Skocz do zawartości

Jarinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w chwili wolnego czasu przeszukiwałem sobie programy w analogowej kablówce UPC i otóź nagle patrze i pojawia się kanał TVT :D Prowadzący rozmawiają( godają) po Śląsku, nie wygląda to nawet źle. Ponieważ nie ma tego kanału w ofercie cyfrowej UPC tylko analogowej i to zdaje się tylko na terenie Górnego Śląska, dlatego jestem ciekaw czy ktoś z was może miał przyjemność zaznajomić się z tym kanałem? :) Dodam tylko że kanał jest nadawany z okręgu rybnickiego :wink:

 

Ps: Być może zbyt pochopnie umieściłem ten kanał w tym temacie gdyż właśnie się dowiedziałem że na satelicie to go nie ma :) Jest tylko naziemnie :D W takim razie proszę o przeniesienie tematu jeśli można(trzeba) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z nową ustawą powinni uchwalić, że każda telewizja naziemna w DVB-T.

Nadająca w danym refionie większym niż dany powiat - powinna jednocześnie

nadawać na satelicie. W ten sposób momentalnie mielibyśmy Niemcy!

 

Pełno kanałów FTA! Szkoda, że to tylko marzenia.

 

Dziwne, że Niemcy mogą nadawać po kilka wersji jednego kanału

zarówno na Astrze a potem jeszcze na HB i im się to opłaca.

A w Polsce kodują nawet najgorsze gnioty!

 

Ehhhh. Bo to Polska właśnie. Mam nadzieję, że chociaż POLSAT i TV4

zostaną zmuszone do nadawania FTA na satelitach HB lub Astra.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Od sierpnia większość ramówki TVT wypełnia program telewizji TVN. Pozostało jedynie kilka bloków lokalnych. I dobrze, widocznie samodzielna emisja nie była zbyt opłacalna, a stacji retransmitujących TV4 jest sporo, więc czas na TVN - a będzie to kolejna po NTL Radomsko i TV Łużyce stacja, która współpracuje z telewizją Walterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

7983.jpg

Program Telewizji TVT poświęcony jest wyłącznie tematyce regionalnej. Interesuje nas wszystko co dotyczy mieszkańców okręgu rybnickiego. Z kamerami towarzyszymy wszystkim ważniejszym, interesującym, ciekawym a czasem zabawnym wydarzeniom jakie mają miejsce w naszym regionie. Najważniejszym atutem programu jest szybka i obiektywna informacja, tak aby telewidzowie mogli codziennie, na bieżąco śledzić to czym żyje region. Relacjonujemy wydarzenia sportowe, a także przyglądamy się życiu kulturalno-społecznemu. Nie ograniczamy się do relacjonowania. Pomagamy także telewidzom w rozwiązywaniu ich problemów. Chcemy aby poprzez programy publicystyczne Telewizja TVT stała się platformą wymiany opinii, poglądów, idei.

 

Jesteśmy pierwszą w historii okręgu rybnickiego koncesjonowaną Telewizją nadającą swój program w formie rozsiewczej. Nasz program odbierają telewidzowie posiadający zwykłe domowe anteny, anteny zbiorcze (tzw. Azart). Dostępni jesteśmy również w sieciach kablowych. Telewizję TVT tworzy młody zespół dziennikarzy i pracowników technicznych, legitymujących się doświadczeniem zawodowym.

 

Stacja wystartowała z emisją z lokalnego multipleksu, zasięg telewizji: http://www.telewizjatvt.pl/zasieg

 

Przy okazji mam pytanie, mianowicie jestem z Rudy Śląskiej, mam antenę kierunkową skierowaną na nadajnik Katowice Kosztowy - w jaki sposób mógłbym tą telewizję oglądać?? Czy potrzebuję inną antenę ukierunkowaną na Rybnik?? I czy jeśli wystartuje multipleks lokalny dla mieszkańców śląska będzie prowadzony z nadajnika Katowice Kosztowy czy też innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Multipleks jest już nadawany w Rybniku oraz z komina kopalni w Ornontowicach, a dokładne parametry znajdziejsz tutaj: http://radiopolska.pl/wykaz/pokaztv_stacja.php?pid=72

 

Sprawdzałeś już odbiór na kanale 47? Jeżeli nadal niema, to w ostateczności zostaje przestawienie anteny na skrzyczne, gdzie MUX1 i MUX3 są nadawane na tym samym kanale co na Kosztowach, tylko jedynym wyjątkiem jest MUX2 na kanale 58 zamiast 49. Powinno wszystko działać.

 

PS. Wolałbym aby na ten temat dyskutować dalej w tym wątku: viewtopic.php?f=143&t=34514

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dzisiaj i jutro w telewizji TVT można zobaczyć bardzo fajny film "Jak przed wojną" (2004) z Klub Filmu Niezależnego.

 

"Dwoje staruszków siedzi na ławeczce przed domem i patrzy w stronę szosy. Poboczem szosy idzie kilku umorusanych bezrobotnych, prowadząc stare rowery, na których wiozą worki z uzbieranym węglem, złomem i drewnem. Babcia (do staruszka) - Patrz, jak przed wojną !"

http://www.kfn.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=43&Itemid=53

 

Emisja w Telewizji TVT - "Jak przed wojną" (2004):

21.45 - 15.11.2014r.

07.30 - 16.11.2014r.

10.50 - 16.11.2014r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...