Skocz do zawartości

Bieżące wpadki w polskich stacjach telewizyjnych


Gość WYGA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No nie wiem. Regularnie Canal+ Sport śledzę co prawda dopiero od niedawna, ale takie coś zobaczyłem pierwszy raz. Dziś, również w przerwie meczu LM, już takiego oznakowania nie było w czasie reklam, więc mam prawo uważać, że faktycznie wczoraj był to błąd nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

21.02 na ATM Rozrywka w trakcie 1/4 odcinków Daleko od noszy o 14., coś im się zacięło i najpierw nie było identu ATMu do reklam, potem po dwóch reklamach zaciął im się blok reklamowy i do końca czasu reklamowego był czarny obraz z widoczną flagą WSS. Puścili dalszy ciąg odcinka DON, lecz po 4 minutach, nie zwracając nawet uwagi na to, że się nie skończył, weszli z ogłoszeniem nadawcy i następnym odcinkiem.

 

@bober1, to nie może być przypadek! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W TVN Turbo przed 13:00 niemiła wpadka w reklamach, było logo w reklamach, który mnie denerwuje. Wg mnie to jest wina realizatora.

Logo ekranowe w reklamach na kanałach koncesjonowanych w Polsce absolutnie zakazać tak jak w Austrii, ale we Włoszech, Rumunii, Grecji, Rosji i na Ukrainie jest normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zwrócić do Sejmu, aby się zajęli nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, który będzie zakładał bezwzględny zakaz wyświetlania logo w czasie reklam, którego za naruszenie może grozić surowe kary do 100.000 zł, a zamiast logo powinno w bezpłatnych kanałach dostępnych w DVB-T wyświetlić wyłącznie licznik tak jak w Eska TV. Od miesiąca logo kanałów BBC nie są już wyświetlane w czasie przerw reklamowych i to jest bardzo słusznie.

Na Słowacji tylko Jednotka, Dvojka i TA3 nie wyświetlają logo podczas reklam. W Czechach logo CT1, CT24, CT : D i CT art są wyświetlane przez całą dobę nawet w trakcie planszy sponsorskiej, ale CT2 i CT sport wyłączają logo na czas reklam, tak samo w norweskich kanałach NRK, bo nie nadaje reklam. Das Erste wyświetla logo w czasie reklam wyłącznie przed Tagesschau o 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN Turbo przed 13:00 niemiła wpadka w reklamach, było logo w reklamach, który mnie denerwuje. Wg mnie to jest wina realizatora.

Logo ekranowe w reklamach na kanałach koncesjonowanych w Polsce absolutnie zakazać tak jak w Austrii, ale we Włoszech, Rumunii, Grecji, Rosji i na Ukrainie jest normą.

Ale człowieku, co ci te logo przeszkadza w trakcie reklam? Przez nie ci zupki chińskie Fivon nie smakują? :lol2: A może nie jesteś przez nie pewny co do pożyczki w banku? :lol:

Reklama na reklamie w postaci loga, ot wielka sensacja... A jak chcecie archiwizacji reklam, to poproście te 2000 firm o wrzucanie reklam na YouTuba, z czego jakieś 1900 to robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...