Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u kogoś działa teleTOON HD w tnk sd ? Dziwne, że wszystkie inne z promocji działają, a ten nie

 

Mam to samo i to się dzieje od czwartku 17.04. od chwili kiedy uruchomili dostęp na święta dla tych pre-paidowców co posiadają pakiety bez opłat. I do tej pory się nie doprosiłem o pomoc. Od czwartku udają że wszystko jest ok tym bardziej jest to dziwne bo kanały z paczki Multi+ (teleToon+HD działał normalnie do dnia 17.04.2014 r. gdy nagle został zakodowany) posiadam od 03.04.2014 r. na okres 3 m-cy za zero w promocji po doładowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicha promocja;)??

Może jest tak, że mają w tym swój cel? I badają ile jest potencjalnych aktywnych właścicieli dekoderów SD do ewentualnego zagospodarowania po planowanym wyłączeniu sygnału dla dekoderów TNK SD w roku 2016! I trzeba coś z tym zrobić! Ta liczba, to łakomy kąsek, by tak po prostu zrobić pstryk. "Gasząc światło"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicha promocja;)??

Może jest tak, że mają w tym swój cel? I badają ile jest potencjalnych aktywnych właścicieli dekoderów SD do ewentualnego zagospodarowania po planowanym wyłączeniu sygnału dla dekoderów TNK SD w roku 2016! I trzeba coś z tym zrobić! Ta liczba, to łakomy kąsek, by tak po prostu zrobić pstryk. "Gasząc światło"

 

Tu nie ma co kombinować. Zmigrują z automatu do SmartHD+ czy czegoś podobnego (co będzie w październiku 2016) i tyle. Mogą to zrobić bez niczego, od początku było wiadomo, że oferta jest ograniczona czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podejrzewam, że tak właśnie może być. Tym bardziej, jak co niektórzy donoszą tu na forum, że ich karta "z automatu" przeszła na Conax B01. Być może są to jakieś "testy". :roll: Bo np. karta TnK SD mojej babci nadal jest w Conax B00. I odbieranie przez tę kartę kolejnych, co miesięcznych uprawnień odbioru nie powoduje jej przejścia na Conax B01. Moja babcia korzysta z mojego poprzedniego tunera, Ferguson AF-7318UCI na swoim telewizorze kineskopowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - nie zdezaktywują w październiku 2016 kart TnK SD bo nie mieli by w tym żadnego interesu. Zmigrują wszystkich do SmartHD+ (lub czegoś będącego jego kontynuacją). Kto będzie chciał zasili konto i będzie oglądał. Skończy się tylko pakiet "bez opłat" ważny minimum 12 mcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, właśnie czytałem ten artykuł.

 

"Najlepszy" to jest ten warunek:

4) wyrażają zgodę na dezaktywację (trwałe wyłączenie) karty SIM użytkowanej dotychczas do odbioru kanałów z oferty TNK SD, bez względu na okres ważności dostępu do pakietów na danej karcie na dzień złożenia deklaracji migracji oraz przyjmują do wiadomości, iż środki przedpłacone, a niewykorzystane w ramach oferty TNK SD nie będą wykorzystane w ramach oferty SMART HD+.

To jest przecież jawna kradzież ze strony nc+! Za to powinien się wziąć nie tylko UOKIK, ale i prokurator... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jest. Ale ktoś może nie doczytać i się w to wpakować, bo "poleci" np. na niską cenę dekodera. A wtedy to już będzie "po ptokach". :?

Jak dla mnie, oferta ta jest nie do zaakceptowania. Chociaż mnie osobiście i tak ona nie dotyczy, bo ja korzystam już z "fabrycznego" Smart HD+. :) Chodzi tu tylko o dotychczasowych użytkowników TnK SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kumatych: stara karta TnK "chodzi" po 60-70 zł. Nikt rozumny nie doładowuje takiej bo od tego są te z 1. rocznym pakietem free i o wiele tańsze..

Ta nowa oferta to nadal nędza. Jak brać Smart+ to na Arivę :wink: W Smart+ absolutnie brakuje NGWild lub coś w ten deseń. Był moment , że było warto wziąć Smart.

Niestety teraz Skład pakietu przegrywa dalece z Rodzinnym w CP , ktory wychodzi po 17-18 zł średnio, ale zestaw ma nieporównywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co kombinować. Zmigrują z automatu do SmartHD+ czy czegoś podobnego (co będzie w październiku 2016) i tyle. Mogą to zrobić bez niczego, od początku było wiadomo, że oferta jest ograniczona czasowo.
Jedno jest pewne - nie zdezaktywują w październiku 2016 kart TnK SD bo nie mieli by w tym żadnego interesu. Zmigrują wszystkich do SmartHD+ (lub czegoś będącego jego kontynuacją). Kto będzie chciał zasili konto i będzie oglądał. Skończy się tylko pakiet "bez opłat" ważny minimum 12 mcy.

To pierwsza prawda.

Druga prawda, to na jakich zasadach. Bo migrować można wszystko i wszystkich. Ale żeby był ambaras, to dwoje musi chcieć naraz. I właśnie to ich boli! Jak zrobić by przy okazji nic nie stracić (czytaj: potencjalnych abonentów). Rynek już jako tako się ustabilizował. Nawet "podkradanie" abonentów między platformami nic już nie daje. Są tylko nieliczni desperaci. I tacy zawsze będą. Pozostali są niewzruszeni, bo i przyzwyczajenia są przeogromne i w tym tkwi cała siła.

Do szałowej promocji owe platformy są zbyt leniwe i nie kwapią się w żaden racjonalny sposób. I to widać słychać i czuć. Myślą, że jakoś to będzie. Ale mogą się przeliczyć.

Obecna niby promocja będzie cyklicznie powtarzalna. Ale do czasu! Aż nadejdzie rok 2016!

Wtedy to Cyfrowy Polsat też nie będzie siedział cicho?! Bo to łakomy kąsek. Nieprawdaż! A najwięcej będzie miał do stracenia? No właśnie kto?

 

Zgodnie z przysłowiem: "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga prawda, to na jakich zasadach. Bo migrować można wszystko i wszystkich. Ale żeby był ambaras, to dwoje musi chcieć naraz. I właśnie to ich boli! Jak zrobić by przy okazji nic nie stracić (czytaj: potencjalnych abonentów). Rynek już jako tako się ustabilizował. Nawet "podkradanie" abonentów między platformami nic już nie daje. Są tylko nieliczni desperaci. I tacy zawsze będą. Pozostali są niewzruszeni, bo i przyzwyczajenia są przeogromne i w tym tkwi cała siła.

 

Podziel abonentów TNK SD na 2 grupy: ci co albo w ogóle nie płacą (stare karty), albo robią to tylko raz na rok dla pakietu darmowego i ci co doładowują regularnie. Pierwsza grupa jest z biznesowego punktu widzenia nic nie warta i nikt za nimi płakał nie będzie. Jedyny kąsek do wyłapania dla platform z tej grupy, to Ci co telewizję chcą mieć, ale nie odbierają DVB-T. Czy ktokolwiek zechce ich p[beep]rnąć - nie wiem. Na tą chwilę wygrywa tu Polsat z ofertą TKA-52 lub z Darmowym HD, ale żeby z nich skorzystać, trzeba już mieć sprzęt Polsatu. Jeśli zaproponują (jedni, czy drudzy) coś podobnego w 2016, to ich zgarną. O drugą grupę można powalczyć, ale tych ludzi pakiet darmowy aż tak bardzo nie interesuje i pewnie miesiąc, czy 12 im nie robi. Oni będą nadal doładowywać, pod warunkiem, że nie zrobi im się za bardzo pod górkę (czyli nie wylecą ich kanały, cena nie pójdzie w górę, ktoś się każe im rejestrować na www, żeby dalej korzystać itepe).

 

W sumie proste przejście TNK SD -> SMART HD+ w 2016 jest jak dla mnie jak najbardziej uzasadnionym i właściwym ruchem ze strony NC+. Jedyne straty z jakimi się muszą liczyć, to ci, którzy i tak nie płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziel abonentów TNK SD na 2 grupy: ci co albo w ogóle nie płacą (stare karty), albo robią to tylko raz na rok dla pakietu darmowego i ci co doładowują regularnie. Pierwsza grupa jest z biznesowego punktu widzenia nic nie warta i nikt za nimi płakał nie będzie (...).

W sumie proste przejście TNK SD -> SMART HD+ w 2016 jest jak dla mnie jak najbardziej uzasadnionym i właściwym ruchem ze strony NC+. Jedyne straty z jakimi się muszą liczyć, to ci, którzy i tak nie płacą.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielka to jest grupa. Po to między innymi robią "promocje". Włączania krótkoterminowych bezpłatnych dodatkowych kanałów. Mają w tym swój cel?! Badając ile jest potencjalnych aktywnych właścicieli dekoderów SD do ewentualnego zagospodarowania po planowanym wyłączeniu sygnału dla dekoderów TNK SD w roku 2016!

I to jest właśnie ten biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy są w stanie wygrać z NTC. Patrząc na ofertę TNK SD - bardzo w to wątpię. Czy dodanie Multi+ coś zmieni - też wątpię. O ile samo Multi+ za 10, może nawet 15zł byłbym skłonny kupić, to konieczność dokupienia kanału podstawowego, w którym płacę za nic (czyli to co w zasadzie mam właśnie w NTC) skutecznie mie do tego zniechęca.

 

Ja czekam na ofertę "elastyczną". Wtedy może będę migrował. A na razie królują karty z NC+MIX i ŚwiatHD. I cena i zawartość bardzo dobre i też bez abonamentu :). A zaraz za nimi TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o ofertę chodzi i ich różnice.

 

Widzisz! Cyfrowy Polsat wie co robi. I raz tak zrobił. Nasuwa mi się taki wymyślony przykład: każdy kto zda dekoder TNK SD z kartą dostanie nowoczesny dekoder HD Cyfrowego Polsatu za złotówkę na własność, sześć miesięcy pakietu Rodzinnego HD za darmo (później możesz włączać i wyłączać co chcesz itd.) lub płacić tylko 19,90 miesięcznie przez 12 kolejnych miesięcy. Po tym okresie możesz zamówić Pakiet Darmowy HD. Niemożliwe?!

 

Chodzi właśnie o sztukę, by zaliczyć ją do ilości posiadanych abonentów. I w tym jest siła. Im więcej takich sztuk, tym więcej reklam. Więcej reklam więcej pieniędzy. I tak właśnie kręci się biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...