Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszecie, że P1 jest jeszcze gorsze od Polonia 1, nie oglądalem tego [beep]u z 10 lat i trudno mi sobie wyobrazić, że jest jeszcze gorzej jak kiedyś. Co wami kieruje, że to oglądacie? A może wy jesteście botami? Hahaha. Czytając ten temat nie dziwie się dlaczego kanały TV sięgają dna, zaczynam rozumieć dla kogo jest History Discovery i MTV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielą los TVR. No nie ma innej opcji. Już prędzej opłaciłoby im się tele5 nadawać tylko w HD. Jeszcze znikną z satelity, a wtedy to już chyba w ogóle.

 

EDIT: inny użytkownik wprowadził mnie w błąd, zamierzają nadawać osobno SD i HD. To zmienia postać rzeczy. Myślałem, że SD zastąpi HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco Polo (tutaj,jak widać próbują się wyróżnić przy innych stacjach z tym samym gatunkiem) i telezakupy w HD - tego jeszcze nie było.....Ciekawe,czy się utrzymają? Chociaż ostatnio coraz częściej się słyszy o starcie tureckich kanałach FTA w HD,więc kto wie....

 

To chyba nieudany żart z Polonią 1 w HD. W ich paśmie nie ma ani grama programu, który powinien być emitowany w lepszej jakości - tylko zajęłoby to więcej miejsca na satelicie i kosztowałoby sporo, a z nimi to nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia 1 ogłosiła konkurs na najpopularniejszą klasyczną pozycję z dawnej ramówki. To szansa, by znów obejrzeć np. bajki, seriale, telenowele. Piękna wiadomość z rana. Oby przeważały głosy na kultowe pozycje typu Kapitan Hawk. :) Ludziska, do dzieła! Nawet ponowna emisja Drużyny A by mnie ucieszyła, bo lektor z TVP mnie irytuje, a poza tym TVP ucina skróty (zapowiedzi) kolejnych odcinków przed czołówką.

 

http://www.cyfrowydoradca.pl/cyfrowa/aktualnosci/420-polonia-1-powroci-do-emisji-kultowych-seriali-i-bajek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na głosowanie na FB, i trochę mi się śmiać chce. Chyba nie pójdą na to żeby powtarzać jakieś call-tv z taśm czy innych nośników. To już niech lepiej odkopią anime, seriale, włoskie filmy od Berlusconiego i dawne programy z lat 90. Oni mają tam tego tyle, że mogliby tym zapełnić całą ramówkę od 6:00 do 22:45 (bo potem muszą dać seks-reklamy, by zarobić na istnienie i pokazywanie klasyków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...