Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

Mała poprawka, mecze.. Sportklub pokazuje obecnie więcej meczy bez komentarza niż z komentarzem.. Albo nie mają komentatorów, albo mają problemy techniczne.. Chyba, że takie prawa wykupili.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka, mecze.. Sportklub pokazuje obecnie więcej meczy bez komentarza niż z komentarzem.. Albo nie mają komentatorów, albo mają problemy techniczne.. Chyba, że takie prawa wykupili.. ?

Problemy techniczne(a dokładniej ze światłowodem), tyle się dowiedziałem od Sportklubu. Niestety cała 2 kolejka będzie jeszcze z problemami, wszystko ma wrócić do normy od kolejki nr. 3. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem o tym pisac, ale byla awaria - mecze na Sportklubie bez komentarza ... Nie wiem czy gorzej to czy lepiej, bo komentarz Sportklubowy troche mnie odpycha.

Co mecz Primeira Liga to bez komentarza za kazdym razem wlacze :D Dzis o 3 rano lecial Sporting Lizbona z komentarzem, to taki "wyjatek" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten magazyn skrotow to jest lekko mowiac parodia (wyniki sa podawane na samym starcie - WTF?), osoba prowadza mam wrazenie ciagle jest pijana (czasem mozna sie nawet razem z tym prowadzacym posmiac) ale najgorsza jest pora emisji - premierowa emisji we wtorki w czasie gdy zwykle gra LM lub sa puchary krajowe a powtorka tylko jedna w piatek w czasie gdy gra Bundesliga m.in.

 

Serio, mogliby ten czas emisji zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos w ogole wyjasnic o co chodzi z ta liga portugalska? Dlaczego jest pokazywana jak np. nasza 1. liga albo jakies mecze w Armenii, Azerbejdzanie, Kazachstanie itp.? Poza meczami FC Porto, Benficu Lizbona, Sportingu Lizbona, Sportingu Braga i ewentualnie kilku innych druzyn to realizacja jest na poziomie zenujacym. To tylko Sportklub w taki sposob ja pokazuje, czy ogolnie jest tak pokazywana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wlasnie wydawalo i chcialem sie upewnic. Naprawde to wyglada strasznie i tragicznie, do tego poziom meczow poza wielka czworka to tez cos, czego nie jestem w stanie opisac, brak slow na ta beznadziejnosc, do tego te puste trybuny ...

6. liga w Europie a taka realizacja, ze brak slow. Tak jak pisalem juz w temacie z LM i LE - liga portugalska jest tak wysoko tylko dzieki wystepom tych 4ech druzyn w europucharach, reszta ligi jest spokojnie na poziomie lub ponizej Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wlasnie wydawalo i chcialem sie upewnic. Naprawde to wyglada strasznie i tragicznie, do tego poziom meczow poza wielka czworka to tez cos, czego nie jestem w stanie opisac, brak slow na ta beznadziejnosc, do tego te puste trybuny ...

6. liga w Europie a taka realizacja, ze brak slow. Tak jak pisalem juz w temacie z LM i LE - liga portugalska jest tak wysoko tylko dzieki wystepom tych 4ech druzyn w europucharach, reszta ligi jest spokojnie na poziomie lub ponizej Ekstraklasy.

Nie bez przyczyny każdy z tych średniaków portugalskich ucieka, bo płacą gorzej niż w naszej Ekstraklasie. Realizacja meczów, których nie pokazuje się w TV też lekko śmieszna jak na profesjonalną ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...