Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę za granicą?


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Eddie dokonał z niemiec via net i mu zadziałała aktywacja.Odbior w UK a 120cm antenie kumpel potwierdza bez problemów.Na mniejszej miał problemy

 

Sam tego jeszcze nie sprawdzilem, ale w niemieckich forach czytalem, ze po kilku tygodniach aktywacja z Niemiec nie bylo mozliwe, no chyba ze ktos zalatwil sobie polskie IP ;)

 

BTW: Skoro jestem teraz w Polsce, tez sie zastanawiam nad TNK. CP z pakietem mini jak dla mnie ma za duzo hakow.

 

Jaki jest program TVN lingua? Poszukalem troche w necie i to co widzialem wydawalo mi sie ciekawe.

We wschodnich Niemczech takze cierpie na mala ilosc angielskojezycznych programow 24/7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Możliwe że zaczęto Blokować ip zagraniczne.No Ediemu się udało.Może miał fuxa;p odnosnie anteny 120cm on mieszkał w jakimś lipnym miejscu i na 60sygnał mu cięło.Moim zdaniem czasza gra dużą role w konkretnych Krajach.Mnie zastanawia czy ktoś może sprawdzić torem(proxy etc) czy się na kartę tnk zleci aktywacja..Wtedy sie dowiemy czy zaczęto blokować adresy ip..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczak ale sie ciesze, bede miec dokladnie te programy na ktorych mi zalezy bedac we wloszech! :brawo:

poki co jeszcze nie zakupilam, kupie przed wyjazdem, ale chyba sie skusze po prostu na ich odbiornik, jak myslicie? maly zgrabny, tyle ze nie wiem czy jest dobry- nie jest drogi, chyba najtanzszy sposrod oficjalnej listy dekoderow telewizji na karte, ktora wczoraj dopadlam w necie

 

Aha, moze nie na temat, ale nie do konca kumam, jaki oni maja w tym interes jesli np zakupie karte na 3miesiace za 49zlotych i potem nigdy jej nie doladuje- w ten sposob przeciez i tak ma sie 5kanalow a im nie przysparzam zarobku?

Tzn sama jeszcze nie wiem czy bede doladowywac, poki co tak daleko nie siegam, ale ciekawi mnie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, moze nie na temat, ale nie do konca kumam, jaki oni maja w tym interes jesli np zakupie karte na 3miesiace za 49zlotych i potem nigdy jej nie doladuje- w ten sposob przeciez i tak ma sie 5kanalow a im nie przysparzam zarobku?

Tzn sama jeszcze nie wiem czy bede doladowywac, poki co tak daleko nie siegam, ale ciekawi mnie to :)

 

Sprawa jest prosta ---> podniesie się oglądalność tych kanałów przez co zwiększą się zyski z reklam, ktoś powie "no dobra, ale przecież to samo by mieli gdyby te kanały były nadawane z satelity całkiem za darmo tak jak Puls czy Tele5 czyli FTA" ---> niby tak, ale wtedy tvn musiałby kupować droższe licencje na filmy, seriale czy transmisje sportowe na całą Europę, a nie tylko na Polskę jak to robi teraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o mnie, wiec glosze sie do slowa. :jupi:

 

Prawda, udala mi sie aktywacja karty przez internet z Niemiec. Trwalo to niecale 10 sekund, wybilo mi w necie ze aktywacja zakonczyla sie pozytywnie i w ciagu dalszych 10 sekund mialem programy.

 

 

Eddie, a jaki masz dekoderek? :)

 

Calkiem prostego i jeszcze zadnych problemow nie mialem z nim. Mam Skymaster DCI 9410. Dwa otwarcia CI, jeden na TNK z Conax a drugi na ORF z CryptoWorks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teraz mam pytanie. Czy ktos wie czy w ogole i jak ja sie z Niemiec moge dodzwonic do BOKu ?

 

Probowalem rozne sposoby z kierunkowymi i nic mi nie wychodzi.

 

Problem w tym ze zalatwilem karte TNK dla kuzyna. Madrala chcial wszystko sam zrobic, probowal aktywowac karte przez internet, zle wpisal, i karte mu zablokowali. Musze wiec teraz ja go ratowac i sie dodzwonic do BOKu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery 0300 to nr premium tj takie 0700 i logiczne że się nie dodzwonisz:) zza granicy.Połaczenia tylko w Polsce są realizowane a Polsat ma nr stacjonarny podany.Więc problemu Eddie nie miałeś;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...