Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam tylko kiedy P1 zacznie nadawac w HD droga sat., wtedy Puls TV powinien sie ze wstydu spalic, a na pewno bedzie mu łyso.

Kiedyś stacja coś pobrzdąkiwała o czerwcu ale nie wiem na ile te plany okażą się prawdziwę. Z tego co pamiętam z tego powodu mieli Top Shop skrócić lub wręcz wyrzucić na zbity pysk z tego powodu :D

Póki co największą trwogą tej stacji jest nie tyle program co poziom profilu na Facebooku wołający o pomstę do nieba co zresztą zauważyło konkurencyjne forum spod znaku M2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Albo filmy i seriale do których zresztą teraz nieśmiało wracają. Podsumowując Polonia 1 będzie miała czym zagospodarować czas po Top Shopie i Różowej Nocy. Ciekawe tylko czy podobne treści znikną też z oferty kanału Tele 5. W końcu zapychają tym ramówkę tej stacji a potem dziwią się dlaczego przegrywa konkursy na kanał dla cyfrowej telewizji naziemnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby było inaczej, to już dawno by z tego zrezygnowali. Możliwe, że P1 pójdzie bardziej w kierunku kanału muzycznego, tym bardziej że już samo logo jest w odpowiednim to tego stylu. Ewentualnie lepiej zrealizują wcześniejsze zapowiedzi, które polegały na tym, że T5 miał być kanałem ogólnym dla mężczyzn, a P1 kanałem ogólnym dla kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa noc przecież zostaje - nie wprowadzaj w błąd.

Szkoda. Myślałem że jak wywalają jedno i drugie to wyrzucą bądź skrócą drugie, zgubne dla Polonii 1 pasmo programowe.

A co Ci to przeszkadza? Nie lubisz sobie popatrzeć na dziewczynki? Listy kanałów są bardziej podniecające? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto plany Polonii 1 na ten tydzień:

https://fbcdn-photos-f-a.akamaihd.net/h ... 7fabe9607b

Jak widać P1 ponownie zaczyna się robić ogólną stacją telewizyjną. W moim odczuciu jednak pasmo Ezo TV powinno pojawić się w południe a nie bezpośrednio przed Magiczną.tv. Poza tym mogliby wzmonić program własny P1 o dodatkowe godziny skoro Top Shop powoli będzie usuwany z ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...