Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naszym zdaniem w grupie komercyjnej 16-49 transmisja finałów LOLa nie dała Viasatowi jakiejś przewagi nad którąkolwiek ze stacji Discovery czy National Geographic.

Ale OK, fajnie pooglądać i powspominać czasy gamerskie :) Nasza firma produkowała przez wiele lat programy o grach komputerowych m.in. dla TV4 i TV Biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszym zdaniem w grupie komercyjnej 16-49 transmisja finałów LOLa nie dała Viasatowi jakiejś przewagi nad którąkolwiek ze stacji Discovery czy National Geographic.

Ale OK, fajnie pooglądać i powspominać czasy gamerskie :) Nasza firma produkowała przez wiele lat programy o grach komputerowych m.in. dla TV4 i TV Biznes.

A mnie się wydawało że High Score jest dalej w ramówce Adventure TV.

 

kończąc offtop: Bardzo dobrze że jakaś Polska tv w to zainwestowała, Polacy tam odnoszą sukcesy, zwycięstwa na IEM nie wzięły się same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.11 na żywo zawody DreamHack Counter-Strike: Global Offensive na Polsat Viasat Explorer.

 

Dzięki za informację :)

Zawsze mi brakowało zawodów w CS-a w TV. Fajnie będzie wspomnieć stare lata z CS 1.6. GO to co innego, ale zawsze fajnie będzie popatrzeć, powspominać :)

 

Szkoda, że żadna TV kiedyś przy 1.6 nie transmitowała turniejów ESEl. A ekipa z Polski była najlepsza, Pentagram, potem chyba Mem czy jakoś tak. Chyba wszystko się rozleciało teraz. Ale wiek robi swoje.

 

CS 1.6 nadal jest nieśmiertelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Draco_san i @Kunkore

Tak, High Score jest w ramówce Adventure, ale to jest mała produkcja w porównaniu z programem Allegra na TV4. Wtedy program prowadził Marcin Sońta, mieliśmy dedykowaną redakcję i lataliśmy z kamerami nawet na targi E3 do Los Angeles :)

 

W telewizji już nie ma wielkich programów o grach, bo gracze przenieśli się do Internetu, a konkretnie na Youtube'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się z tobą zgadzam. Brak konkretów w TV dla graczy, spowodował spory odpływ widowni do internetu. Hyper to było za mało i za późno. A oni już raczej nie wrócą. Bo sieć daje lepsze możliwości integracji, w tym własne tworzenie takiego kanału bez ponoszenia wielkich kosztów.

 

Ale to nie zmienia faktu, że High Score mi się swego czasu podobał. I nadal bym go oglądał, gdybym miał możliwość. Ale Multimedia Polska nie chce dodać Adventure HD do swojej oferty. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie dała Viasatowi jakiejś przewagi nad którąkolwiek ze stacji Discovery czy National Geographic.

...

Przepraszam, ale nigdy nie zyskacie przewagi, przy tak rozbudowanych i częstych blokach reklamowych.

 

Mnie udało się najdłużej godzinę zmusić się do bytności na którymś z kanałów Viasat, zresztą ten nadmierny apetyt na pieniądze z reklamy był jednym z powodów, dla których zdecydowałem się dalej nie wspierać Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasaty przeszły na reklamy, głównie dlatego, że inaczej nie były w stanie się w Polsce utrzymać. Klientów płatnej TV jest za mało i płacą oni zbyt niskie kwoty, żeby opłacało im się to ciągnąć bez reklam. :P Właściwie reklam zażyczył sobie szwedzki właściciel, a nie Cyfrowy Polsat. Oni stali się tylko partnerem biznesowym. Ponoszą część kosztów i sprzedają im czas antenowy. Widać szwedom taki układ pasował. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało sporo dłużej, zwłaszcza ten historyczny. Akurat gdyby nie CP, to prawdopodobnie w ogóle ta paczka kanałów nie zagościłaby wśród odbiorców satelitarnych w Polsce. Większe pretensje do CP mogliby mieć ci, którzy wcześniej mieli tę paczkę w kablówkach, a dostali w prezencie reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Żałuje że Viasatów nie wzięła do siebie NC+. Trochę nie chcę mi się wierzyć że to Szwedzi naciskali na reklamy, znając Viasaty z kablówek i podejście CP...

Chętnie bym za te kanały płacił. Za reklamy już płacę za dużo.

nc+ ich nie chce ze względu na jakość. Tak samo Polsatu Food Network. Tak przynajmniej słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...