Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. To jest program satyryczny pokazujący w krzywym zwierciadle polską ezoterykę. Co do wróżby to powiem że dotyczyła ona... Polski na Eurowizji. Wróżowi Maciejowi wyszła piosenka o gotowaniu albo reprezentant udający kogoś kim nie jest. Z tego co pamiętam była chyba jeszcze trzecia wersja wrôżby ale nie pamiętam czego ona dotyczyła.

Zmieniając temat to bardzo ciekawe są te nowe prezenterki w programach muzycznych P1 czyli głównie w Disco Starcie. Oglądając ją nawet się uśmiałem gdyż nie dość że wygląda nieco dziwnie... to jeszcze jej powitanie było dosyć nietypowe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj po godz. 18.00 P1 wyemitowała w powtórce programu "Muzyczna Ruletka" poniższe teledyski:

- The Weeknd - "Earned It" -

- Ellie Goulding - "Love Me Like You Do" -

Klipy ze ścieżki dźwiękowej filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Pierwszy raczej emitowany przez inne stacje po godz. 23.00. Drugi w ogóle pomijany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że zamiast ''Yattamana'' na P1 leci w sobotę i niedzielę jakiś program kulinarny z aktorką znaną z roli Majki z ''Rodziny zastępczej'' - nawet nie wiedziałem, że będzie na tym kanale pokazywać coś a'la Amaro, Gessler czy Moran.

 

Jeśli chodzi o ''Wróża Macieja'' to wytrzymałem 5 minut i musiałem zmienić kanał - wolę oryginalnego Macieja zamiast fałszywego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że zamiast ''Yattamana'' na P1 leci w sobotę i niedzielę jakiś program kulinarny z aktorką znaną z roli Majki z ''Rodziny zastępczej'' - nawet nie wiedziałem, że będzie na tym kanale pokazywać coś a'la Amaro, Gessler czy Moran.

A miały być powtórki Tsubasy, Drużyny A... po co ludziom :censored: zawracają zapowiedziami bez pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze taki mikrus da rade, a taki makros juz wymysla teorie ze to dla niego nie oplacalne, a w takim przypadku, jak Puls bedzie sie tlumaczyl brakiem wersji HD na sat ? Bo juz na pewno nie tym, ze w tym momencie jest to dla nich nie oplacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja może nadawać w rozdzielczości HD, ale 0 procent programów będzie miało jakość i oryginalną rozdzielczość HD. Jakie programy Tele5 HD macie w realnym HD? Dajcie jakieś przykłady, może coś dają, bo nie jestem na tyle w temacie, żeby wiedzieć czy cokolwiek tam nadawane miało taką jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upscal do HD, wyglada napewno lepiej niz SD, a Tele5 nie ma co porownywac do Pulsu, tu filmy sa w duzej czesci z gornej pólki, a w Tele5 sa filmy klasy B czy nawet C, Tele 5 nigdy nie wlaczylem na dluzej niz minute, na Pulsie swego czasu zatrzymywalem sie na dluzej, bo calaramowka bije na glowe Tele5, chyba ze piszesz o P1, to sie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po godz. 18.00 P1 wyemitowała w powtórce programu "Muzyczna Ruletka" poniższe teledyski:

- The Weeknd - "Earned It" -

- Ellie Goulding - "Love Me Like You Do" -

Klipy ze ścieżki dźwiękowej filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Pierwszy raczej emitowany przez inne stacje po godz. 23.00. Drugi w ogóle pomijany.

W tym tygodniu natrafiłem w Eska TV dwa razy na ten pierwszy teledysk o około 20:25 raz i drugi raz o 20:55. Co ciekawe wszystkie pozostałe teledyski w tym paśmie miały oznaczenie od lat 12, a tylko na ten konkretny zmienili od lat 16.

Drugi teledysk natomiast leci o każdej porze dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...