Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie śmieszy to że ma obsesję, bo sami widzimy co Szpakowski mówi i robi. Żenujące było to, że jak już Szpakowski przyszedł do Mirosławskiego to ten był grzeczny jak dziecko. Nie wytykał mu prawie błędów, a z przykładem Puyola nawet wręcz mu pomógł w tłumaczeniu się z wpadek. Potem sam Mirosławski przyznał w innych rozmowach, że wytykanie komuś błędów jest łatwe poza oczami, ale jak się już spotkali to bał się mówić. Ta rozmowa to była jedna z większych porażek tego "Asa", inna sprawa, że Szpakowski nie należy do ludzi wybitnie inteligentnych, więc każda uwaga go denerwowała, zaczął się puszyć, obrażać, jak zauważył sam Mirosławski, więc ciągnięcie tego mogło doprowadzić np. do przerwania rozmowy. Co by nie powiedzieć to taki Szaranowicz mimo też wielu potknięć, jest jednak w rozmowie człowiekiem inteligentniejszym o dwie klasy. Potrafi coś powiedzieć nie tylko o sporcie. A taki Darek to tylko piłka i nic poza.

 

Żeby mieć możliwość zobaczenia swoich słabości trzeba mieć pokorę i dystans do siebie. A pamiętamy jaką butną, idiotyczną mowę Szpaq wygłosił podczas meczu na MŚ Belgia - Rosja. O tego czasu już dobitnie wiemy, że Szpakowski swoich błędów nie widzi, nie chce widzieć i nie będzie widzieć. A poprawa, zmiana na lepsze już mu nie grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowskiemu faktycznie troszkę może dystansu brakuje, choć sam fakt,że przyjął zaproszenie dobrze o nim świadczy, bo nie każdy by się na to zdobył widząc jaki stosunek ma do niego autor programu. Jednak chyba rolą prowadzącego nie jest poniżanie czy obrażanie gościa- Mirosławski i tak wyraził krytyczną opinię. Jednak np. bardzo pozytywnie się o Szpakowskim wyraził w jednym z Asów wywiadu Bożydar Iwanow. Powiedział,że to osoba sympatyczna, że mu dużo pomógł,że był do tego chętny, choć początki były może nie najlepsze.

Natomiast przebieg rozmowy- to zależy od prowadzącego o co pyta w dużej mierze, np rozmowa z Miklasem to było jedne wielkie wylewane żółci na ludzi z TVP. Zydorowicz, który też tam pewnie iał jakieś zatargi z Szpakiem nie wywlekał tego publicznie choć Mirosławski wiele robił by zrobić z tego odcinek by tu obrażać, poniżyć Szpaka,ale ze względu na postawę Zydorowicza to nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.sporteuro.pl/sport/wywiady/266-piłka-nożna/11526-świat-uciekł-szpakowskiemu.html?start=1&c6b8939a40e687884ce10a33bf631cd7=82fd91ca86355fb80eb8cfb8ef0094d1

Z jednej strony potwierdzenie pewnej obsesji,a z drugiej jednak pokazanie tej drugiej strony Szpaka- tej prywatnej, w której tak źle nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miroslawski potwierdzil ze odchodzi ze Sportklubu

Przyjmując propozycję od Eleven, byłem świadomy tego, że moja przygoda ze Sportklubem musi się skończyć. Nowy projekt pochłania mnie w pełni, więc nie miałbym już czasu zajmować się jeszcze pracą w mojej byłej stacji. A poza tym nie wypadałoby mi również łączyć obowiązków szefa redakcji Eleven i dziennikarza Sportklubu – to nie wyglądałoby dobrze. Podziękowałem moim byłym kolegom za 6 lat wspólnej pracy, dziękuję im również i teraz publicznie, rozstajemy się w przyjaznej atmosferze. -

http://spam.pl/patryk-miroslawski- ... info24-pl/

 

Nie zdziwie sie jak Miroslawski sciagnie do Eleven innych dziennikarzy Sportklubu, w szczegolnosci takiego pasjonata jak Rabij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Serie A w siatke nadal w Sportklubie. Info z FB

Do startu włoskiej ligi siatkarskiej jeszcze sporo czasu, lecz dokumenty rejestracyjne klubów na nowy sezon już potwierdzono! Oto lista klubów, które w sezonie 2015/16 oglądać będziemy na antenie Sportklubu

Liga portugalska tez prawdpodobnie nadal w Sportklubie

http://www.sportklub.pl/casillas-zagra-w-fc-porto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie wiemy co będzie z ligą portugalską w nowym sezonie, ale już za kilka lat te prawa mogą być w ogóle nie opłacalne. A to za sprawą FC Porto, które zakupiło Porto Canal i prawdopodobnie tam już wkrótce będzie wzorem Benfiki transmitowało domowe mecze. Nie podoba mi się takie cudowanie, u siebie w kraju niech robią co chcą, ale jak puszczają prawa w świat to nie powinno być takiego podziału tylko bierzesz wszystkie mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem jak według was ale w moim odczuciu po starcie Elevena kanał Sportklub z którego pochodzi część załogi powinna wziąć się za siebie i podmienić w Cyfrowym Polsacie Fightklub lub dorzucić go jako uzupełnienie tej stacji. Inaczej Sportklub zostanie całkowicie zdeptany przez nowego konkurenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż niestety tak jest - swoją mizerną decyzją (a z takich Cyfrowy Polsat niestety słynie) nie potrzebnie utarli nosa Sportklubowi i jego widzom. Ciekawe co CP zrobi z Elevenem i czy razem z jego startem uzupełni braki o Sportklub. Przynajmniej z takim zestawem stacji sportowych dogoniliby konkurencje z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż niestety tak jest - swoją mizerną decyzją (a z takich Cyfrowy Polsat niestety słynie) nie potrzebnie utarli nosa Sportklubowi i jego widzom. Ciekawe co CP zrobi z Elevenem i czy razem z jego startem uzupełni braki o Sportklub. Przynajmniej z takim zestawem stacji sportowych dogoniliby konkurencje z nc+.

 

O ja cię kręcę, to Sportklub ma grupkę fanów czy jak im tam - widzów? Z tego co wiadomo, to raczej nie szczycą się posiadaniem wielu jakichś rozszarpywanych praw do transmisji.

 

I pewnie dlatego Fightklub był choć trochę atrakcyjniejszym wyborem wobec posiadanego przez CP w ofercie Fightboksa.

 

Co obrotniejszy pracownicy powinni szukać lepszej pracy, a jeśli Sportklub jest w jakiś sposób powiązany z tym nowym projektem, to powinien być przez niego wchłonięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co obrotniejszy pracownicy powinni szukać lepszej pracy, a jeśli Sportklub jest w jakiś sposób powiązany z tym nowym projektem, to powinien być przez niego wchłonięty.

Też o tym pomyślałem - zresztą to samo mogło by być z Orange Sport który też ma część załogi w Elevenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...