Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, bez takich wyzwisk, bo jest to bardziej dziecinne. Te seriale mogły się komuś podobać, no ale nie przyjęły się bo je zdjęli, swoją drogą ESKA to nie ich miejsce. Jakby były to lepsze seriale - może. Ale ESKA postawiła na same skasowane po pierwszym sezonie produkcje, to się nie mogło udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu filmy? Ma być tam nadal sama muzyka.

 

Ale ESKA TV nie jestem kanałem serialowym i nie powinno być tam seriali!

 

To nie mam zamiaru oglądać ESKI dla teledysków

 

To nie oglądaj. ESKA TV powinna pokazywać teledyski, a nie seriale, przecież na AXN czy na FOX-ie nie puszczają teledysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No nie wiem, czy tak dobrze dobrane. Nieraz mi się zdarzało natknąć na kwiatki w postaci Sia - Chandelier (ta konkretna piosenka była nawet więcej niż raz), a w sumie najciekawsze były zawsze propozycje. Jeszcze do niedawna była to jedyna ostoja EDM wśród polskich kanałów muzycznych. Nie tęsknię, bo teraz mamy Vivę i 4fun fit & dance :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun fit & dance jest do przodu z nowościami niż VIVA.

---------------------------------------------------

WEEKEND SPECJALNY: NAJLEPSZE SZKOLNE - 05.09.15. (17:00 - 18:00)

10. TAYLOR SWIFT - YOU BELONG TO ME (2009)

LITTLE MIX - BLACK MAGIC (2015)

9. LINKIN PARK - NUMB (2003)

8. KATY PERRY - LAST FRIDAY NIGHT (T.G.I.F.) (2011)

7. H TWO O - WHAT'S IT GONNA BE (2008)

6. IGGY AZALEA FEAT. CHARLI XCX - FANCY (2014)

5. 5 SECONDS OF SUMMER - GOOD GIRLS (2014)

4. BRITNEY SPEARS - ... BABY ONE MORE TIME (1998)

3. GLEN STEFANI - HOLLABACK GIRL (2005)

2. BEYONCÉ - MOVE YOUR BODY (2011)

1. CHARLIE PUTH FEAT. MEGHAN TRAINOR - MARVIN GAYE (2015)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEEKEND SPECJALNY: NAJLEPSZE SZKOLNE - 06.09.15. (10:00 - 11:00) (PRAWIDŁOWE WYNIKI)

11. IGGY AZALEA FEAT. CHARLI XCX - FANCY (2014)

10. TAYLOR SWIFT - YOU BELONG TO ME (2009)

9. LINKIN PARK - NUMB (2003)

8. KATY PERRY - LAST FRIDAY NIGHT (T.G.I.F.) (2011)

7. H TWO O - WHAT'S IT GONNA BE (2008)

6. LITTLE MIX - BLACK MAGIC (2015)

5. 5 SECONDS OF SUMMER - GOOD GIRLS (2014)

4. BRITNEY SPEARS - ... BABY ONE MORE TIME (1998)

3. GWEN STEFANI - HOLLABACK GIRL (2005)

2. BEYONCÉ - MOVE YOUR BODY (2011)

1. CHARLIE PUTH FEAT. MEGHAN TRAINOR - MARVIN GAYE (2015)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartowała nowa akcja telewizji Eska TV pod hasłem "W szkole gramy". Mogą w niej wziąć udział uczniowie ze szkół na terenie całej Polski. Nagrodą jest koncert muzycznej gwiazdy, który odbędzie się w zwycięskiej szkole. W pierwszej edycji konkursu przed uczniami wystąpi Cleo. Aby wziąć udział w konkursie "W szkole gramy", uczniowie muszą nagrać teledysk do piosenki Cleo "My Słowianie". Zgłoszenia należy przesyłać do 2 października poprzez odpowiednią podstronę http://www.wszkolegramy.eska.tv.

 

Od 5 do 11 października internauci będą mogli oddawać swoje głosy poprzez internet . Najlepsze klipy będą prezentowane na antenie ESKA TV w "Najlepszym programie" (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:00). Finaliści konkursu zostaną zaproszeni do studia "Najlepszego programu", aby zachęcić widzów ESKA TV do głosowania na ich teledysk.

 

Wyniki akcji zostaną ogłoszone 12 października. Laureaci wygrają ekskluzywny koncert z udziałem Cleo, który odbędzie się w ich szkole. Ponadto zwycięska szkoła otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych.

 

"W szkole gramy" to cykl koncertów organizowanych w szkołach, które wzięły udział i wygrały w konkursie ESKA TV. Na szkolnej scenie pojawiają się muzyczne gwiazdy znane z anteny ESKA TV. Pierwszą artystką, która wystąpi przed uczniami, będzie Cleo. W tegorocznej edycji "W szkole gramy" ekipa ESKA TV pojawi się w sumie w 3 szkołach.

Źródło: http://media2.pl/media/127783-Rusza-W-s ... ich-szkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...