Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Sportklub te transmisje tenisistów stołowych ma im realizować pewna tv internetowa. Dosył im mają robić przez stream 5 Mb/s , a Sportklub to będzie po prostu retransmitować. Słowa zakupił bym napisał w cudzysłowie 8) Bo tak naprawdę Sportklub dostał możliwość puszczenia w TV (info pewne z pierwszej ręki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sportklub robi swietna robote Liga Portugalska - wlasnie ogladam powtorke Porto i o 21 zamierzam obejrzec mecz na zywo. Szkoda, ze godziny meczow koliduja z tymi na nC+ lub Eurosporcie, zawsze wybieram te o lepszej jakosci przekazu. Powtorki akurat da sie jakos obejrzec ,wiec nie jest zle, chociaz mogloby byc ich wiecej. Jednak z tym, ze puszczaja Magazyn Portugalskiej o tej godzinie we wtorki kiedy przewaznie jest Liga Mistrzow albo jakies inne mecze ligowe w Europie na nC+ to troche przesadzili. Powinni to przestawic na inny dzien (poniedzialek bylby dobry), albo inna godzine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą chyba dokupić osobno, ale pewnie to mało opłacalne. Co do streamu to jakość w telewizji też dużo do życzenia pozostawia :)

Nie mogą dokupić, bo Benfica po prostu meczów u siebie nie sprzedaje i pokazuje je wyłącznie w klubowej telewizji Benfica TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupować mało interesujące mecze ligi portugalskiej, mogliby w końcu zainwestować w SportKlub HD. FightKlub HD już od jakiegoś czasu śmiało sobie poczyna w kablu (Vectra, Multimedia). Główny kanał też mógłby. Bo ta zupa pikseli wygląda momentami strasznie na dużych przekątnych ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą chyba dokupić osobno, ale pewnie to mało opłacalne. Co do streamu to jakość w telewizji też dużo do życzenia pozostawia :)

Nie mogą dokupić, bo Benfica po prostu meczów u siebie nie sprzedaje i pokazuje je wyłącznie w klubowej telewizji Benfica TV.

Mogliby kupić, ale osobno, Eurosport Azjatycki pokazuje mecze Benfici u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Lepsze nawet gorsze HD od obecnego SD. I co mi po meczach nawet Benifici, skoro zamiast piłkarzy widzę tylko plamy pikseli. Niestety, kanał sportowy w HD (nawet bez natywnych materiałów) to dzisiaj podstawa. PSN czy OS mają przynajmniej informacje, które to rekompensują. SportKlub nawet tego nie ma. Dlatego oglądalność słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to napisał ten co wykupił siatkówkę gdzie 3 kanały były w SD a tylko jeden w HD.I na każdym kroku się zachwycał tym produktem i chwalił CP.Przyimnij jedną wersję i jej się trzymaj.Komu pasuje ten będzie oglądał i Sportklub i w wersji SD a jak Tobie nie pasuje to nie wybieraj tego kanału.A zainteresowanie tą ligą było o czym świadczyły częste zapytania tu na forum.Mało tego Sportklub jest w pakietach a nie dodatkowo płatny jak to za co płaciłeś prawie 100 zł i jeszcze się tym zachwycałeś.Informacje Ci rekompensują złą jakość?Brawo idż oglądać informacje zamiast sport na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Polsatu były lepszej jakości od SportKlubu. Oglądałem głównie ten w HD. :P Poza tym, ja całkowicie nie neguję SD. Zastanawiam się tylko, czemu najpierw nie zaiwestowano w jakość głównego kanału? Sporty walki są u nas mniej popularne od piłki nożnej. Jak słusznie stwierdzasz, nawet trzeciorzędne spotkania mają większą oglądalność, niż FightKlub. Sytuację podkreśla fakt, że obecna emisja HD w kablu prawie nic ich nie kosztuje.

 

I tak, informacje rekompensują złą jakość - mowa o napisach ekranowych. Bo dostaję coś, co dodatkowo przyciąga moją uwagę. Czcionka nie musi być super wyraźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale który wymieniłeś też rarytasów nie ma jeśli chodzi o ofertę.Chyba nie liczysz że jacyś podrzędni zawodnicy i gale o pietruszkę przyciągną widzów.Tak samo jak i Sportklub ma słabą oglądalność i duży na to wpływ ma jakość techniczna.Bo oferta jest całkiem całkiem trochę piłki trochę kosza,ręcznej i siatkówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kupować mało interesujące mecze ligi portugalskiej, mogliby w końcu zainwestować w SportKlub HD. FightKlub HD już od jakiegoś czasu śmiało sobie poczyna w kablu (Vectra, Multimedia). Główny kanał też mógłby. Bo ta zupa pikseli wygląda momentami strasznie na dużych przekątnych ekranu.

Był już taki kanał, co emitowały tylko Ligę Mistrzów. Ale w HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego? Mnie nie o to chodzi, od tego mam kanał premium. Niszowe transmisje mogą być, nie mówiłem że ich nie oglądam. Zwracałem tylko uwagę, że IKO Media Group prowadzi bezsensowną politykę rozwoju. Najpierw powinno się rozwijać swój główny i najlepszy kanał. Widocznie mają jakieś inne źródła dochodu i niezbyt im zależy na szerokiej widowni SportKlubu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...