Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mariuszdybala

Oczywiście, że nadal będziesz mógł odbierać kanały FTA. Do ich odbioru nie jest nawet potrzebna żadna karta. Oczywiście pod warunkiem, że korzystasz z tzw. tunera niezależnego. A skoro korzystasz z oferty TnK SD to z pewnością taki właśnie tuner masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariuszdybala

Kolega @railroad ma rację. Kanały SD nadawane drogą satelitarną powoli, stopniowo przechodzą z kompresji MPEG-2 do bardziej wydajnej, MPEG-4, co też zazwyczaj wiąże się z przełączaniem poszczególnych transponderów na modulację DVB-S2. Dlatego też, lepiej zaopatrzyć się już w tuner typu "HD", bo tylko taki obsługuje również kompresję MPEG-4/DVB-S2. Tuner taki oczywiście można również podłączyć do telewizora kineskopowego (jeśli z takiego jeszcze korzystasz) za pomocą Eurozłącza (Scart).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Uspokoiłem się bo posiadam na stanie DigiS2-cd i tuner mi odpowiada. Pozdrawiam

 

Jesli ci dekoder Technisata odpowiada poszukaj używanego Technisata DIGIBOXX HD C+. Można go już kupic za ok 150 zł - mam na mysli używanego. Menu podobne do tego co masz. Obraz też dobrej jakosci. Ma czytnik Conax więc TNK SD i SMART HD+ zadziała, ma także dodatkowe wejscie na moduł CI+. Nowy dekoder kosztuje ok 300 zł.

Dekoder ktory nie jest dzierżawiony od platformy NC+ ( dawna C+ ) obsługuje karty po C+ w trybie Nagra a nie w Seca jeszcze w czytniku kart. Czytnik w tym dekoderze jest dla kart nieparowanych Conax/Nagra

 

Cena porownywalna do dekodera Fergusona z serii Ariva ale jakosc lepsza wg. mnie.

 

Zawsze możesz zainwestowac i kupic VU+ Zero ale to już inna bajka. To jeden z tanszych - lepszych dekoderow z E2. Ma czytnik kart, nagrywanie na dysk usb i parę innych ciekawych dodatkow. Koszt ok. 450 zł za nowy dekoder.

 

Czasami kanały na satelicie nadają w mpeg2 ale na transponderze dvb-s2 lub w mpeg4 ale na dvb-s ten twoj technisat też takiego kanału nie odbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie odnośnie adresu do przelewu pytałem,ponieważ na stronie znalazłem tylko adres do korespondencji.Iks miesięcy temu dokonywałem ostatniego przelewu i już nie pamiętam na jaki adres robiłem opłatę.Ale dzięki raz jeszcze.Opłata jak w Smart HD jak się nie mylę tj.19,90/1msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.Mam problem z kartą oferty TNK SD.Kartę doładowałem do 4 lipca 2015 kwotą 20pln.Od dwóch dni dekoder pozostawiony na programie TVP 1 SD i nadal komunikat,,zakodowane".Co prawda w menu dekodera karty info z zakładką ITI 2Neovision ,,01.Jun.15-30.Jun.15"Czyli tak jakby pobrało po części uprawnienia,lecz na zakładce wyżej tj.TVN nadal wyświetlane jest 01.Oct.14-31.Oct.14(dane z ub.roku).Zarejestrowałem się u nich na Forum nc+,napisałem maila w sprawie problemu i cisza.Próbowałem się także połączyć telefonicznie z numerem,który widnieje na stronie Telewizji Na Kartę i po wybraniu połączenia z konsultantem,po prostu rozłącza rozmowę.I moje pytanie:czy jest może jakiś inny numer kontaktowy tam do nich,aby można było się dodzwonić z komórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na pewno inny nr, znajdziesz jak przewertujesz strony do tyłu.

Proponowałbym włączyć kanał TVP1 SD i wyjąć kartę z dekodera, potem z powrotem ją włożyć. Ewentualnie jak nie pomoże, to przy wyjętej karcie wyłączyć dekoder i włączyć, a potem dopiero włożyć kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyciąganiem i wkładaniem karty już kombinowałem i nici z tego.W odbiorniku,który posiadam to przechodzą uprawnienia na kartę TP ORANGE,SMART HD,to i na to powinno przejść.Wcześniej TNK SD doładowywałem w ub.roku i wszystko było ok.A teraz jakiś niewypał z tym doładowaniem.W systemie jest widoczna karta,skoro jest data do kiedy doładowana jest oferta,ale co z tego jak nie mogą mi zdekodować karty.Pozostanie mi tylko wertowanie tych pewnie 200 stron i może jakiś kontakt uda mi się z nimi nawiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu od 8.00 do 22.00.

 

Połączenie z telefonów stacjonarnych: 22 430 77 77 (koszt połączenia wg stawek operatorów).

 

W celu dokonania identyfikacji Konsultanci telewizji na kartę poproszą o podanie

numeru seryjnego karty SIM i/lub podanie indywidualnego numeru konta do

wpłat za doładowanie i/lub historii wpłat za doładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...