Skocz do zawartości

Oferta sportowa CANAL+ Sport kontra Polsat Sport


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy co kogo interesuje jak dla mnie to lepsze jest Canal+Sport ale nie jestem obiektywny ponieważ mam cyfrę a nigdy nie miałem Polsatu Sport.

Na pewno Polsat Sport ma szerszą game transmisji sportowych. Canal+Sport to przeważnie Piłka Nożna i Koszykówka

A polsat Sport z tego co widzę to nadaje w tych dniach siatkówkę,boks,Piłkę Ręczną.

Ale jak dla mnie to PSport nadaje za dużo powtórek i nie nadaje ligi polskiej ani angielskiej a mnie najbardziej te ligi interesują. Jak dla mnie to PSport nadaje za mało futbolu a przynajmniej w tych dniach za bardzo skupili się na LM w siatkówkę.

Dla mnie C+S jest lepsze ale to jak komu pasuje bo o gustach podobno się nie dyskutuję :D

 

O nawet się zrymowało. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A to kiedy Liga Mistrzów w siatę jest na TV4? A po za tym PS i PSE nadają coś ciekawego cały rok, w C+ Sport ramówka przez 1/4 roku jest pusta. Jeszcze 3 lata temu całe lato leciały filmy (na kanale sportowym!). No i był żużel, letnia liga kosza. Teraz dodali jeździectwo, ale to się nadaje conajwyżej do TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latem jest drużynówka w żuzla , akurat latem w telewizji królują powtórki i dobrze bo lato nie jest najlepszym okresem na telewizje - canal to przedewszystkim najlepsze ligi europejskie live + polska / jestem jej fanem, nie boje się to powiedzieć /, boks królewska waga cieżka, nba , najlepszy żuzel i rugby i to mi starczy.Aby sledzić LM , trzeba mięc N , a reszta jest na kanałach ogólnodostępych.Jakoś na polsacie nie ma nowych odcinków serialów w czerwcu, lipcu i siepniu - jest to sezon tzw ogórkowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rację masz co do oferty C+ Sport. Ale dlaczego piszesz o tym, że latem na Polsacie nie ma nowych odcinków seriali? Przeciez to nie jest porównanie C+ do Polsatu. Latem Polsaty sportowe są zdecydowanie najlepsze w Polsce. Formuła 1, Liga Światowa ( kilkanaście nawet transmisji co weekend!), World Grand Prix, piłki też nie brak – liga rosyjska, od groma meczy towarzyskich. Jest co pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rekompesuje oferta canalu brak w czerwcu - lipiec oprócz zuzla sportu , mnóstwo meczów towarzyskich jest na dsf i eurosporcie więc jak mam ochote i czas to oglądam a f1 i liga swiatowa jest również na polsacie ogólnodostepnym . Ogólnie liga angielska , hiszpanska , polska , nba od zawsze jest od sierpnia - maj i to jest dla mnie najlepszy okres , a co 2 lata latem to mamy na tvp - euro lub mundial , więc latem naupartego bez canalu i polsatu można .Ten temat jest niepotrzepny, jeszcze jest spokojnie , ale szybko może przekrztałcic się w opluwanie zwolenników cp i c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno trzeba przyznać. Canal+ Sport przestał być już kanałem premium. Stało się to w momencie podziału praw do ligi włoskiej z Polsatem. Jedynie co premium jest na antenie to liga angielska i hiszpańska oraz jeździectwo.

Liga włoska dzielona z Polsatem. Liga francuska , liga polska, NBA i WNBA dzielone z Orange Sport.

Gdzie tu ekskluzywność?

 

O Canal+ Sport2 nie napisze bo szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

NBA czy WNBA to żadna rewelacja w naszej strefie czasowej. Wiele ciekawych meczy zaczyna się o 1:00 w nocy, a dla zwykłego śmiertelnika to godzina nie do przyjęcia. Zwłaszcza, że mecze nie są raz na miesiąc tylko kilka razy w tygodniu. Może by było trochę lepiej, gdyby nie było tych za[beep]ych przerw. Przerw więcej niż samego meczu. Bez tych przerw mecz trwał by godzinę, a nie trzy czy tam cztery.

Tak jak wspomniał @nin Canal+ Sport to żaden kanał premium, bo aby mieć dostęp do całej ligi polskiej, francuskiej czy NBA trzeba też mieć dostęp do Orange Sport. A na przykład w Polsacie Sport masz dostęp do wszystkich meczów np. Ligi Światowej siatkarzy, a do tego najważniejsze mecze na otwartych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA czy WNBA to żadna rewelacja w naszej strefie czasowej. Wiele ciekawych meczy zaczyna się o 1:00 w nocy, a dla zwykłego śmiertelnika to godzina nie do przyjęcia. Zwłaszcza, że mecze nie są raz na miesiąc tylko kilka razy w tygodniu. Może by było trochę lepiej, gdyby nie było tych [beep] przerw. Przerw więcej niż samego meczu. Bez tych przerw mecz trwał by godzinę, a nie trzy czy tam cztery

Z calym szacunkiem, ale nie widzialem takiego meczu koszykowki, ktory trwalby godzine.

 

Panowie, wiecej obiektywizmu. Czemu tak sie upieracie, ze kanal polsat sport jest lepszy od canal+sport? Czemu nikt nie pisze, ze wiekszosc ramowki polsatu sport to siatkowka ligowa i pucharowa, a temat tego watku jest canal+sport vs. Polsat sport, a nie canal+sport vs. Prawa do transmisji sportowych Polsatu. Wiekszosc z tych transmisji, ktore podajecie nie pojawia sie w polsacie sport tylko w innych kanalach spotrowych polsatu. Piszecie liga rosyjska, faktycznie jest co ogladac. Trzeba przyznac liga wloska, angielska, hiszpanska, francuska, polska, NBA, GP zuzlowe i jeszcze kilka innych praw to hlam, ale siatka w polsacie jest najlepsza. Wszystkie kanaly sportowe w Polsce sa beznadziejne tylko polsat sport jest najlepszy. Dopiero bedzie sie dzialo jak polsat kupi prawa na lige wloska polsatowcy beda mieli pole do popisu jaki jest ich kanal piekny, tylko mecze beda na polsat futbol a nie na polsat sport, ale wy dalej bedziecie przekonywac wszystkich ze polsat sport ma lepsza ramowke od canal+sport. Wmawiajcie sobie to dalej, a w koncu uwiezycie. Cenie cala oferte sportowa polsatu, bo jest ona bogata, ale sam polsat sport jest ubogi w transmisje i do tego w duzym stopniu dubluje glowny kanal Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żeby nie było - PS to zupełnie inny kanał niż kiedyś. On ma stanowić "wstęp" do oferty sportowej Polsatu. Jest przecież w pakiecie MiniMax. Dla tych, co chcą więcej, to przecież są inne stacje - PSE i PF. Porównanie C+ Sport vs PS jest trochę bez sensu - to tak jakby przyrównywać Polsat Film do Canal+ pod względem filmów - jedna stacja również ma tylko za zadanie dać kilkadziesiąt filmów widzom pakietu MiniMax, druga jest dla bardziej wymagających widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z calym szacunkiem, ale nie widzialem takiego meczu koszykowki, ktory trwalby godzine.

Ja też nie widziałem. I o to chodzi. :wink:

Wszystkie kanaly sportowe w Polsce sa beznadziejne tylko polsat sport jest najlepszy.

To nie o to chodzi, że Polsat Sport jest najlepszy. Tylko o to, że nie jest gorszy od Canal+ Sport.

Wiekszosc z tych transmisji, ktore podajecie nie pojawia sie w polsacie sport tylko w innych kanalach spotrowych polsatu. Piszecie liga rosyjska, faktycznie jest co ogladac. Trzeba przyznac liga wloska, angielska, hiszpanska, francuska, polska, NBA, GP zuzlowe i jeszcze kilka innych praw to hlam, ale siatka w polsacie jest najlepsza.

No, przepraszam. Nie raz mecze ligi hiszpańskiej czy francuskiej oglądałem na Canal+ Sport2. Po to są tworzone dodatkowe kanały, aby posiadane prawa do transmisji w pełni wykorzystać. Zgadza się , że sam Polsat Sport pokazuje głównie siatkówkę, ale też pokazuje inne dyscypliny sportowe, gdy czasu antenowego nie zajmuje siatkówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno trzeba przyznać. Canal+ Sport przestał być już kanałem premium. Stało się to w momencie podziału praw do ligi włoskiej z Polsatem. Jedynie co premium jest na antenie to liga angielska i hiszpańska oraz jeździectwo.

Liga włoska dzielona z Polsatem. Liga francuska , liga polska, NBA i WNBA dzielone z Orange Sport.

Gdzie tu ekskluzywność?

 

O Canal+ Sport2 nie napisze bo szkoda słów.

Liga włoska jest podzielona ale aby zobaczyć jakiś hit ligi włoskiej np derby mediolanu to jeszcze nigdy nie były na cp ,pakiet ten drugi jest dla mnie drugorzędny,piłkarsko sportkluby są lepsze od polsatu sport.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porownania spojrzcie co oferowaly w ten weekend omawiane kanaly sportowe. Trzy spotkania ligi angielskiej, dwa ligi hiszpanskiej i jedem mecz NBA wszystko na zywo w canal+sport a polsat sport, dwa mecze ligowe siatkowki, ktore pokazala rownoczesnie stacja TV4 i dwa mecze ligowe pilki recznej. Nic bym nie mowil gdyby polsat sport byl tym kanalem sportowym z przed kilku lat, ktory Ja pamietam a chce wam powiedziec, ze bylem abonentem cyfrowego polsatu przez siedem lat i pamietam poczatki, gdzie za platforme polsatu placilo sie 10 zl miesiecznie. Polsat stal sie zachlanny na kase podzielil swoje prawa na kilka kanalow a polsat sport traktuja jak niechciane dziecko. Oczywiscie nie roztrzygniemy tego sporu co jest lepsze, kazdy oglada co lubi i kazdy dopasowuje sobie platforme, kablowke do swoich potrzeb i upodoban. Patrzac obiektywnie canal+sport ma bardziej urozmaicona oferte od polsatu sport, podkreslam polsatu sport, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA czy WNBA to żadna rewelacja w naszej strefie czasowej. Wiele ciekawych meczy zaczyna się o 1:00 w nocy, a dla zwykłego śmiertelnika to godzina nie do przyjęcia. Zwłaszcza, że mecze nie są raz na miesiąc tylko kilka razy w tygodniu. Może by było trochę lepiej, gdyby nie było tych [beep] przerw. Przerw więcej niż samego meczu. Bez tych przerw mecz trwał by godzinę, a nie trzy czy tam cztery

Z calym szacunkiem, ale nie widzialem takiego meczu koszykowki, ktory trwalby godzine.

 

Panowie, wiecej obiektywizmu. Czemu tak sie upieracie, ze kanal polsat sport jest lepszy od canal+sport? Czemu nikt nie pisze, ze wiekszosc ramowki polsatu sport to siatkowka ligowa i pucharowa, a temat tego watku jest canal+sport vs. Polsat sport, a nie canal+sport vs. Prawa do transmisji sportowych Polsatu. Wiekszosc z tych transmisji, ktore podajecie nie pojawia sie w polsacie sport tylko w innych kanalach spotrowych polsatu. Piszecie liga rosyjska, faktycznie jest co ogladac. Trzeba przyznac liga wloska, angielska, hiszpanska, francuska, polska, NBA, GP zuzlowe i jeszcze kilka innych praw to hlam, ale siatka w polsacie jest najlepsza. Wszystkie kanaly sportowe w Polsce sa beznadziejne tylko polsat sport jest najlepszy. Dopiero bedzie sie dzialo jak polsat kupi prawa na lige wloska polsatowcy beda mieli pole do popisu jaki jest ich kanal piekny, tylko mecze beda na polsat futbol a nie na polsat sport, ale wy dalej bedziecie przekonywac wszystkich ze polsat sport ma lepsza ramowke od canal+sport. Wmawiajcie sobie to dalej, a w koncu uwiezycie. Cenie cala oferte sportowa polsatu, bo jest ona bogata, ale sam polsat sport jest ubogi w transmisje i do tego w duzym stopniu dubluje glowny kanal Polsatu.

dokłdnie to samo moge powiedziec a co do siatki to juz bylo mowione ze na tv4 sa mecze plusligi, jezeli chodzi lm to jest od tego laola gdzie sa wszystkie mecze za free. liga rosyjska to bez przesady ze jest czyms lepszym od oferty pilkarskiej c+ poza tym w tamtym sezonie hit kolejki niedzielny mecz o 12 byl na rosyjskim kanale fta 1TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest kompletnie bez sensu. Canal+ Sport to kanał w, którym 95% ramówki to piłka nożna, Polsat Sport to kanał typowo sportowy z bardzo dużą ilością wszelakich dyscyplin sportu. Jak chcecie porównywać coś do Canal+ Sport to porównujcie już Polsat Futbol bo tam 100% ramówki to piłka nożna. Dla mnie najlepszym kanałem piłkarskim jest Canal+ Sport, natomiast najlepszym sportowym Polsat Sport. Porównywanie Polsatu Sport i Canal+ Sport to tak jakby porównywać Canal+ Sport do Eurosportu, lub TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest kompletnie bez sensu. Canal+ Sport to kanał w, którym 95% ramówki to piłka nożna, Polsat Sport to kanał typowo sportowy z bardzo dużą ilością wszelakich dyscyplin sportu.

Podeprzyj swoja wypowiedz konkretnymi przykladami. Jakie inne dyscypliny sportu procz siatkowki i pilki recznej w duzej ilosci pojawialy sie na antenie polsatu sport w ciagu ostatnich tygodni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...