Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście to wina Sportklubu, że bałwany w Argwntynie co chwile zmieniaja, plan transmisji albo podaja go na ostatnia chwile.

 

No na pewno jest lepsza niż Orange sport podczas wszystkich transmisji przez nich realizowanych.

Moim zdaniem jest właśnie odwrotnie, OS ma bardzo słabą jakość, ale Sportklub to już w ogóle tragedia, tak jakbym odtwarzał archiwalny mecz z kasety :/

Jakosc podczas transmisji 1. Ligi trudno nazwac archiwalna kaseta. Dno i tyle. Rozumiem jakies jednorazowe problemy techniczne, ale u nich jest tak ciagle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać Sportklubu do OS, OS jeszcze coś tam zipie, ma niezłe prawa ( Puchary krajowe czy 1liga, albo PLMMA) i da sie to ogladac ale sportklub to juz po prostu tragedia calkowita, jakas liga belgijska czy argentynska, albo hiszpanska w reczna....nikogo to praktycznie nie interesuje po za garstka ludzi, no i jeszcze te reklamy w studio moderna... jedyne co tam jest warte ogladania to as wywiadu ale i tak go potem wrzucaja na yt ..

albo sporty walki z odtworzenia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Marcin Grzywacz wrócił do Sportklubu z Orange Sport ?

Jest tam, jak to sam określił na twitterze "gościnnie" :D

Jego twitter:

"Dzis goscinnie zapraszam do Sportklubu na Torneo Final 2014: 21:00 Estudiantes - Godoy Cruz i 2:30 Olimpo - River. Bedzie sie dzialo!" i w dodatku odpowiedź na to kto komentuje " no niestety awaryjnie ja..." :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miczki
to ciekawa sprawa, ciekawe co się stało z Bystrzyckim, Rabijem i Mirosławskim, a druga sprawa to dlaczego "niestety" ..?

 

Napisał "niestety", bo zrobił to pewnie z musu, ale chciał być w porządku wobec Bartłomieja Rabija, byłego kolegi z pracy. Powód obecności Grzywacza na antenie Sportklubu jest prosty - nie miał, kto zasiąść za mikrofonem. Mirosławskiego chyba zwolnili, ponieważ od prawie 2 miesięcy żadnego meczu nie relacjonował. Jego AS Wywiadu był nagrywany dużo wcześniej. Rabij ma jeszcze wiele innych obowiązków, m. in. redaguje gazetę "Just Kick It" od Panini. Bystrzycki natomiast nie jest w stanie komentować 5-6 meczów tydzień w tydzień i czytać kilku magazynów. Ma on dopiero 24 lata, więc musi też mieć czas dla siebie.

 

Czasami, jeśli nie mogli znaleźć sprawozdawcy, to transmitowali wydarzenie bez komentarza. Takie zagranie jednak w przypadku dwóch meczów finału ligi argentyńskiej byłoby sporym przegięciem.

 

Ogólnie coraz więcej wskazuje na to, że prędzej czy później polska wersja SportKlubu zostanie zlikwidowana. A szkoda. Jeśli dojdzie do niego jeszcze Orange Sport, to nie będzie miejsca na kanałach sportowych dla młodych dziennikarzy. nC+ i Polsat zatrudniają tylu komentatorów, że nie są w stanie ich wszystkich obsadzić, w Eurosporcie korzystają tylko ze sprawdzonych, a w TVP każdy trzyma się swojego stołka. Smutna prawda.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Mirosľawskiego nie zwolnił, AS WYWIADU jest zazwyczaj nagrywany 3 dni przed premierą, a ostatnio słyszałem Patryka w Jupiler Pro League. A to teraz są juz finały Ligi Argentyńskiej? Bo z tego co wiem TORNEO FINAL nie znaczy finału, tak po prostu nazywa się liga argentyńska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to teraz są już finały Ligi Argentyńskiej? Bo z tego co wiem TORNEO FINAL nie znaczy finału, tak po prostu nazywa się liga argentyńska.

Masz rację. Kolega wyżej trochę pomylił. Teraz trwa tzw. sezon zamknięcia. Takim finałem można nazwać mecz pomiędzy zwycięzcą Torneo Inicial(aktualnie San Lorenzo), a Torneo Final(właśnie rozgrywany) który nazywa się "Superfinal" i będzie rozegrany gdzieś pod koniec czerwca :smile:

 

Mirosławski w swoim programie ze 100 razy już powiedział, że poziom ligi belgijskiej jest słaby i ciężko mu się to komentuje dlatego też widocznie nie pcha się do komentarza. Jeden z komentatorów Sportklubu mówił kiedyś, że ma płacone od skomentowanego meczu więc, czy tam jest i potrzebuje kasy zależy tylko od niego. Dodatkowo przecież podłapał robotę w Eurosporcie i zdaje się, że nie tylko biegi narciarskie będzie tam komentował(swoją drogą zdaje się, że dzięki ASowi załatwił sobie tę robotę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As Wywiadu jest nagrywany około miesiąc do przodu.. jak byl strejalu dzien przed meczem ze szkocja to opowiadal o tym meczu ze dopiero za miesiac jest

 

No, ale z w przypadku Piotra Olkowicza i Przemka Pełki to były 3/4 dni... Wiem, bo miałem okazje z nimi o tym rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Nie wiem jak innym ale mi bardziej niż marna jakość obrazu przeszkadza komentarz Bystrzyckiego, tego gościa nie mogę jakoś słuchać.. Próbowałem kilka razy i zawsze wymiękam.. A Mirosławskiemu w jednym z AW Tomasz Lach zaproponował komentowanie meczy na Eurosporcie, w tym wydaniu AW T.Lach zdradził, że M.Borek decyduje o obsadzie komentatorskiej Bundesligi, a wszystkie inne mecze piłki obsadza w Eurosporcie właśnie Tomasz Lach... Nowego sezonu ligi brazylijskiej Sportklub raczej nie pokaże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rabij temu zdecydowanie zaprzecza. Na shoutboxie Radia Brazylia napisał: "Wszystko gra. Nikt niczego nie likwiduje. Jadę na miesiąc do Brazylii a potem wracam do pracy i nowej nie szukam więc pogłoski o śmierci są przedwczesne;) Problemów z komentatorami nie przewiduję. Jedynie z żeglarstwem jest kłopot z obsadą co wynika z rzadkości tychże. SK jest małą, niszową stacją, która nie ma zamiaru kopać się z nc+ czy Polsatem. My jesteśmy jak Las Palmas czy Almeria i nie podniecamy się wystawieniem na rynek Faberegasa czy Di Marii, interesują nas raczej inni ludzie. Albo jak z samochodami, potrzebujemy bagażówki a nie tira bo nie wozimy kontenerów, raczej przeprowadzki meblowe. I tyle, to nie jest strona SK więc nie prowadźmy dyskusji na ten temat na shoucie".

 

Czyli będzie tak jak wcześniej - Węgrzy prawa kupią kilka dni przed rozpoczęciem ligi albo krótko po :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...