Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ my lubimy szukać teorii spiskowych.

Wydawałoby się, że HBO już tylko serialami stoi(bo oferta filmowa wypada blado przy Canal+), ale patrząc na ostatnie premiery seriali w Canal+(Peaky Blinders) czy satelickim Ale Kino(Zaginiony, Czysta kobieta, Fargo i wiele innych) przewaga HBO nawet w tej kwestii wcale nie jest taka wyraźna.

 

Zgadzam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO - znane dotąd premiery kwietnia:

02.04 - Bette Midler nie schodzi z afisza

03.04 - Paranormal Activity: Naznaczeni

04.04 - V8: Silniki w ruch; W cieniu

05.04 - Służby specjalne

07.04 - Nebraska

09.04 - Jackass: Bezwstydny dziadek

10.04 - Zbaw nas ode złego

11.04 - Duszek; W cieniu

12.04 - 22 Jump Street

13.04 - Gra o tron V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jest taka opcja, że Paramount postanowił, że połowa filmów w C+, i druga połowa w HBO, lub nie cała połowa w HBO, ponieważ może zachowuje prawa dla Paramount Channel.

Na Paramount Channel nie będzie filmów premium. Inaczej kanał byłby premium, a nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Premiera 5 sezonu Gry o Tron i pozamiatane. :P

Uważasz, że to lepszy serial niż House of Cards lub Homeland?

Uważam, że to najlepszy w chwili obecnej emitowany serial. Do Homeland nie ma co porównywać. Jest trochę zbyt propagandowy (główny wątek zaczyna mnie trochę nużyć). HoC tylko trochę słabszy, głównie przez mniejszą ilość ciekawych wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem tych zachwytów na serialem Gra o tron, a już nazywanie go najlepszym serialem w dziejach jest dużą przesadą(jak zobaczyłem ranking na Filmwebie, to prawie spadłem z krzesła). Mój główny zarzut jest taki, że to strasznie nierówna produkcja. Zdarzają się odcinki- perełki, ale większość to niestety średniaki. Podobnie jest np. z The Walking Dead. Do takich produkcji jak Sześć stóp pod ziemią, Kompania braci czy nawet pierwsze sezony Dextera ta produkcja nie ma startu, oczywiście moim zdaniem. Ja zdecydowanie wolę krótsze seriale takie jak Olive Kitteridge, Fargo, Sherlock lub Luther.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem widziałem spot na wiosnę 2015 w HBO.Poza premierami które już wiemy:Niesamowity Spider-Man 2,Sekstaśma,Piękna i Bestia oraz Służby Specjalne pojawiła się TYLKO jedna nowa propozycja filmowa czyli film z The Rockiem HERCULES.Jeśli chodzi o seriale to :W Cieniu,Az po uszy,nowy sezon Gry o Tron i dokumenty w HBO i HBO2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arkon:

Napisałem 'obecnie emitowanych'. Dla mnie to nie jest najlepszy serial w dziejach. HBO miało lepsze. Ale obecnie ten jest nr.1. Mnie się podoba, bo lubię klimaty fantastyczne. A zazwyczaj seriale fantasy były infantylne, dlatego tym bardziej cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisałem, że według użytkowników Filmwebu jest to najlepszy serial w dziejach. Trochę śmieszne.

Mam też filmową "perełkę". Jako megapremiera w HBO było emitowane niewątpliwie wiekopomne dzieło "Prowincjuszka". Wytrzymałem 15 minut tego arcydzieła, już nie dziwi mnie ocena na zgniłych pomidorach- okrągłe ZERO http://www.rottentomatoes.com/m/hick_2012/. Wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że w spocie na Wiosnę 2015 HBO nie wymieniło m.in 22 Jump Street, czy też Zbaw nas ode złego, to dosyć głośne tytuły. Zamiast wymieniać premiery z marca, które mają osobny spot, mogliby w spocie promującym wiosnę wymienić pozycje, które pojawią się np. w kwietniu/maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...