Skocz do zawartości

Dekoder ADB ITI 5800S


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ten dekoder ma się dobrze sprzedać to musi być przede wszystkim możliwość utworzenia listy ulubionych na zasadzie np.:

Kanał 1. TVP 1

Kanał 2. TVP 2

Kanał 3. TVP INFO

Kanał 4. TV4

itd.

Chodzi o to by po wciśnięciu danego numeru na pilocie wpadł chciany kanał. Taka prosta funkcja na pewno zwiększyłaby zainteresowanie dekoderem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że oferta TNK HD staje się coraz bardziej atrakcyjna. Dzięki cenie dekodera ok. 250 zł (z 3-miesięczną ofertą) z pewnością wiele osób chętniej wybierze TNK HD. Za tak niską cenę otrzymujemy przecież dekoder HD na własność. Niestety wydaje mi się, że nie będzie możliwości układania własnej listy, ale to tylko moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakie ma menu, niebieskie to stare czy to nowe jak turbo w końcu jest odnowiony, mały biały ma chyba to nowsze od turbo. Szkoda że nie ma PVR choc na zdjęciu na pudełku jest pilot od recordera, może później zacznie u niego działać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak dla mnie (obecnie mam zwykla TNK i ferguson FK-6900) propozycja wyglada zachecajaco. Jest tylko 1 ale - zmienilem mojego technisata (oryginalnie w pakiecie TNK) na FK-6900 bo umozliwial mi nagrywanie meczykow (czesto wracam pozno a chcialbym obejzec).

 

Czy na tym dekoderze mozna/bedzie mozna nagrywac? Chodzi mi o opcje PVR oraz pauzowania materialu ogladanego.

 

Ktos ma kontakt z osobami kompetentnymi w temacie?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni jestem posiadaczem tego tunera.Bezproblemowo aktywowałem oba pakiety TNK HD ale o dziwo, nie posiadam na liście kanałów następujących pozycji: AXN, Eurosport SD oraz nSport SD. Lista kanałów w tunerze nie jest taka jak w ulotce na stronie TNK a taka jak w ofercie telewizji N. Tuner dwukrotnie pobierał aktualizacje i ma najnowszy soft z ich strony. Telefonowałem na infolinie TNK ,bardzo uprzejma pani była tym faktem zdziwiona jednak nie potrafiła mi dokładnie odpowiedzieć dlaczego tych kanałów nie posiadam, jedno co usłyszałem ,że lista kanałów w odbiorniku będzie taka sama jak w n-ce a co do brakujących pozycji mam sie uzbroić w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...