Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie był zainteresowany warunkami, jakie nadawca przedstawił.

 

Mam nadzieję, że wkrótce nadawca zajmie się problemem braku wersji HD. Bo to naprawdę dziwna sytuacja, że podstawowy kanał tego nadawcy nie jest w wysokiej rozdzielczości, a ten dodatkowy - tak. Zazwyczaj powinno być na odwrót. Szczególnie, że sporty walki są u nas mniej popularne od piłki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałkowych meczów nie pokazują live, tak mają i niestety tego się trzymają. Szkoda bo przy poniedziałku jest mniej transmisji i z ciekawością można spojrzeć na ligę portugalską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Marcin Grzywacz pojechał ostro : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pa ... owej-wideo

Swoją drogą Paweł Zarzeczny

Ale nie [beep]two i prostactwo, w dodatku transmitowane do tysięcy młodziaków, którzy myślą, że to w porzo - podkreślił. - Spełnił ten chłoptaś dobrą rolę - pokazał że wolność bywa zdradliwa. Że można za bardzo się rozpędzić - napisał o Grzywaczu.

Pisze to człowiek, który na co dzień operuje [beep]twem i prostactwem- trochę to śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarstwo sportowe w Polsce to jakieś totalne nieporozumienie, jakiś totalny brak standardów. Zero profesjonalizmu, zero obiektywizmu... niski poziom merytoryczny, wizerunkowy aż bije po oczach, po uszach, po wszystkim. Jak patrzę na tych trzech otyłych Panów, siedzących we własnych okruchach, w całkowitym nieporządku, nieładzie, wyrażających się nieskładnie, wulgarnie, nadużywających publicznie alkoholu i uważających się za nie wiadomo kogo to człowiekowi nie chcę się płakać, ani śmiać tylko chcę się [beep]ć.

 

Niewiele jest osób z tego pseudo dziennikarskiego środowiska sportowego, których darzyłbym szacunkiem. Oj niewiele...

 

W dzisiejszych czasach byle osoba z ulicy może złapać za mikrofon lub wejść do studia i albo zrobić show na tle tej dziennikarsko-eksperckiej stęchlizny albo skompromitować się na oczach tysięcy/milionów jak Szpakowski, Kowalczyk lub taki właśnie Grzywacz. Ostatnio miałem przyjemność grać w grę FIFA 15 i tak wsłu[beep]ąc się w komentarz Szpakowskiego zdałem sobie sprawę, że ten typ w jednym zdaniu zrobił cztery błędy. Kapujecie? Nawet w grze komputerowej gada jak potłuczony :lol2:

 

Wymieniam m.in. nazwisko Kowalczyka, bo choć powszechnie nie uważa się go za dziennikarza tylko "eksperta" to właśnie nasi polscy dziennikarze powołali takich jak on i jemu podobnych do życia, do służby w telewizji, w mediach. Słuchania ich bełkotu oraz oglądania w internecie ich lifestyle'u, nad rzeką, na bani...

 

Na palcach dwóch rąk można wskazać komentatorów, dziennikarzy, ekspertów godnych naszej uwagi.

 

Zarzeczny to też dobry aparat. Z jednej strony chwali się, że ma historię Rzeczpospolitej w jednym paluszku, a z drugiej nie wie kto grał w ostatnim finale piłkarskich Mistrzostw Świata... czy to wciąż dziennikarz sportowy czy jakiś pozer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko szkoda mi gościa. Przeprosił na Twitterze. Na pewno jest mu teraz głupio. Po prostu za dużo wypił. Na pewno jest sporo racji w tym co piszesz Alfie, ale akurat Grzywacza cenię jako komentatora. Ten Antonio albo któraś z tych dziewczyn mogli wyłączyć kamerę. Co do Zarzecznego - czasem mam wrażenie, że gość włącza telewizję, czyta gazety, wysłu[beep]e opinie, a później mówi coś zupełnie odwrotnego, do tego co sądzi większość ludzi. Kiedy np. piłkarze przegrywają i wielu ich krytykuje, Zarzeczny mówi coś w stylu: "Wy nawet piłki nie potraficie prosto kopnąć". A kiedy wygrywają to jest: "Wielkie mi rzeczy, nic wielkiego". Pamiętam jak pojechał po Piotrze Żyle, kiedy ten wygrał konkurs skoków i był 16 w PŚ. Powiedział, że Podbeskidzie też jest 16 w Ekstraklasie i jakoś nikt go nie chwali. Zapomniał tylko, że Żyła był 16 w gronie kilkudziesięciu skoczków z różnych krajów, a sympatyczna drużyna "Górali" była 16 w gronie szesnastu drużyn i to tylko z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mirosławski ma obssję Szpakowskiego. W rozmowie niemal z każdym chce znaleźć potwierdzenie,że Szpakowski jest beznadziejny,że się nadaje,że ich wygryzał itd.. Nie wiem co mu Szpakowski takiego zrobił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...