Skocz do zawartości

Oferty nc+ typu prepaid - tunery


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie, poradźcie proszę który tuner będzie działać z kartą TNK SD (SmartHD) i który posiada złącze Component (YPbPr). Niestety w moim TV wszystkie porty HDMI padły, a dobrze byłoby wykorzystać w pełni ofertę SmartHD. Znalazłem takie dekodery z wspomnianym złączem:

 

Openbox X5

Openbox S9

SKYBOX F3

Ferguson Ariva 210 Combo

Ferguson Ariva 220 Combo

Ferguson Ariva 200

Ferguson Ariva 200 Combo

 

Większość z nich już ciężko dostać. Który jesteście w stanie polecić, ewentualnie coś innego, ale w rozsądnej cenie (do 1000 zł)? Zależy mi na tym aby tuner działał stabilnie, tzn. bez codziennych zwisów lub tragicznie wolnego przechodzenia między kanałami. Bonusy w stylu portów Ethernet lub USB będą miłe, aczkolwiek nie są wymagane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

pytanie proste, ale nie znalazłem na szybko odpowiedzi na forum...

Mam DreamBox'a (HD 800) i zastanawiam się, czy TNK HD będzie działała bezpośrednio (karta wprost wetknięta do tunera).

Gdzieś usłyszałem, że wersja HD jest parowana z tunerem (podobnie jak nc+), ale nie jestem pewien czy to prawda.

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Burito nie mieszaj. Ma samą kartę z możliwością przejścia na SMART HD albo nawet tam już jest. Dekodera MVISION 260 HD nie znam. Jeśli będzie posiadał system dostępu warunkowego Conax ze standardem DVB-S / MPEG -4, to zagra. W innym przypadku trzeba się rozejrzeć za innym dekoderem z odpowiadającym w/w parametrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziękuję @bogdan425. Szukam prostego tunerka dla babci, która aktualnie używa Ferguson CR 6900. Odbiornik SD a tu coraz więcej kanałów w modulacji dvb s-2. Jakaż szkoda, że nie mogę użyć ADB2850 po multiroomie w N - nie wiadomo czemu nie chcą odblokować tego tunera a sprzęt posiada dodatkowo głowicę dvb-t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sieci i znanym portalu aukcyjnym są jeszcze pojedyńcze sztuki ADB-2850 z ofertą TNK HD (podobno, jeszcze nie sprawdzałem) i to w cenie sporo niższej niż ta oficjalna. To może być w takim przypadku całkiem rozsądny zakup, szczególnie jeśli babci by najbardziej zależało na tych kanałach z pakietu bezpłatnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtanszy nowy dekoder dvbs-2 i DVB-T z czytnikiem Conax (TNK SD działa ) do tego nqgrywanie na USB i odtwarzanie filmow zdjec muzyki.

 

https://dvbsklep.pl/pl/p/Cabletech-URZ0 ... -DVB-T/360

 

viewtopic.php?t=32020

 

Informuję, że posty "kaleczące" język polski, nawet gdyby były w swojej treści najmądrzejsze, to będą wyrzucane do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przy TNK HD trzeba płacić by pakiet podstawowy działał. A mam TNK SD i pakiet bezpłatny do 2016. Dzięki za porady ale chyba zdecyduję się na Manta HD8000 za 240 PLN.

 

Za jedno doładowanie za TNK HD, które ci obskoczy czas do października 2016 (a nawet dłużej) zapłacisz 19,90. Dodaj do tego 229 zł za dekoder + 15 przesyłka i porównaj. W TNK HD dostaniesz 3 miesiące pełnego pakietu, a sam pakiet bezpłatny też jest bogatszy.

 

Tylko dopytaj oferenta, czy to NA PEWNO TNK HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Najtanszy nowy dekoder dvbs-2 i DVB-T z czytnikiem Conax (TNK SD działa ) do tego nqgrywanie na USB i odtwarzanie filmow zdjec muzyki.

 

https://dvbsklep.pl/pl/p/Cabletech-URZ0 ... -DVB-T/360

Kupiłem Manta HD8000 za 239 PLN, do tego dołożyłem moduł CP z Mini HD za 4,90 i po doładowaniu TNK na 3 miesiące mam 73 polskie kodowane i FTA kanały do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...