemituje serial "Moja dżungla". Więcej tutaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polsat Viasat Explore

19 października 8:30 Finały Mistrzostw Świata League of Legends

Transmisja na żywo jednego z największych wydarzeń w świecie e-sportu: Finału Mistrzostw Świata League of Legends, odbywającego się w Seulu w Korei Południowej. Po raz pierwszy w polskiej telewizji, wyłącznie na Polsat Viasat Explore, zobaczymy transmisję na żywo tego emocjonującego eventu, który spośród championów wyłoni zwycięzcę – mistrza świata w grze komputerowej, w którą gra codziennie ponad 27 milionów ludzi na całym świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powtórek to owszem są ale dla statystycznego Kowalskiego nie są dostrzegalne. Mam na myśli osoby które oglądają te stacje w równym stopniu co inne. Ci którzy oglądają tą paczkę w namiętnie i ponad przeciętnie mogą czuć niesmak ale powiedzmy sobie szczerze który kanał nie ma powtórek, zwłaszcza taki który jest w podstawowych pakietach. Wszystko to wynagradza zawartość stacji. Viasat History to obok Planette jedyny w pełni tematyczny kanał ściśle związany z założeniami. Viasat Nature również mu nie ustępuje. Co do wersji HD tych kanałów to fajnie by było gdyby kiedyś uruchomili, jednak dla mnie najważniejsza jest treść a nie jakość obrazu.

Ukoronowaniem było by uruchomienie jeszcze jednej stacji od Viasat a więc coś na kształt Viasat Science ale to tylko marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim są komentatorzy tych mistrzostw? Nie mam pojęcia o co chodzi w tej grze ale komentują bardziej profesjonalnie niż wielu zawodowych komentatorów sportowych. I głos dobry, i wiedza, i płynność mówienia no i doskonale się uzupełniają.

Komentują to gracze League Of Legends, Tybek,Vander z zespołu Roccat i Leofromkorea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny ruch z tym finałem, szkoda że dowiedziałem się o nich z twittera a nie z zapowiedzi na innych kanałach grupy Polsat. Panowie prowadzący prosili o szerowanie facebookowych postów dotyczących wydarzenia aby jak najwięcej ludzi mogło sie o nim dowiedzieć - w Polsce w LoLa gra trochę ludzi i myślę że transmisja z finałów interesowałaby wielu z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...