Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mateusz być może nie będzie już turniejów Atp 500. Na pewno nie będzie turniejów na początku sezonu w Australii i w Indiach. Na tym rękę już położył Polsat. Na razie co do atp 500 i 1000 nie ma pewności kto je rozporowadza, czy samo ATP czy IMG. Jeżeli ci drudzy, to 99,9 %, że wszystko będzie w PS i PSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niektórym pewnie trudno w to uwierzyć, ale są w tym kraju ludzie, którym skoki koło tyłka latają i oglądali kosza. Mecz był genialny, elektryzujący do końca (

), wielka wygrana Realu Madryt, ale tuż po jego zakończeniu Wojtek Michałowicz się pożegnał i nie zobaczyliśmy wręczenia pucharu, radości itd. Dodam, że mecz się skończył o 20, a następny live mieli zaplanowany dopiero na 20:30, więc spokojnie mogli pokazać. A tymczasem nie dość, że jakość fatalna, to jeszcze kończą w takim momencie. I to nie po raz pierwszy! :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

 

Amatorszczyzna Sport Klubu.

 

Czy w Polsce jest tylko jeden komentator od koszykówki? Skoro Pan Michałowicz nie był dyspozycyjny żeby zostać dłużej może trzeba było wynająć kogoś komu na tej robocie faktycznie zależy, kogoś nieobciążonego obowiązkami w kilku miejscach pracy jednocześnie.

 

Ja rozumiem, że koszykówka w naszym kraju dołuje, ale chyba Pan Michałowicz nie jest niezastąpiony. Nie jest jedynym komentatorem w Polsce zajmującym się koszykówką. Entuzjastów, pasjonatów, sympatyków tej dyscypliny jest w Polsce nadmiar. Zaufajcie mi.

 

Aż strach pomyśleć co by się stało gdyby doszło do awarii prądu w hali w której rozgrywał się ten mecz. Pan Michałowicz w połowie spotkania spojrzałby na zegarek i powiedział: "Sorry, ale się zwijam. Dalszy ciąg meczu obejrzycie państwo bez komentatora" (???)

 

W takiej sytuacji Michałowicz nie ma sobie nic do zarzucenia co innego Sport Klub. Amatorka goni amatorkę. Stawianie sprawy na ostrzu noża i stąpanie po cienkim lodzie bywa złowieszcze, a co by było gdyby mój scenariusz się ziścił? Sport Klub wyłączyłby komentarz zarzucając tekścikiem: "problemy techniczne, przepraszamy za brak komentarza"? A może oddelegowałby jakiegoś Mirosławskiego żeby dokończył? A może po prostu zakończyłby transmisję przedwcześnie?

 

Zrozumiałbym jeszcze gdyby chodziło o niedyspozycję Grzegorza Pajdy, a cała sytuacja dotyczyłaby transmisji z saneczek, bobslejów czy skeletonu... ale litości, tu chodzi o koszykówkę.

 

Sport Klub miał przynajmniej jakiś "powód". A jaki powód miał niedawno Eurosport czy przed kilkoma laty Canal+? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy tylko Michałowicz komentuje NBA w Canal+ ? Bo oni jak widziałem, to mają dość dużo ludzi od koszykówki.

 

Michałowicz to człowiek, który potrafi 7 meczów w tygodniu komentować. 4 mecze NBA w nc+, dwa Ligi ACB w Sportklubie i mecz Euroligi w FOX. Jest niesamowity.... :D

 

 

A w nc+ od kosza jest jeszcze Durda i Łopaciński, lecz oni są najczęściej tylko lektorami w magazynach i prowadzą studio.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po co CP ma dodawać kanał do swojej listy? Jeśli go nie doda to kanał szybciej padnie a wtedy CP za pół darmo będzie mógł przejąć prawa do transmisji. Już i tak pewnie jadą na "oparach". W badaniach oglądalności zajmują przedostanie miejsce (110) a w grupie komercyjnej ostatnie (111).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...