Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Na karcie Smart HD+ migracji do nc+ mix raczej nie będzie, bo w tej ostatniej ofercie karta jest parowana z dekoderem lub modułem CAM, z którym jest dostarczana. Natomiast karty Smart HD+ nie są parowane. Więc przejście na nc+ mix wiąże się tutaj z koniecznością wymiany karty nieparowanej na parowaną. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Więc przejście na nc+ mix wiąże się tutaj z koniecznością wymiany karty nieparowanej na parowaną. :?

 

Nie, jest to działanie wbrew interesowi ITI które ma zalegający sprzęt ADB. Chętnych na ten szrot nie ma zbyt wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie również paczka Multi+ jest dostępna. :) A opłacony mam tylko podstawowy pakiet "Smart HD+".

Ktoś może wie, do kiedy jest ta promocja?

 

Swoją drogą, calkiem niedawno już taka promocja była i teraz jest znowu. :)

W ogóle, mogliby się przestać wygłupiać i kanały z tej paczki "Multi+" wrzucić normalnie do standardowego pakietu. Moim zdaniem, nie są one warte dodatkowego dopłacania do nich. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Barti"

W ogóle' date=' mogliby się przestać wygłupiać i kanały z tej paczki "Multi+" wrzucić normalnie do standardowego pakietu. Moim zdaniem, nie są one warte dodatkowego dopłacania do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna promocja czy łaska. Operator chce się przypomnieć z pakietem, którego nikt nie kupuje (my tu sobie możemy doceniać wartość poszczególnych kanałow ale gros klientów ma to w ...poważaniu). Po prostu rynek nie jest zainteresowany tym pakietem za TAAAkie pieniadze. W moim środowisku nikt nie dopłaca (korzystali jedynie w okresie promocji startera) mimo, ze próbowałem ich tym pakietem zarazić. Na dziś bajki Mini czy teletoona nie są już żadna atrakcją wobec ogromnej oferty darmowych kanałów z fajnymi kreskówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, mogliby się przestać wygłupiać i kanały z tej paczki "Multi+" wrzucić normalnie do standardowego pakietu. Moim zdaniem, nie są one warte dodatkowego dopłacania do nich. :roll:

 

Akurat Ale Kino+ i Planete+ są więcej warte niż inne kanały z płatnego pakietu razem wzięte.

 

W pełni podzielam opinię @ta154san'a. Też się zaliczam do tej mniejszości (?), która docenia te kanały. Na Ale kino+ często trafiają się filmy z wysokiej półki, a Planete+ to zdecydowanie najlepszy pod względem treści kanał dokumentalny na polskim rynku, któremu żadne Discovery z pseudodokumentalną papką nie dorastają do pięt. Do tego brak przerywania programu reklamami (na palcach można policzyć kanały, które mogą się tym pochwalić) czyni te kanały bardzo przyjemnymi do oglądania.

 

Gdybym miał kiedyś kupować Smart HD+, to TYLKO z pakietem Multi+! W standardowym pakiecie moim zdaniem nie ma prawie nic atrakcyjnego do oglądania. Kanały TVN-u uważam za bezwartościowy i nic nie znaczący [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zgodziłbym się z Kolegą co do atrakcyjności tych 2. kanałów z zastrzeżeniem, ze dostaje się je z dobrodziejstwem inwentarza.. Znikoma liczba użytkowników wszystkich prepaidów skłania się do opłacania dodatkowego pakietu. Nie spotkałem człeka, ktory skorzystałby z tej poprzedniej promocji z wpłatą 60 zł.

Co do samego Smarta to TERAZ po obniżce Rodzinnego ponizej 17 zł/m z dekoderem gratis TA oferta CD ociera o śmieszność. No chyba, że ma się ja za 10/17,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bat: rodzinny hd na stronie jest za 19,90zł mies. i umowa na 18 mies. więc co to za interes? Poza tym jest różnica w pakietach, jeśli ktoś woli kanały od iti typu tvn24, turbo, style to kanały typu polsat news, play, cafe mogą nie wystarczyć i odwrotnie. Więc nie ma co porównywać tych 2 ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...