Skocz do zawartości

Pozycje warte obejrzenia w polskiej TV


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosenne nowości TVN Turbo

 

28 SEKUND

Jest to tytuł polskiej serii reality o pracy straży pożarnej. Widzowie zobaczą prawdziwych bohaterów, ludzi, którzy nierzadko narażają swoje życie, by ratować innych. Dzięki TVN Turbo widzowie będą uczestniczyć w akcjach ratowniczych. Emisja programu we wtorki o 21.00 od 27 lutego.

 

OPERACJA TUNING

„Operacja tuning” to program o tuningu samochodów prowadzony przez popularnego polskiego rapera - Tede, który pokaże, jak bardzo można ulepszyć, ale też zepsuć samochód. W programie, prezentowane będą nowości car audio i relacje z imprez. Emisja programu w niedziele o 9.30 od 25 lutego.

 

SZYBKA JAZDA

Program dla miłośników szybkiej, ale bezpiecznej jazdy. Znany rajdowy kierowca Rafał Marton pokaże techniki efektownej jazdy. Zdradzi też przydatne sztuczki, które pozwolą szybko i bezpiecznie wyprowadzić auto z opresji. Emisja w soboty o 9.30, od 24 lutego.

 

GADŻET LABORATORIUM

To program dla ludzi kochających gadżety. Gubisz się w świecie gadżetów? Wahasz się, czy kupić telefon komórkowy naszpikowany przeróżnymi funkcjami, czy też jego uboższą wersję? Redakcja TVN Turbo sprawdzi, przetestuje, wykryje każde kłamstwo producenta. Emisja w soboty o 21.00, od 24 lutego.

 

SPORRRT

Jest to propozycja dla miłośników szybkości, w którym prezentowane będą wszystkie możliwe odmiany sportów motorowych: począwszy od rajdów samochodowych, poprzez wyścigi górskie, rajdy pustynne, rallycross, skończywszy na mniej popularnych dyscyplinach motosportu. Fachowy komentarz zapewnią: prowadzący Wojciech Garbarz i jego goście, m.in. Robert Kubica, Krzysztof Hołowczyc czy Leszek Kuzaj. Emisja w niedziele o 22, od 25 lutego.

 

DAKAR 2007

Program ten jest opowieścią o Grzegorzu Baranie i Rafale Martonie - załodze ciężarówki Unimog startującej w rajdzie Dakar 2007 w barwach Diverse Extreme TVN Turbo Team. Emisja w soboty o 17.30, od 3 marca.

Edytowane przez Sentence
Zaktualizowano tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Osobiscie nie mam nic do TEDE'go podoba mi sie jego wyluzowanie (choc nie koniecznie muza). Bardzo dobrze ze tvn turbo stawia tez na luz i programy prowadzone spontanicznie, choc z kultura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktos powiedzieć dlaczego na TVN Turbo nie ma np. relacji z Motocrossowych zawodów, Nascar czy Superbike ? Czyżby inne Polskie stacje miały do nich prawo ? Na Polsacie i Eurosport nic z tych rzeczy nie widziałem(co prawda kupiłem CP dopiero pod koneic jesieni więc moge się mylić), a na C+ leci tylko piłka i ew. kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Przez te nowości zszedł mój ulubiony program: "Ale dziura"

 

A czemu wlasciwie zdjeli ten program. Tez uwielbialem go ogladac. Moze byl za ostry i TVN zostal postraszony sadem albo jakas kara :shock::?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W wiosennej ramówce męskiej telewizji TVN Turbo znajdzie się dziewięć nowości, z czego pięć to produkcje polskie z udziałem m.in. Doroty "Dody" Rabczewskiej, Wojtka Jagielskiego czy Rafała Rulskiego.

Wiosennym hitem ramówki ma być program "Jazda z Dodą", w którym popularna piosenkarka Dorota Rabczewska uczy się jeździć samochodem i przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy.

 

Kolejną nowością jest "Szkoła szybkiej jazdy" gdzie widzowie już nie zobaczą jak inni uczą się jeździć, ale sami czegoś się nauczą. Kierowca wyścigowy - Mistrz Polski Rafał Rulski opowie o technice szybkiej jazdy i zaprezentuje sztuczki, które pomogą wyprowadzić auto z opresji.

 

Z kolei w "Jeździe próbnej" Wojtek Jagielski będzie spełniał marzenia telewidzów. Chyba każdy z nas chciałby poprowadzić najdroższy, najszybszy i najbardziej luksusowy samochód – taki do którego nie mamy dostępu.

 

Kolejna pozycja to "Sparing", czyli dyskusje dwóch dziennikarzy, Adama Kornackiego i Rafała Klimkowskiego, którzy spierają się o zalety i wady wybranego auta. Dużo fachowej wiedzy i ciekawych informacji.

 

Dla fanów majsterkowania "Złota rączka", gdzie bohaterami są widzowie, którzy zdecydowali się walczyć o miano tytułowej złotej rączki. W każdym odcinku dwóch z nich podejmuje różne wyzwania z dziedziny majsterkowania.

 

Obok produkcji polskich zobaczymy jeszcze zagraniczne magazyny: "Siła ognia", "Pijani i niebezpieczni", "Domowi konstruktorzy" i "Katastrofy lotnicze". TVN Turbo wyemituja także nową serię legendarnego brytyjskiego programu "Top Gear". W nowym sezonie nie zabraknie takich produkcji jak: "Automaniak Max", "Gadżet Laboratorium", "Szkoła Auto" czy "Zakup kontrolowany".

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...