Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

@tajniak+

 

Dzięki za garść cennych uwag. Z moim zapotrzebowaniem na tv to nawet zakup Arivy był zbędnym wydatkiem. Ale to wiem dopiero dziś :) Myślałem kiedyś o zbudowaniu HTPC z obsługą tunera satelitarnego, potem przez chwilę zastanawiałem się nad jakimś bardziej zaawansowanym dekoderem. Ale dla 3 kanałów które mnie interesują to raczej nie ma sensu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma być? Oferta promocyjna wchodzi na stałe, tylko może cena trochę wzrośnie. W każdym razie jak ktoś nie chce płacić w ciemno, to może przez te kilka tygodni czy miesiąc korzystać z pakietu bez opłat.

A skąd ta pewność u ciebie, że ta promocja przekształci się w ofertę stałą? Możesz podać źródło takich informacji?

 

 

Kanały radiowe już działają w nc+, a w Smart HD+ i innych pre-paidach nie, co jest dla mnie niemiłą niespodzianką, bo jak można te osiem kodowanych stacji radiowych traktować jako produkt luksusowy, dostępny tylko w wyższych pakietach? Sorry Julian, ale ja tego nie rozumiem. :?

Heh, faktycznie! O kanałach radiowych nie pomyślałem. :roll: Byłoby całkiem miło, gdyby zawitały one także do oferty Smart HD+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym złodziejstwem i oszustwem jest to jak traktują kanał nsport w ofertach prepaid jako jedyny kanał nie ma wersji HD w ofercie podstawowej prepaid. Oprócz tego jakość SD jest na poziomie kasety VHS w porównaniu do np. TVP Seriale to jest przepaść. Oprócz tego oczywiście to przekracza możliwości technologiczne nc+ zeby nsport sd miał dźwięk ac-3 5.1 podczas meczów LM i ekstraklasy? ciekawi mnie czy dużo miejsca zajmuje taka ścieżka na transponderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To co napisał @marcin dotyczy domniemanego przedłużenia stanu promocji..nie przesadza o niczym . W nc+ , która obsługuje kontent tej oferty NIC nie wiedzą. Gadka jest taka, że MOŻE wszystko wrócić do stanu sprzed 1.07.2014. czyli Multi za dodatkową kasę. Nikt nic nie mówi o właczeniu kanałów z promocji z listopada 2014 do pakietu multi. CZESKI FILM, to ITI lubi najbardziej.Wesje zdarzeń można mnożyć wg wydajności wyobraźni.

Nikt nic nie wie choć kierownik zmiany pod nr 224307777 miał nadzieję, ze nadawca wyda w sprawie jakiś komunikat w tym tygodniu.

Pytanie było proste. Jak płacić za kwiecień. Na tydzień przed porąbane ITI nie wie.

Pamiętacie wyrolowanych co to zapłacili z góry na wiele miesiący za to CO inni po 1.07. dostali gratis. Jak tu pchać się z kasą ...

Milczenie to przeciez powrót do regulaminu i oferty z 30.06.2014. Nikt nic nie musi ogłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport+ jest częścią pakietu Multi+ i jest gwarantowany w Smart HD+ więc nie powinni go usunąć przynajmniej mam taką nadzieje, był by to głupi ruch z ich strony bo masa ludzi ma Smart HD+ dla opcji Multi+ czyt. MiniMini+, nSport+ etc. Na forum NC+ niejednokrotnie słyszałem skargi użytkowników do przedstawicieli, że kanał MiniMini+ nie działa i dziecko nie ma czego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pre-paid nie podpisujesz zobowiązania wobec operatora, to i operator nie ma zobowiązań. W SmartHD+ nic nie masz gwarantowanego. Za każdym razem, gdy dokonujesz płatności wyrażasz zgodę na aktualny regulamin. W przypadku usunięcia kanału nSport+ z oferty, jedyne o co możesz walczyć to zwrot nadpłaconych pieniędzy, które czekają na rozliczenie na kolejne miesiące.

 

Oni doskonale zdają sobie sprawę z tego, ile osób opłaca dodatkowy multi+. To, że na forum nc+ są jakieś wypowiedzi na temat kanałów dodatkowych nie jest w ogóle miarodajne. Ogromna większość opłaca SmartHD+ ze względu na podstawową ofertę, a nie multi+. Usunięcie Nsport+ z pre-paid może być dla nich dochodowe, bo zaledwie kilka % użytkowników przestanie opłacać, a do tego większość z nich pobiegnie po abonament z tym kanałem = zysk!

 

Moim zdaniem jeśli nastąpią jakieś zmiany w ofercie, to pojawi się możliwość migracji do NC+NK, by zachować obecne kanały promocyjne kosztem nSport+, MiniMini i trochę wyższej miesięcznej opłaty. Ja się na coś takiego bym pisał. Co więcej, z chęcią oddałbym wszystkie kanały sportowe i dziecięce z oferty za np. BBC HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne było by usunięcie nSport+ bo jest on nawet w TNK SD, a odnośnie całej oferty może zrobią promocję cz.3 żeby wyrównać Smart HD+ z TNK HD (MGM HD, Animal Planet HD, TVP HD, NGW HD, MTV HD, BBC HD, FilmBOX HD + ewentualnie coś z premium Canal+) Jest to wystarczająca liczba kanałów do kolejnej części promocji tylko cena za pakiet była by pewnie wysoka już, co w sumie byłoby im na rękę, no i w dalszym ciągu chcą przekonywać użytkowników TNK SD do przejścia na Smart HD+. NC+MIX pakiet DOMOWY HD+(bez umowy) jest uboższy od obecnego Smart HD+ a kolejny pakiet czyli COMFORT+(z umową) jest już znacznie bogatszy myślę że to nie przypadek i wkrótce użytkownicy prepaidów dostaną możliwość przejścia na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że klient korzystający z pre-paid nie pójdzie po żaden abonament, już prędzej zrezygnuje z jakiejkolwiek płatnej telewizji niż miałby podpisać umowę abonamentową.

 

Ja na pewno nie pójdę :) nSport odżałuję, a Eurosporty i Discovery z okolicami wezmę z ipli. Żona ma Cyfrowy Posmak i duże zniżki na iplę :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźnie @patricku masz bujną. Nie przeginaj bo operator nie ma interesu tworzyć konfliktu wyboru abonament-prepaid.

Logiczne, że prepaid musi być uboższy i relatywnie drozszy bo po co byłby komu abonament i umowa? Pytanie tylko czy operator jest w stanie zaproponować TEN zestaw promocyjny JAKO MULTI+ w cenie 15-20 zł miesięcznie. Inaczej towar nie znajdzie nabywców.

Pakiet multi za 15 zł (3 dobre+2 smiecie) był ZA DROGI i praktycznie ignorowany przez klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wytną z oferty nSport+ to przenoszę się do CP. Na Polsat Sport i PSExta jest siatkówka, tenis i F1. Swoją drogą jakość nSport+ w wersji SD systematycznie się pogarsza. Coś mi sie zdaje, że to celowa zagrywka by napędzić klientów na dodatkowy pakiet. Robi sie z tego coś w stylu Polsat Sport News (pod względem jakości). Na tv 42" nie da się tego oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbyłem konsultację.Jeśli wierzyć osobie kompetentnej z nc+ (co za pytanie?) to po zakończeniu promocji WSZYSTKO wraca do stanu sprzed 1.07.2014.

Tj. wyłaczone na bank kanały dodane w listopadzie (ponoć były właczone po to aby zaciekawieni nimi odbiorcy zadzwonili do operatora jak je mieć na stałe i tam już by mieli radę przejścia na odpowiedni pakiet nc+).

Multi+ zostaje za 15/10 zł dodatkowej dopłaty do pakietu podstawowego. Cudów zatem brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...