Skocz do zawartości

Dekoder ADB ITI 5800S


Rekomendowane odpowiedzi

Plazmowe cięcie ładnie robi;) ale tu niestety brak czasu na oddanie do @ który pracuje w pewnej firmie;) żona dorwała i podziurkowała.. Najważniejsze że chłodniejszy dużo.

Zimą to spora poprawa będzie czarnego nboxa mam zamiar inaczej potraktować;)Własnie plazmowo porobić otwory:P przynajmniej będą w równej odległosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chciałbym podłączyć do swojego nboxa z e2 jakiś dysk zewnętrzny. I tu mam mały dylemat, bo nie wiem czy dobrze rozumuję, że najlepszy byłby dysk 2,5 cala z usb 3.0 bo takie wystarczy podłączyć przez 1 port usb, a te z 2.0 trzeba podłączyć do 2 portów.

Edit: przed chwilą z kolei przeczytałem na jakimś forum, że to powinien być dysk z własnym zasilaniem bo nbox ma słaby zasilacz i może nie dawać rady zasilac dysk, tak więc teraz to już nic nie wiem. Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś obeznany w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko znajomy posiada ten model dekodera TELEWIZJA NA KARTE HD i ma problem taki ze od jakis 2 miesiace nie może odbierać kanalow HD zamiast obrazu wskakuje jakas pikseloza obraz skacze robi się zielony lub szary potrafi po chwili nawet zawiesić dekoder . Robi to tez naniekturych kanalach sd TVP HISTORIA, TELE5, POLPNIA1, i jeszcze paru mysle ze ma to związek z przejściem na kodowanie MPG4 czy cos w tym stylu . Pytanie czy zalatwie cos na infolini, typu nowe uprawnienia lub soft ,czy zostaje wysylka do serwisu . Będę wdzięczny za porady dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam takie pytanie posiadam telewizor Panasonica TX42A400E podłączony jest do dekodera n-ki kablem hdmi i uruchamiając(nie raz się zdarzy) telewizor od razu włącza się automatycznie też dekoder n-ki i pojawia się obraz po czym za sekundę mrugnie i śnieży,słychać wtedy tylko dzwięk.. a jak się zmieni rozdzielczość na 720 obraz wskakuje.Dodam,że jak śnieży na 1080 a wyłączy i włączy się od nowa tv i dekoder to już normalnie mozna oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie o dekoder serii BZZB.

 

1. Czy faktycznie jest możliwe wgranie na nim Enigmy bez ruszania procesora i pamięci tak jak oferuje to jeden ze sprzedających na portalu aukcyjnym ?

2. Czy po wgraniu Enigmy będzie on działał ze splitterem ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak każdy sprzęt zużywa prąd.

To jest dekoder ktory zużywa dużo prądu i ma często problemy z kondensatorami. Szybko się zużywają.

Sprzet nie lubi częstego wyłączania całkowicie z prądu. Skoki napięcia robią swoje.

Znajomi rożnie ale większosc zostawia na tzw. czuwaniu.

 

Mam rozumiec że masz go w dzierżawie od nc+ do umowy z oryginalnym softem. Na pewno sam nie zrywaj plomby i nie otwieraj. Choc sprawdz jeszcze czy to czasem sam dysk nie warczy - charczy ze zużycia a może wiatraczek od chłodzenia zabrudzony i taki szum wydaje. Większosc dekoderow trafia z powrotem do klientow po odnowieniu - wymiania kondensatorow, dysku itp ( choc nie zawsze ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...