Skocz do zawartości

VIVA Polska


Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że dobra opcja, jeżeli mają serwować z tych najnowszych to co serwują w tym notowaniu, to ja wolę posłuchać z przyjemnością starszych utworów.

Ale taka możliwość w ogóle istnieje? :D

 

PS Mówicie, że niemożliwe, aby Wojtek z Warsaw Shore był na 1 w wyniku głosowania. O ile nie nabijają sobie głosów na facebooku to utwór serio ma ich najwięcej. Jest podgląd wyników, więc wszystko jest jawnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viacom ma taki teledysk do "Get Lucky" - trwa tylko minutę. "U Kardashianów" zdjęli z anteny w poniedziałek 23 lutego.

 

Viacom ma też inny ponad 3 minutowy klip, który leciał na MTV Dance i Hits - taki mix z urywkami z klipów mangowych z płyty "Discovery". I właśnie Viacomowi najlepiej to wyszło, dziwi mnie tylko dlaczego tutaj jest taka krótka bezsensowna wersja.

 

Uwielbiam Vivę, bo znowu puszczają rumuński dance - nowy Akcent i Raluka (słucham w aucie do pracy non stop). Gdyby nie nowa Viva to bym nie usłyszał tych hitów u nas, chyba że za parę miesięcy jak już się znudzi. Klip Skrillexa "First of the year" leciał dziś z czerwonym trójkątem w dolnym prawym rogu, czyli jakby "od 18 lat", wcześniej tego nie zauważyłem.

 

 

Możliwość głosowania na stare klipy w CChart bez sensu. Takie listy to zawsze były z najnowszymi hitami.

Rzeczywiście puszczają dużo wykonawców z Rumunii tak jak za czasów kolorowej VIVY (tylko oczywiście teraz mają ogromną bazę, a wtedy jedna piosenka leciała 10 razy dziennie) np. Inna,Alexandra Stan,Akcent,Antonia,Raluka ,Ela Rose,David Deejay plus Elvana Gjata z Albanii czy Mirami z Ukrainy.A czy ktoś widział w ostatnim miesiącu Serebro z Rosji lub innych wykonawców z Europy Wschodniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basshunter to ze Szwecji, ale podpasowuje się chyba pod deseń rumuńskiego dance ;) Również mnie cieszy, że VIVA znów gra takie nowości, których (jeszcze) nie odkryła Eska.

Chciałbym bardzo, żeby VIVA pogrzebała bardziej w archiwach i grała również klipy grane w latach 2005-2010 (okres w którym najczęściej oglądałem Vivę).

Pojawiła się nowa autopromocja o EDM, tzn. że jest grane na Vivie i że na ich stronie jest dostęp do teledysków, newsów, głosowania na Ty wybierasz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zaczną od tego co kiedyś już grała Viva. Potem można pomyśleć o czym innym ;)

Chociaż dawna baza niemieckiej VIVY, MTV2Pop jest nieosiągalna dla polskiej VIVY, więc tu i tak nie ma o czym mówić. Chociaż część klipów kiedyś tam granych mogą mieć też w bazie MTV. Lecz to nie oznacza, że VIVA Polska będzie po nie sięgać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę tutaj pochwalić VIVE, bo widzę, że na playliście pojawiło się wiele pozycji, których w lutym nie pokazywali. Dobrze, że urozmaicają playlistę. Brawo.

 

Basshunter to ze Szwecji, ale podpasowuje się chyba pod deseń rumuńskiego dance ;)

Mógłbyś podać co VIVA gra z Basshuntera? Tyle oglądałem, a jeszcze ani razu nie trafiłem na jakikolwiek klip od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają Now You're Gone i All I Ever Wanted. Widziałem te klipy już kilka razy.

Z takiego rumuńskiego dance wpadło mi jeszcze do głowy Elena - Mamma mia, które VIVA też gra.

Ja i tak nadal nie rozumiem czemu nie grają Spada - Cool Enough, podczas gdy w Viva poleca cały czas ta nuta się przerywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post tutaj ;) również cieszę się ze zmian jakie ostatnio się dzieją na VIVIE, dobrze że grają więcej muzyki i to ciekawej, no i tak wpadłem na pomysł ażeby zrobić taki mały projekcik vivy w HD, w odróżnieniu od niemieckiej tu znaczek HD też zrobiłem lusterkowy, no i dodałem logo to co mają na facebooku. Jak wam się takie coś widzi? ;)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@funaj8 Jako, że jestem nowy na forum to nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych jeszcze :) Nie wiem czy tutaj tak mogę normalnie pisać, ale jakby coś było nie tak to proszę o usunięcie. Ogólnie wszystko opiera się o sony vegas, użycie masek (lusterkowe logo) przejścia itd., same belki ja np w gimpie robiłem ;) Fajnie, że się podoba ;) Myślę, że by mogli użyć tego loga od pasma viva dance, dość ciekawie się ono prezentuje według mnie, a zawsze to by było w końcu coś innego niż to oklepane przy obecnych pasmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid5283007 Świetnie to wygląda! Moim zdaniem to logo "VIVA Dance" powinno zostać użyte w podobnej formie, jak u Ciebie, gdyż byłaby to zupełnie nowa jakość i wygląd tych trójkącików. Mi się to bardzo podoba, ale pewnie na HD poczekamy sobie długo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post tutaj ;) również cieszę się ze zmian jakie ostatnio się dzieją na VIVIE, dobrze że grają więcej muzyki i to ciekawej, no i tak wpadłem na pomysł ażeby zrobić taki mały projekcik vivy w HD, w odróżnieniu od niemieckiej tu znaczek HD też zrobiłem lusterkowy, no i dodałem logo to co mają na facebooku. Jak wam się takie coś widzi? ;)

 

Pozdrawiam

 

 

No kurczę! Coś pięknego :brawo: VIVA mogłaby się na tym wzorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post tutaj ;) również cieszę się ze zmian jakie ostatnio się dzieją na VIVIE, dobrze że grają więcej muzyki i to ciekawej, no i tak wpadłem na pomysł ażeby zrobić taki mały projekcik vivy w HD, w odróżnieniu od niemieckiej tu znaczek HD też zrobiłem lusterkowy, no i dodałem logo to co mają na facebooku. Jak wam się takie coś widzi? ;)

 

Pozdrawiam

 

Jakim programem robiłeś tą prezentacje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...